W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w NAB Crypto. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o NAB Crypto i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWnabcrypto.io
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaKryptowaluty NAB
📌 AdresDesconocido

⚠️ NAB Crypto nie wyświetla publicznie dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

NAB Crypto nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Witryna NAB Crypto

NAB Crypto zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wykresy na żywo, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

Na stronie nie ma zamieszczonych numerów telefonów.

???? Końcowa wycena kryptowalut NAB ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z NAB Crypto.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o NAB Crypto:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga na NAB Crypto z regulator finansowy FCA

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o NAB Crypto? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z NAB Crypto.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez NAB Crypto?

Jak zgłosić krypto NAB?

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić NAB Crypto?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy NAB Crypto to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że NAB Crypto to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy krypto NAB jest godne zaufania?

Nie. NAB Crypto nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z NAB Crypto?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla NAB Crypto?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy NAB Crypto to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Brent Daniels odpowiedź

  ten broker został zgłoszony przez FCA, że są oszustami, nigdy nie odzyskają swoich pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brent Daniels, dziękuję za komentarz na temat NAB Crypto. Obecnie jest uważany za oszustwo. FCA (The Financial Regulator of the United Kingdom) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link FCA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ----

   Cześć Brent Daniels, dziękuję za komentarz na temat NAB Crypto. Obecnie jest uważany za oszustwo. FCA (Brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link FCA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest kradzież od Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać! To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i bez względu na to, ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak wszystko się wydarzyło, gdzie zobaczyłeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, wejdź na nasz czat lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.