Opinie NetoTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie NetoTrade, broker Forex, który jest częścią NetoTrade Global Investments Ltd. Broker ma siedzibę w Wielkiej Brytanii lub na Cyprze, nie jest to dla nas jasne, ponieważ nie podaje go na swojej stronie internetowej, co jest negatywne dla brokera, nie podaje adres ich biur. Broker przynajmniej z pozoru nie jest regulowany, nie mogliśmy też znaleźć tego typu informacji.

Teraz przejdziemy do analizy różnych typów rachunków NetoTrade, w tym przypadku broker oferuje 4 różne typy rachunków: rachunek Mini, rachunek Gold, rachunek ECN i rachunek Platinum.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Zaczniemy od tego, aby wspomnieć o niektórych funkcjach konta Mini: minimalny depozyt początkowy to 500 €, spready od 3.3 pipsa, dźwignia do 400:1, dostępny czat z obsługą klienta, 25% bonus edukacyjny.
Po tym następuje konto Gold: minimalny depozyt początkowy musi wynosić co najmniej 5.000 $, spready od 2.2 pipsa, dźwignia do 400:1, 20% bonus edukacyjny, zapewniony zostanie osobisty menedżer konta, pomoc na czacie EN LIVE, dostęp do wszystkich narzędzi edukacyjnych.
Trzeci rodzaj konta to Konto ECN: minimalny depozyt początkowy to 5.000 $, spready od 0.3 pipsa, dźwignia do 400:1, 15% bonus edukacyjny, czat pomocy na żywo, raporty z analiz technicznych, wszystkie dostępne platformy.
Czwartym i ostatnim typem konta jest konto Platinum: minimalny depozyt początkowy to 50.000 1.8 €, spready od 400 pipsa, dostępna dźwignia do 1:15, XNUMX% bonus edukacyjny, czat pomocy na żywo, raporty analityczne techniczne, spersonalizowane e-maile z ostatnim godzina targu.

Na poniższym obrazku można zobaczyć więcej specyfikacji dotyczących różnych typów kont:

Rodzaje kont Neto Trade
Rodzaje kont Neto Trade

Platformy handlowe oferowane przez brokera to: MetaTrader 4 i własna platforma NetoTrade.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i traderom.

Strona internetowa NetoTrade
Strona internetowa NetoTrade

W przypadku brokera NetoTrade, jeśli szukamy pomocy lub zasobów dla traderów to znajdziemy: codzienne wiadomości i analizy, choć są nieaktualne i w języku angielskim, popularny kalendarz ekonomiczny, kalkulator przelicznik walut, podobno mają serwis sygnałów handlu, chociaż tego nie testowaliśmy, sekcję, w której wyjaśniają godziny handlu i sposób ich działania, sekcję, w której wyjaśniają, czym są stopy procentowe, a także mają sekcję „Szkoła handlowa”, w której wyjaśniają różne podstawowe pojęcia świat tradingu, w tym sensie, że internet dostarcza traderowi różnych zasobów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o NetoTrade

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.netotrade.es/

Número de teléfono: + 44-203-514-3882 (Wielka Brytania) i + 41-225-181-315 (Szwajcaria)

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker NetoTrade nie jest godny zaufania.Dlaczego? Ogólnie rzecz biorąc, znaleźliśmy komentarze z przeważnie negatywnymi doświadczeniami w Internecie i jest to nieuregulowany broker.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o NetoTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «NetoTrade»

 1. Luci odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luci, dziękuję za napisanie o NetoTrade. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.