Komentarze na temat NewsTraders

W tej sekcji przeanalizujemy brokera NewsTraders (zwany również news-traders.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy NewsTraders naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy NewsTraders. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona NewsTraders nie posiada wersji hiszpańskiej, chociaż w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również na recenzję NewsTraders.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez NewsTraders, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, recenzje i codzienne podsumowanie rynku, samouczki wideo.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 XNUMX $, recenzje i codzienne podsumowanie rynku, samouczki wideo, webinaria i seminaria.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, recenzje i podsumowanie dziennego rynku, samouczki wideo, webinaria i seminaria, menedżer konta, sygnały i sygnały SMS.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, recenzje i codzienne podsumowanie rynku, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, sygnały i sygnały SMS, analiza premium i obsługa klienta premium.

Typy kont V
Rodzaje kont NewsTraders

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje NewsTraders to: platforma NewsTraders.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które NewsTraders udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna NewsTraders
Witryna NewsTraders

NewsTraders zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawowych pojęciach dotyczących świata inwestowania, kilka samouczków wideo, słowniczek, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat AktualnościTraders |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: news-traders.com

Número de teléfono: + 41 232 089 435

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona AktualnościTraders <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma NewsTraders jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, nie wspomina, do której firmy należy, szukając opinii na temat AktualnościTraders Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji i ocen. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV, hiszpański regulator ostrzegł przed NewsTraders.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o NewsTrader? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *