✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Nordik Markets. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Nordik Markets i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWnordikmarkets.com
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Nordik Markets nie wspomina, kto jest jej właścicielem, firma nie wspomina gdzie jest usytuowany, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do analizy typów kont oferowanych przez Nordik Markets, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on typów kont.

Informacje w sieci

stronie Nordik Markets

Nordik Markets zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, osobiste doświadczenia, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Nordik Markets ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Nordik Markets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Nordik Markets:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Nordik Markets, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
lipiec 2023Byli klienci pozostawili nam te informacje: Nordik Markets Ltd. o numerze rejestracyjnym 24299 IBC 2017 i z siedzibą pod adresem Suite 305, Griffith Corporate Center PO Box 1510, Beachmont Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”620″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Nordik Markets.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Nordik Markets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać Nordik Markets

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Nordik Markets?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Nordik Markets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Nordik Markets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Nordik Markets jest godny zaufania?

Nie. Nordik Markets nie jest godny zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Nordik Markets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Nordik Markets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Mbl Markets to oszustwo? opinie»

  1. Anonimowy odpowiedź

    Witam dzień dobry, rzekomo dokonałem inwestycji z Nordik Markets, wysłałem pieniądze na inwestycję później powiedzieli mi, że jest zysk i powiedzieli mi, że muszę dokonać pewnych płatności jako prowizja, legalność, podatki IT, ITF i ostatnia rzecz, której nie zapłaciłem, a teraz mówię, że kiedy zapłacę ITF, pieniądze zostaną zwolnione, czy zostałem oszukany? i z góry dziękuję

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *