Komentarze NICOFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera NICOFX (zwany także nicofx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy NICOFX jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o NICOFX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to NICOFX? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Góra Nico Corp Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr.

 

✅Jeśli przeanalizujemy w regulacji brokera widzimy, że wspominają o byciu regulowanym przez CySEC, a także przez FCA, ale to drugie nie jest prawdą, nie widnieje na liście ewidencji agencji.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że NICOFX oferuje, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, orientacyjny spread od 2.6 pipsa, model realizacji STP/ECN, typ realizacji rynkowej, minimalna wielkość lota 0.01, poziom Margin Call 100%, poziom Stop Out 50%, Expert Advisor (EA), hedging, skalping, konto islamskie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, orientacyjny spread od 1.8 pipsa, model realizacji STP/ECN, typ realizacji rynkowej, minimalna wielkość lota 0.01, poziom Margin Call 100%, poziom Stop Out 50%, Expert Advisor (EA), hedging, skalping, konto islamskie.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, orientacyjny spread od 0.9 pipsa, model realizacji STP/ECN, typ realizacji rynkowej, minimalna wielkość lota 0.01, poziom Margin Call 100%, poziom Stop Out 50%, Expert Advisor (EA), hedging, skalping, konto islamskie.

Rodzaje kont NICOFX
Rodzaje kont NICOFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez NICOFX to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które NICOFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna NICOFX
Witryna NICOFX

NICOFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wiadomości, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat NICOFX 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: nicofx.com

📞Numer telefonu: + 357 24 020 299

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na NICOFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona NICOFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? NICOFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o NICOFX znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o NICOFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «NICOFX: Ocena i komentarze»

 1. Roberto Gimenez odpowiedź

  Cholera, już im zapłacą, jestem tego pewien, zabrakło mi jednego długopisu, dałam im wszystkie moje oszczędności, na Boga, nie mogę w to uwierzyć

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roberto, dziękuję za komentowanie NICOFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *