Komentarze na temat NexaMarkets
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera NexaMarkets (zwany także nexamarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się NexaMarkets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o NexaMarkets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy NexaMarkets ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 
Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: CedarLake Investments (PTY) LTD.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Afryka Południowa.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że jest to broker regulowany przez FSCA.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NexaMarkets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Odkryj konto, konto premium i konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Odkryj konto: minimalny depozyt początkowy $ 500, dźwignia do 1:400, edukacja, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, szybkie wypłaty, konto islamskie, transakcje bez prowizji, menedżer konta osobistego.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, dźwignia do 1: 400, edukacja, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, szybkie wypłaty, konto islamskie, transakcje bez prowizji, osobisty menedżer konta, usługi priorytetowe, bezpośredni dostęp do stanowiska handlowego, webinaria VIP, stoper out 20%, wsparcie 24/5.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, dźwignia do 1: 500, edukacja, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, szybkie wypłaty, konto islamskie, transakcje bez prowizji, osobisty menedżer konta, usługi priorytetowe, bezpośredni dostęp do stanowiska handlowego, webinaria VIP, stoper out 20%, wsparcie 24/5.

Rodzaje kont NexaMarkets
Rodzaje kont NexaMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
La platforma do działania oferowane przez NexaMarkets to: Platforma MT4.
 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które NexaMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Witryna NexaMarkets
Witryna NexaMarkets

 
NexaMarkets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wiadomości i analizy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat NexaMarkets 🟢

 
⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️
 
🌏Strona internetowa: nexamarkets.com

📞Numer telefonu: + 447441426209

📧 E-mail: [email chroniony]
 
Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu NexaMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.
 

>>> Ocena włączona NexaMarkets <<

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? NexaMarkets jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 
Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o NexaMarkets znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Nexamarkety utrzymuje bliskie relacje z Rynki FGS y Akcje20, brokerzy o bardzo złej reputacji i z kilkoma skargami przeciwko nim.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
 

Co myślisz o NexaMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?
 

Reklamuj się z nami

25 komentarze do «NexaMarkets: Ocena i komentarze»

 1. informacje o oszustwie odpowiedź

  Rozumiem, że są oni częścią grupy brokerów, nexamarkets również stocks20.com, fgs markets i simpletrade.

  Publikują oferty pracy, z tego telefonu rekrutują osoby +52 55 6256 2959 i [email chroniony] y [email chroniony] Robią to pod nazwą aktywnych finansowych niektórych rzeczy, które oferują „Wynagrodzenie 8,000 XNUMX pesos (meksykańskie) miesięcznie + premie. - Miejsce pracy Av. Paseo de la reforma. Wysłali oferty kilka dni temu, więc wiem, że ci złodzieje są aktywni.

  W ofercie pracy umieścili również:

  - Telefon wykonawczy

  Powiązane są też nazwiska pozornie pracowników tej firmy:

  Daniela Clorio - Koordynator ds. Zasobów Ludzkich w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/daniela-clorio-10007510b/

  Elizabeth Acosta - Koordynator ds. administracyjno-finansowych w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/elizabeth-acosta-212690125/

  Z pewnością ktoś może udzielić nam więcej informacji, ale osoby dotknięte chorobą znajdują się podobno w Mexico City, w okolicy alei Paseo de la Reforma, chociaż nie udało mi się potwierdzić tych informacji.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, Bardzo dobre informacje !!!, Dzięki za komentowanie NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Daniel odpowiedź

  Dzwonią do mnie co tydzień. Poprosiłem ich o informacje przez e-mail i nigdy nic nie wysłali. Do dziś przesyłali mi informacje. Jest to plik PDF, w którym mówią, że nazywają się Zapasy 20. E-mail, z którego go wysyłają, to [email chroniony].
  W przesłanym dokumencie nie umieszczają adresu ani numeru telefonu. Absolutnie niczego. To z pewnością oszustwo.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za komentowanie NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Anonimowy odpowiedź

  Już mnie oszukali na 1,000 $, NIE ufaj tej firmie, zwracają ci fikcyjną „uwagę” i nic ci nie oddają. Numery i nazwiska jakie posiadam to:

  Enrique Gutierrez Komórka: (+52) 55 23 60 3019
  Vanessa Loyola telefon komórkowy (+52) 55 68 61 6385 [email chroniony]
  Javier Martínez +44 20 8068 3594

  Jeśli nie chcą już zwracać swoich pieniędzy… zostały im już skradzione, tak jak ja, to życie będzie kosztować oszustów 1000.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowi, czasami oddają niewielką część pieniędzy, żebyś mógł zaufać, to znaczy, że rozmawiając z Tobą już wiedzą, że pieniędzy jest znacznie więcej i dlatego zwracają część, aby później wysłać im znacznie więcej , nie rób tego wszystko jest fałszywe, ich jedynym celem jest zdobycie pieniędzy, używają fałszywych nazwisk i dobrze byłoby wiedzieć, czy naprawdę tam są, ale na pewno jest to OSZUSTWA. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Anonimowy odpowiedź

   To samo mi się przydarzyło, oszukali mnie 1,000 $, czuję się zobowiązany do opublikowania tego, aby NOOOOOOO TRUST w tej firmie NEXAMARKETS, numery i nazwy, które mam to:

   Cristian Cansino Magallanes cel. (+ 52) 55 2822 6763
   Vanessa Loyola telefon komórkowy (+52) 55 68 61 6385 [email chroniony]
   Andrea Costę. (+52) 55 2979 9925

   Właściwie dzwoniłem i wysyłałem maile i już mi nie odpowiadają, to pieniądze, które zarabiam dużym wysiłkiem, ale życie to koło ruletki, a to, co się dzieje, jest opłacane, więc ci oszuści mają życie, które ich obciąży.

