Nitrokapitały Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Nitrokapitały (zwany także imieniem: nitrocapitals.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę poleca się Nitrocapitals do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Nitrocapitals ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Nitrocapitals ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Nitrokapitały wspomina o byciu częścią: Nitrocapitals UK Limited i Nitrocapitals GLOBAL Ltd.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Kanada i Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Nitrocapitals wspomina o Przepisy CySEC, FCA i SBC, ale ten pośrednik nie występuje w żadnej z ewidencji wymienionych podmiotów, te dane również są fałszywe.

UWAGA: Nitrocapitals jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Nitrokapitały, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, rodzaj spreadu statycznego, menedżer personalny, dźwignia do 1:200, feed finansowy, minimalna wielkość lota 0,1.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, statyczny typ spreadu, osobisty manager, dźwignia do 1:200, dostęp do masterów, częściowy kalendarz finansowy, minimalna wielkość lota 0,5.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, rodzaj spreadu statycznego, menedżer personalny, dźwignia do 1:200, feed finansowy, minimalna wielkość lota 1.

Rodzaje kont nitrokapitałowych
Rodzaje kont nitrokapitałowych

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Nitrocapitals to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Nitrokapitały udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Nitrocapitals
Strona internetowa Nitrocapitals

Nitrokapitały zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarze, analiza fundamentalna, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Nitrokapitały

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: nitrocapitals.com

📞Numer telefonu: Kanada +14382303161 | Hiszpania +34930301568 | Wielka Brytania +442045489838

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Nitrocapitals. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Nitrokapitały

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Nitrocapitals jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA : w listopadzie 2021 dodano AMF (Francja) Nitrokapitały do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z listopada 2021 r. ⚠️

UWAGA : w listopadzie 2021 dodano FSMA (Belgia) Nitrokapitały do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2021 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Nitrocapitals? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Nitrokapitały: ocena i komentarze»

 1. Aga DD. odpowiedź

  L'AMF les a enfin dénoncés, ils sont sur leur liste noire, ils n'y échapperont pas

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Agathe DD, dzięki za komentowanie Nitrocapitals. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link AMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *