Komentarze grupy kapitałowej Norman

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Normancapitalgroup (zwany również normancapitalgroup.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się dokonanie inwestycji Normancapitalgroup? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Normancapitalgroup. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Normancapitalgroup LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina o posiadaniu bazy w: podobno Australii, ale nie wspomina o regulacji tego kraju, którą powinien mieć, przez co myślimy, że tak naprawdę nie ma siedziby w Australii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Normancapitalgroup, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Srebrne i Konto Złote Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym rodzaju konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1:500, handel telefoniczny, bez prowizji.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 1.000 USD, dźwignia do 1:500, handel telefoniczny, bez prowizji.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, dźwignia do 1: 300, handel telefoniczny, osobisty broker, bez prowizji.

Typy kont V
Typy kont Normancapitalgroup

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Normancapitalgroup to: platforma Normancapitalgroup.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Normancapitalgroup udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Normancapitalgroup
Strona internetowa Normancapitalgroup

Normancapitalgroup zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Normancapital group |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: normancapitalgroup.com

Número de teléfono: + 61288800205

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Normancapital group <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Normancapitalgroup jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat Normancapital group Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CNMV Normancapital group do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Normancapitalgroup? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Normancapitalgroup: Ocena i komentarze»

 1. Arancha odpowiedź

  Mój e-mail jest [email chroniony] poczta jest na cześć tego obskurnego złodzieja, który karmi swoją rodzinę Okradając biednych ludzi. Wszystkie oszukane z normancapitalgroup.com możesz wysłać emilio

 2. URSULA odpowiedź

  CZEŚĆ, WSTAWIŁEM WAŻNĄ KWOTĘ ALE NIE MOGŁEM WEJŚĆ NA MÓJ PLATFORMĘ, PONIEWAŻ POWIEDZIELI MI, ŻE MÓJ WPŁAT WPŁYNIE DO MNIE W 24 GODZINY I NIC NIE BYŁO JUŻ KILKA MIESIĘCY TO JEST JASNE, PODAJ PIŁKĘ Z INNYMI ZERO POWAŻNOŚCI W ICH KONTAKCIE.NAUCZ SIĘ JEST NAJLEPSZE, A JEŚLI CHCESZ SOBIE ZGUBIĆ, A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE JEŚLI SĄ PACJENTAMI, BĘDZIESZ W STANIE OSIĄGNĄĆ NIE WYDAJĄC NIKOMU PIENIĘDZY.

 3. John odpowiedź

  Witam, nazywam się Juan
  Nazywam się taki, który z nimi współpracuje, a ona zaproponowała mi plan, że postawią przede mną pieniądze na konto, a kiedy potroją je, chcę wysłać pieniądze, aby je zdobyć, zrobili to, ale nie mogłem” t wysłać te pieniądze i na koniec I Powiedzieli, że jeśli wysłał 10%, to w ten sposób mógłby otrzymać ten procent. W końcu go wysłałem i od tego czasu nie rozmawiali ze mną ani nie odpowiadali na e-maile i telefony, które wykonałem na telefon internetowy. Jak widziałem, czy są zarejestrowani, a moje konto jest nadal aktywne. Ale nie wiem, jak odebrać pieniądze, przynajmniej moje.
  Czy możesz mi pomóc wiedzieć, co robić?
  dzięki

  • Arancha odpowiedź

   Cześć Juan, nie wiem, ile wysłano ci makaronu, ale zrezygnuj z tego. Dziś rano zadzwoniłem do cnmv, aby przekazać im doskonałe informacje, jak złapać te pierdy, a oni prawie potraktowali mnie do szaleństwa, więc już myślę, że nawet cnmv jest z nimi sprzymierzony. Jest inny sposób na ich złapanie i to bardzo szybko, ale mogę to powiedzieć tylko osobiście.

   • John

    Cześć Arancha
    Przepraszam, ale byłem zajęty i nawet nie pamiętałem, jak możesz powiedzieć, że wiem, że mogę to zrobić? A spotykanie się osobiście byłoby skomplikowane, mieszkam w Murcji.
    Powiedz mi różne rzeczy, kiedy możesz lub zostaw mi swój numer, a oddzwonię. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Normancapitalgroup, na naszej stronie internetowej dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze, na przykład w sieci lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd dzwonią, bardzo pomoże to w skardze do tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Arancha, nasz użytkownik powiedział nam, abyśmy pomogli w zapobieganiu przyszłym oszustwom ze strony nieuregulowanych brokerów.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.