opinie novobrokers

Analiza na Novobrokers

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy nowobrokerzy (zwany także imieniem: novobrokers.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Novobrokers naprawdę poleca się dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Novobrokers ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Novobrokers to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Novobrokers nie wspomina, do jakiej firmy należy.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, serwis nie udostępnia informacji na ten temat.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Novobrokers nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Novobrokers jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Novobrokers oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych typów kont:

 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, funkcje automatyczne, zespół opiekunów klienta 24/5, Analiza nastrojów.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, funkcje automatyczne, zespół opiekunów klienta 24/5, analiza Sentimiento.ercio.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, automatyczne funkcje, całodobowy zespół zarządzający kontem, analiza nastrojów, codzienna/tygodniowa analiza rynku.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, automatyczne funkcje, całodobowy zespół zarządzający kontem, analiza nastrojów, codzienna/tygodniowa analiza rynku.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 250.000, automatyczne funkcje, całodobowy zespół zarządzający kontem, analiza nastrojów, codzienna/tygodniowa analiza rynku.

La platforma do działania oferowane przez Novobrokers to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Novobrokers udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Novobrokers
Strona internetowa brokerów Novo

Novobrokers zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, filmy edukacyjne, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na nowobrokerzy

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: novobrokers.com
 • 📞Numer telefonu: +34-932-420-645 (Hiszpania) | +61-3-7067-2163 (australijski) | +1-43-870-13881 (Kanada)
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Novobrokers. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na nowobrokerzy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Novobrokers jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lipcu 2022 CNMV dodano do nowobrokerzy do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: en enero de 2023 BCSC dodano do nowobrokerzy do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Enlace a la ⚠️ advertencia de enero 2023 de BCSC


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Novobrokerach? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Novobrokers: ocena i recenzje»

 1. Maribel mb odpowiedź

  witam, zainwestowałem 250 euro w NOVOBROKERS nie mając pojęcia o inwestycjach… powiedzieli mi, że nic się nie stało, na początku totalny ciężar, bo dzwonili do mnie codziennie, potem ciągle zmieniali menedżerów…. krótko mówiąc, w maju powiedział to

  Chciałem zamknąć konto… nie mogłem już wejść na platformę.
  Wysłałem wiadomości na e-mail, nagrałem rozmowy….

  ale kiedy zadzwonią do mnie i powiedzą im, żeby nie zamykali już mojego konta
  Oddzwonili… powiedzieli mi, że mam 614 euro.

  Mam od nich wiele wiadomości i telefonów, wiem, że to niewiele w porównaniu z innymi, ale przynajmniej się przydaje
  przestań oszukiwać ludzi
  pozdrowienia,

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maribel, dziękuję za pisanie o Novobrokers. Ten broker jest uważany za oszustwa. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i oszukiwaniu klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Alicja-Petro odpowiedź

  Jak mogę odzyskać pieniądze teraz, gdy zostały zgłoszone przez CNMV?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alicia Petro, dzięki za pisanie o Novobrokers. Ten broker jest uważany za oszustwa. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i oszukiwaniu klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Julia Fortuny odpowiedź

  Jestem Julia Fortuny, Novobrokers to czyste i proste oszustwo. Potwierdzam, że to, co powiedziała powyżej Monica Valera, jest dokładnie tym, co dzieje się z Novobrokers. twoje pieniądze znikają
  czy możesz mi pomóc odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Julio, dziękuję za komentowanie Novobrokers. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Maribel mb odpowiedź

  witam, próbuję komunikować się z novobrokers i stroną
  webb Nie mam już platformy….Poprosiłem ich, aby ją wycofali i od tego czasu nie dzwonili do mnie…Będę próbował.
  na szczęście udało im się dokonać tylko pierwszej inwestycji

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maribel, dziękuję za komentowanie Novobrokers. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Monika Walera odpowiedź

  Pomóż mi odzyskać pieniądze

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Monica Valera, dziękuję za komentowanie Novobrokers. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Maribel MB

    Rzeczywiście chcieli więcej pieniędzy, powiedzieli mi, że mam 1100 euro, że będę musiał zapłacić podatki handlowe, aby zamknąć konto, ale rezultatem było przekazanie pieniędzy na platformę handlową…. Na szczęście nie wzięli ode mnie więcej pieniędzy, jacyś bardzo uprzejmi łajdacy

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Maribel, zawsze zachowują się tak samo, dzięki za napisanie o Novobrokers. Ten broker jest uważany za oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz link CNMV).

    Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

    Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

    Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

    Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.