 4. Maxi odpowiedź

  Dzień dobry dołączyłem do Brokerów 2 tygodnie temu, pracuję z nimi. Doradca dzwoni do mnie codziennie, aby mi doradzić. Z tym wszystkim, co właśnie przeczytałem, przestraszyłem się, spróbuję wycofać kapitał i powiem Ci, jak poszło.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maxi, powodzenia to są OSZUSTRZYCI i zazwyczaj nic nie zwracają, powiedz, że chcesz sprawdzić jak szybko jedzie usługa, bo chcesz odłożyć 20.000 90 od ojca, poproś o maksymalnie XNUMX%, nie więcej niż co wkładasz.

   Pozdrowienia.

 5. kobieta odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele, zaznaczałem tych z nexamarkets na inwestycję, oferują dobre zwroty, ale już czytając te wszystkie komentarze na ich temat, już jestem zniechęcony ...

  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Frau, zapewniam, że to OSZUSTWA. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 6. Jose Cagallo odpowiedź

  Zainwestowałem w nie i nie mogłem wypłacić swoich zarobków. Nawet znajomi powiedzieli mi, że odwiedzą tę stronę i że jeśli uda mi się odzyskać pieniądze. To złodzieje!!

 7. Cagalbert odpowiedź

  Zainwestowałem z nimi i w tej chwili nie radzę sobie dobrze, nie mogłem wypłacić pierwszych zysków nawet tutaj jestem, bo wspomnieli mi, że widziałem komentarze u niektórych znajomych

  Jeśli napiszę komentarz, to żeby odzyskać pieniądze, to złodzieje...

 8. Karina odpowiedź

  Kilka tygodni temu skontaktowała się ze mną pewna Rebeca, wyjaśnili mi biznes, bardzo bałem się wejść, przekonali mnie do wejścia z tysiącem dolarów i zrobiłem to przeglądając to, przestraszyło mnie, ale dali mi 2 wypłaty, ale uważają, że wygodnie jest mi kontynuować, przestraszyłem się, ale nie wiem, co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Karina, czasami oddają Ci małą część pieniędzy, aby Ci zaufać, to znaczy, że rozmawiając z Tobą już wiedzą, że pieniędzy jest dużo więcej i dlatego oddają Ci część, aby później odesłać im dużo więcej, nie rób wszystkiego jest fałszywe, ich jedynym celem jest zdobycie pieniędzy, używają fałszywych nazwisk i dobrze byłoby wiedzieć, czy naprawdę tam są, ale na pewno jest to OSZUSTWA. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • nie chcę odpowiedź

   Cześć Karina, czy w końcu udało Ci się wycofać? Prawie to samo dzieje się ze mną też z tym kardiganem.Boję się też wypłacić i dlatego likwidują moje konto...czy mógłbyś wypłacić? Twoja odpowiedź bardzo by mi pomogła

   Przesyłam Ci wielkie pozdrowienie

 9. Anonimowy dla bezpieczeństwa odpowiedź

  Witam,
  Właśnie w tym tygodniu skontaktował się ze mną Nexamarket oferujący swoje usługi jako dom maklerski do inwestowania w portfele inwestycyjne. Niczego jeszcze nie zdeponowałem, ale jeśli wykonali całą pracę sprzedażową, doprowadzając mnie do podjęcia decyzji o wpłacie w ciągu tygodnia (okres demonstracji, że jeśli to działa), mogłem zobaczyć zwroty między 14 a 18%. Cóż...itd....itp.
  Bez zbędnych ceregieli ... najwyraźniej wydają się być formalne, ale nie wiem, czy są, czy nie, według nich są instalowane przed domem maklerskim w CDMX. Udostępniam dane podane przez mogą być pomocne:

  AV. PASEO DE LA REFORMA #250 BUDYNEK REFORMY KAPITAŁOWEJ W LA PALMA GLORIETA

  NUMER BIURA: 55-91-55-28-60

  Kontakty: Christian Sanchez i jego szef Jonathan Elias.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj anonimowo, twoje informacje są bardzo dobre, używają fałszywych nazwisk i dobrze byłoby wiedzieć, czy naprawdę tam są, ale na pewno jest to OSZUSTWA. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. Diego odpowiedź

  Dzień dobry, przeczytałem komentarz Roxany i boję się, jak mogę się z tobą skontaktować, Roxana? Jak nazywała się osoba, z którą kontaktowałeś się z nexamarkets? Mam nadzieję, że możesz mi odpowiedzieć, mam kłopoty.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, nie płać im nic, aby odzyskać pieniądze, to sztuczka, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Roxana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z NexaMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *