Komentarze Neo Omatic

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Neo Omatic (zwany także neoomatic.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy Neo Omatic naprawdę jest polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Neo Omatic. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Melliflous Group Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Neo Omatic, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto dla początkujących, konto Pro i konto Pro +. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1:80, spready od 1.3 pipsa, profesjonalne wsparcie, korekty konta.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, dźwignia do 1:150, spready od 1.5 pipsa, profesjonalne wsparcie, korekty konta, starszy analityk konta, ochrona przed ujemnym saldem.

Pro + konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, dźwignia do 1:300, spready od 0.1 pipsa, profesjonalne wsparcie, korekty konta, starszy analityk kont, ochrona przed ujemnym saldem, handel automatyczny.

 

Rodzaje kont Neo Omatic
Rodzaje kont Neo Omatic

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferta Neo Omatic to: platforma Handlowiec internetowy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Neo Omatic udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Neo Omatic
Strona internetowa Neo Omatic

Neo Omatic zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wiadomości, analizy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Neo Omatic |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: neoomatic.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

 

>>> Ocena włączona Neo Omatic <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Neo Omatic jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niebezpiecznym dla tego typu działań (Dominika), dodatkowo szukając opinii o Neo Omatic znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BaFin Neo Omatic do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z czerwca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CONSOB Neo Omatic do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV Neo Omatic do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Neo Omatic? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

42 komentarze do «Neo Omatic: ocena i komentarze»

 1. Adam odpowiedź

  Salve anche io sono vittima status di truffa daje część tylko neoomatycznej che io foolo come sono ho creduto che se gli birdssi inviato i mei documenti (photo carta d'identità e Postepay) my avrebbero risarcito invece niente… posiadasz dokumenty?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Adam, zwróć wpłaty z banku lub karty lub porozmawiaj na naszym czacie. Dzięki za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Sandor Szabo odpowiedź

    Ich habe bei Neoomatic eine Conto. Auf diese Conto habe ich 155 tausend Euro.
    Ich mochte alles gesamt weitersenden auf meine ungarische conto.
    Wie kann to machen

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Cześć Sandor, nie dadzą ci pieniędzy, musisz je odzyskać, jeśli poproszą cię o zapłacenie podatków, nie słuchaj, to kłamstwo, używają fałszywych nazwisk, nie wierz im. Dziękuję za komentowanie Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Możesz przeczytać recenzję i komentarze pod tym linkiem: Neo Omatic

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 2. Alejandro odpowiedź

  Wpisałem dla nich 250 euro… niejaka Lara zadzwoniła do mnie dzisiaj, bo powiedziałam jej, że chcę sprawdzić i dokonać wypłaty środków… wysłała mi formularz, że muszę jej wysłać… .ale w tym formularzu ja muszę wpisać cały numer mojej karty… a nie chcę…. napisałem to pocztą i w tej chwili nie ma odpowiedzi… więc myślę, że kończy mi się 250 €… właśnie się ze mną skontaktował i powiedział, że wysyła mi regulowaną licencję brokera ... Sprawdzę to i powiem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Alejandro, to nie jest regulowane, jest to firma dominikańska bez żadnych regulacji.

   Pozdrowienia.

 3. Alejandro odpowiedź

  Wpisałem dla nich 250 euro… niejaka Lara zadzwoniła do mnie dzisiaj, bo powiedziałam jej, że chcę sprawdzić i dokonać wypłaty środków… wysłała mi formularz, że muszę jej wysłać… .ale w tym formularzu ja muszę podać cały numer mojej karty… i nie chcę… napisałem to pocztą i w tej chwili nie ma odpowiedzi… więc myślę, że zostałem bez 250 €

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alejandro, nie wysyłaj dokumentacji, jeśli ją wyślesz, nie będziesz mógł cofnąć płatności, powiedz, że nie wykonali usługi i zrób kopię zapasową 250 bankiem lub kartą. Dziękujemy za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Patrizia odpowiedź

  Grad, io ho fatto a versamento di 250 euro nella piattaforma Neoomatic.com

  Poi ho letto le recensioni e ho seen che in realtà si tratta di a truffa, ho chiesto di fare a prelievo mail next.Giorgio che dovrebbe essere il mio broker, ma ha deto che devo mandare tutti i documenti richiesti x aprire un conto presso Powiedzmy, że zwyciężą papuga i così poter.

  Z poważaniem io non voglio mandarli.

  Powiedz, co zarejestruję na pocztę i komórkę, czy będę mógł to zweryfikować?
  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Patrizia, nie wysyłaj dokumentacji, jeśli ją wyślesz, nie będziesz mógł cofnąć płatności, powiedz, że nie wykonali usługi i zwróć 250 bankiem lub kartą. Dzięki za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jefferson odpowiedź

  Witam, ja też padłem ofiarą tej firmy.. zabrali ode mnie 250 euro, obiecując zakup ułamków bitcoina.. na stronie dokonują inwestycji podobno w waluty i surowce, które nic nie są warte.. wtedy oni zrób to zdalnie.. Obawiam się, że komputer jest zhakowany i wtedy musiałem dokonać debetu w wysokości 1500 €, aby zweryfikować kartę, że zwrócą mi zyski, powiedziałem im nie ... teraz, gdy mam powiedz im, że nie chcę, mówią mi, że oddadzą mi te pieniądze w ciągu miesiąca pracy.. Czuję, że ukradli i Oszukali.. TO KŁAMSTWO… POMOC

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jefferson, dziękuję za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Esteban odpowiedź

  Tak samo jak kilka powyżej. Zadzwonili do mnie w celu podania moich danych w reklamie filmu na YouTube. Chcieli, abym wysłał im 250 euro przed „rozmową z doradcą finansowym”, aby wyjaśnić wątpliwości. Podobno dzwonią do ciebie ze Szwajcarii. Strona internetowa była fewsmart.com i mówi o „metodzie hiszpańskiej”. Działam na rynkach, więc zdałem sobie sprawę, że zarabianie 1000 euro dziennie na koncie 250 euro było kompletnym oszustwem i nigdy nie chciałem im wysyłać pieniędzy ani podawać im danych bankowych, dopóki nie dowiedziałem się więcej o ich działalności. Telemarketerzy są na tyle głupi, by przekonać cię, że przypuszczam, że oszukali kilku. Dziewczyna właściwie potraktowała mnie nieco brutalnie, bo dzwoniliśmy przez 30 minut i nie chciałem podawać jej danych z mojej karty, gdy od pierwszej chwili powiedziałem jej, że NIE CHCĘ WYSYŁAĆ PIENIĘDZY, dopóki nie byłem pewien . Wytnij i przeszukaj sieć i zdałem sobie sprawę, że depozyty nie są inwestowane, po prostu mówią ci jednocześnie, że je zgubili, a jeśli nic nie zrobisz i będziesz chciał się wycofać, zajmie to kilka miesięcy. Krótko mówiąc, jeden z wielu oszustw, które krążą.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Carmen odpowiedź

  Neoomatic to absolutne oszustwo, złodzieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carmen, dziękuję za komentarz na temat Neo Omatic. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.