Komentarze NorhState W tej sekcji przeanalizujemy brokera Państwo Północne (nazywany również nazwą: northstate.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy NorhState do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅ ➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o NorhState ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: jest stanem północnym? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej. Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Long Creek Partners LTD. ✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika. ✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ NorhState jest brokerem nieregulowanym. ⛔ 📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NorhState, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta. Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, 5% bonusu, całodobowa pomoc e-mailowa, cdostępne narzędzie handlowe trading Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500cDostępne narzędzie handlowe, wsparcie e-mailowe i telefoniczne 24/5, blub 10%, cPolecenie Stop Loss / Take Profit, pochrona przed ujemnym saldem, pmaksymalna otwarta pozycja 100. Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000cDostępne narzędzie handlowe, wsparcie e-mailowe i telefoniczne 24/5, blub 20%, cPolecenie Stop Loss / Take Profit, pochrona przed ujemnym saldem, pmaksymalna otwarta pozycja 200, gosobisty menedżer konta iekspert ds. handlu osobistego,osobisty menedżer finansowy.    
Rodzaje kont NorhState
Rodzaje kont NorhState
Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze. La platforma do działania oferowane przez NorhState to: platforma Północny sprzedawca internetowy. Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które NorhState udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
Strona internetowa NorhState
Strona internetowa NorhState
Państwo Północne zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Państwo Północne 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj. 🌏Strona internetowa: północstan.io 📞Numer telefonu: + 41445087 408 📧 E-mail: [email chroniony] Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy NorhState. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Państwo Północne <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Państwo Północne jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022 ❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii na temat NorthSate znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegamy przed tego brokera. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using. ⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FSMA Stan północny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ ➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano CNMV Stan północny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z grudnia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
Co myślisz o NorthState? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «NorthState: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fabian, dziękuję za komentowanie NorthState. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *