NOVAFXTRADES Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera NOVAFXTRADES (zwanego również novafxtrades.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, opcji binarnych i CFD. Czy NOVAFXTRADES jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy NOVAFXTRADES. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale nie są one regulowane w tym kraju, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają siedziby w Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NOVAFXTRADES, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Nowicjusz, Konto Podstawowe, Konto Starter, Konto Deluxe, Konto Executive i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Nowicjusz- 300 $ minimalnego depozytu początkowego, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe, osobisty trener, 24 $ bonusu.

Konto podstawowe- 500 $ minimalnego depozytu początkowego, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe, osobisty trener, 24 $ bonusu.

Konto startowe: minimalna wpłata początkowa w wysokości 1.000 USD, obsługa klienta 24 godziny 7 dni w tygodniu, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe za pośrednictwem wiadomości i e-maili, osobisty trener, bonus 2.000 USD, sesja na żywo z ekspertem.

Konto Deluxe: minimalna wpłata początkowa w wysokości 2.000 USD, obsługa klienta 24 godziny 7 dni w tygodniu, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe za pośrednictwem wiadomości i e-maili, osobisty trener, bonus 4.000 USD, sesja na żywo z ekspertem.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 24 $, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe przez wiadomość i e-mail, osobisty trener, bonus 7 10.000 $, sesja na żywo z ekspertem, wyższe limity handlowe, zaawansowane ustawienia oprogramowania.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 $, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe przez wiadomość i e-mail, osobisty trener, bonus 7 20.000 $, sesja na żywo z ekspertem, wyższe limity handlowe, zaawansowane ustawienia oprogramowania.

Rodzaje kont NOVAFXTRADES
Rodzaje kont NOVAFXTRADES

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje NOVAFXTRADES to: platforma NOVAFXTRADES.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które NOVAFXTRADES udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa NOVAFXTRADES
Strona internetowa NOVAFXTRADES

NOVAFXTRADES zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre sekcje, które wyjaśniają, jak działa NOVAFXTRADES powyżej, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat NOVAFXTRADE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: novafxtrades.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona NOVAFXTRADE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma NOVAFXTRADES jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat NOVAFXTRADE Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o NOVAFXTRADES? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «NOVAFXTRADES: Ocena i komentarze»

 1. Józefa Edwarda F. odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Eduardo F., dziękuję za napisanie o NOVAFXTRADES. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.