NOVAFXTRADES Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera NOVAFXTRADES (zwanego również novafxtrades.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, opcji binarnych i CFD. Czy NOVAFXTRADES jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy NOVAFXTRADES. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale nie są one regulowane w tym kraju, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają siedziby w Stanach Zjednoczonych. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NOVAFXTRADES, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Nowicjusz, Konto Podstawowe, Konto Starter, Konto Deluxe, Konto Executive i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Nowicjusz- 300 $ minimalnego depozytu początkowego, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe, osobisty trener, 24 $ bonusu.

Konto podstawowe- 500 $ minimalnego depozytu początkowego, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe, osobisty trener, 24 $ bonusu.

Konto startowe: minimalna wpłata początkowa w wysokości 1.000 USD, obsługa klienta 24 godziny 7 dni w tygodniu, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe za pośrednictwem wiadomości i e-maili, osobisty trener, bonus 2.000 USD, sesja na żywo z ekspertem.

Konto Deluxe: minimalna wpłata początkowa w wysokości 2.000 USD, obsługa klienta 24 godziny 7 dni w tygodniu, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe za pośrednictwem wiadomości i e-maili, osobisty trener, bonus 4.000 USD, sesja na żywo z ekspertem.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 24 $, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe przez wiadomość i e-mail, osobisty trener, bonus 7 10.000 $, sesja na żywo z ekspertem, wyższe limity handlowe, zaawansowane ustawienia oprogramowania.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 $, całodobowa obsługa klienta, profesjonalne wykresy, powiadomienia cenowe przez wiadomość i e-mail, osobisty trener, bonus 7 20.000 $, sesja na żywo z ekspertem, wyższe limity handlowe, zaawansowane ustawienia oprogramowania.

 

Rodzaje kont NOVAFXTRADES
Rodzaje kont NOVAFXTRADES

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje NOVAFXTRADES to: platforma NOVAFXTRADES.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które NOVAFXTRADES udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa NOVAFXTRADES
Strona internetowa NOVAFXTRADES

NOVAFXTRADES zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre sekcje, które wyjaśniają, jak działa NOVAFXTRADES powyżej, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

 

| Inne informacje na temat NOVAFXTRADE |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: novafxtrades.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona NOVAFXTRADE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma NOVAFXTRADES jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat NOVAFXTRADE Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o NOVAFXTRADES? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *