W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w NeoTrade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o NeoTrade i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWneotrade.pro
🏠 spółka*Donnybrook Consulting Ltd.
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformaplatforma ctrader
📌 AdresDominikana

⚠️ NeoTrade jest własnością Donnybrook Consulting Ltd, firmy znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz zwracamy się do analizy rodzajów rachunków, które oferuje NeoTrade, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów rachunków.

Informacje w sieci

Strona internetowa NeoTrade

NeoTrade udostępnia wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 34910039618

???? Ostateczna wycena NeoTrade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z NeoTrade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o NeoTrade:

dataAktualizacja wiadomości
luty 2022Skarga przeciwko NeoTrade of Hiszpański regulator finansowy CONSOB
kwiecień 2022NeoTrade wraz z System ABAkcje brokera ofertowegoRynki energiiEuroFXOFXBOnyxProfit y OptiMarkets należy do niesławnej Donnybrook Consulting Ltd, firmy o okropnej reputacji, która została oskarżona o oszustwo i została potępiona przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, uważaj

Opinie o los usuarios

Co myślisz o NeoTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z NeoTrade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez NeoTrade

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić NeoTrade

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić NeoTrade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy NeoTrade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że NeoTrade to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy NeoTrade jest godny zaufania?

Nie. NeoTrade nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z NeoTrade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla NeoTrade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

57 komentarze do «Czy NeoTrade to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Ruben Andres Francisco Cáceres odpowiedź

  Chcę, żebyś wiedział, że Neotradefx ohh grupa Tesla jest taka sama, to mafia oszustów, której członkami są:
  Larry'ego Vergary
  Kelly Salazar
  Katarzyna Mendez
  Camilo Perez
  Jose Vazquez
  Camila U. (z systemu bankowego, tego, który podaje kody)
  i że ludzie, którzy widzą ten komentarz nawet nie myślą o dokonywaniu wpłat... Zaufałem im, że wpłacili te 10 tys. Żeby ci przestępcy tak łatwo mogli kogoś oszukać... prawda jest taka, że ​​za każdym razem, gdy o tym myślę, denerwuje mnie to... Mógłbym złamać mu twarz, gdyby to było na jego czole... ludzie tacy jak to powinno iść do diabła... wyrządzają tu wiele szkód... tak właśnie ci ludzie stają się wielcy, kradnąc tym, którzy najbardziej tego potrzebują... TO DLATEGO DOMAGAM, ŻE JEŚLI CZYTASZ TEN KOMENTARZ, NIKT W ICH NIE Wpadnie PUŁAPKA TYCH BRONI… Mam nadzieję, że rozumiesz wyrażenie… ale naprawdę cię to denerwuje, upewnij się, że masz zaufanego brokera i nic lepszego, panowie… lepiej popracować nad sobą, aby iść do przodu… nie patrz na łatwe rzeczy, bo wszystko pochodzi od zła…tak jak są ludzie, których życie polega tylko na kradzieży i kradzieży…którzy nie mają serca, a może duszy, by kłaść tego typu kłamstwa… Ten taki właściciel Tesli, który jest pierwszym przestępcą, który twierdzi być lordem lub miliarderem... oczywiście z pieniędzmi ludzi... gównianymi ludźmi... Naprawdę niegodnymi 😡 co za oszustwo... teraz przestępcy już noszą krawaty, najgorsze jest zobaczenie kobiet meti robić w tym wszystkim…w jakim świecie jesteśmy…jak rzeczy się zmieniają…wartości już nie istnieją…szkoda

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rubén Andrés, mamy nadzieję na współpracę tych, którzy znają prawdziwy adres tego brokera. Dziękujemy za napisanie tego wyczerpującego i szczegółowego wyjaśnienia NeoTrade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.