W tej sekcji powiemy Ci dlaczego wierzymy, że MyChargeBack jest bezpieczny. Przeanalizowaliśmy witrynę, przyjrzeliśmy się każdemu szczegółowi i przyjrzeliśmy się najważniejszym funkcjom, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze godnej zaufania firmy zajmującej się odzyskiwaniem pieniędzy.

W kilku słowach WYDAJEMY SIĘ FIRMĄ POWAŻNĄ I POLECANA. Poniżej przedstawimy kilka istotnych informacji o MyChargeBack i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku.

Tutaj możesz spróbować Usługi odzyskiwania kapitału MyChargeBack.

Podstawowe informacje

🌐 WWWmychargeback.com
🏠 spółkaKaktyl, LLC
⚖️. Rozporządzenienie wspomina o tym
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresStany Zjednoczone

MyChargeBack jest własnością firmy Cactil, LLC. znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do omówienia rodzajów kont oferowanych przez MyChargeBack, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje ona żadnych rodzajów kont.

Rodzaje kontMinimalny depozyt początkowy
MyChargeBack nie jest brokerem, nie posiada różnych rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna MyChargeBack

MyChargeBack zapewnia szczegółowe wyjaśnienie, jak to działa, w tym filmy; Oferuje również kilka artykułów, które mają ogromne znaczenie i warto to poznać, ma też dobrze wyszkolony personel, który nie opóźni się z odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania w sposób profesjonalny.

Lista numerów telefonów

 • Europa: +32 25 88 8678
 • Australia: +61 (02) 9133 8659
 • Kanada: 1-647–846–7120
 • Stany Zjednoczone: 1-646-980-3903

Ocena końcowa MyChargeBack

Wreszcie, w kilku słowach, nasza opinia to: MyChargeBack to bezpieczna firma.

Po przeprowadzeniu analizy przedmiotowej firmy wydaje się nam ona wiarygodna: jest to firma, która od lat działa w branży odzyskiwania kapitału i szczerze mówiąc wydaje nam się dziś jedną z najbardziej wiarygodnych. Znamy ich od lat i uważamy, że to poważna firma.

Jeśli zgubiłeś pieniądze u brokera oszustwa lub firmy inwestycyjnej, naprawdę zapraszamy do wypróbuj usługi MyChargeBack.

Są świetnymi profesjonalistami i mają doskonały zespół ekspertów!

aktualizacje

Wiadomości o MyChargeBack:

dataAktualizacja wiadomości
W tej chwili nie mamy żadnych wiadomości do udostępnienia.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Mychargebackinsurance.net? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MyChargeBack.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze do MyChargeBack

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MyChargeBack

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę, a z jakiegoś powodu chcesz złożyć skargę, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy MyChargeBack to oszustwo – czy to oszustwo?

Naszym zdaniem nie jest to oszustwo, nie wykryliśmy oznak oszustwa.

Czy MyChargeBack jest niezawodny?

Tak, po naszej analizie uważamy, że jest to całkowicie rzetelna i renomowana firma.

Jak mogę ubiegać się o usługi MyChargeBack?

Jak odzyskać pieniądze od brokera lub firmy oszustwa?

Zapraszamy do obejrzenia tego sekcja dotycząca odzyskiwania kapitału.

Jak odebrać pieniądze z MyChargeBack?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z oszustwa za pomocą MyChargeBack, Tutaj wyjaśnimy Ci, jak to zrobić.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

183 komentarze do «Czy MyChargeBack to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Jaime odpowiedź

  Witam, jestem Chilijczykiem i zostałem oszukany przez Investby, straciłem fortunę, nie mają przebaczenia od Boga, ponieważ spędzili 4 miesiące, mówiąc mi, że odzyskam wszystko i nie mieli współczucia, gdybym zbankrutował lub stracił rodzina. To było okropne, od ponad roku żyję z kredytów bankowych i dobroczynności od krewnych. Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś mógł mi pomóc odzyskać choć trochę procent
  pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jaime, szkoda, że ​​sprawili ci tyle bólu, pieniądze można odzyskać. Dziękujemy za komentarz dotyczący Investby. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Piotr Abel odpowiedź

  Witam, udało mi się odzyskać z mychargeback, bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, broker o nazwie „fxoro” oszukał mnie i udało mi się odzyskać prawie wszystkie moje pieniądze

  wielkie dzięki przyjaciołom

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pedro, świetnie!!! możesz przeczytać ich recenzję i komentarze.

   W przypadku innych osób, których to dotyczy, porozmawiaj z CHAT, aby odzyskać pieniądze lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz rzucić okiem na nasz ranking rekomendowanych brokerów 2022 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Eduardo odpowiedź

   Witam, a jak go odzyskałeś? A z jakiego kraju jesteś?

   pozdrowienia

 3. Jakub odpowiedź

  Bądź ostrożny inwestując w handel online. Mogą być bardzo przebiegli i ekstremalni, gdy mają twoje pieniądze. Udało mi się wypłacić pieniądze od brokera oszustw za pomocą mychargeback z CHAT lub formularza na tej stronie, to zadziałało dla mnie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jacob, dziękuję za pisanie, pomogło to wielu naszym użytkownikom w odzyskaniu pieniędzy, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Luis Cortes odpowiedź

  miłego popołudnia zostałem oszukany przez ANTARES, obrabowali mnie i zapewnili, że zwrócą kapitał, ale nadal nie widzę wyników w tym zakresie, czy ktoś wie, czy jest przeciwko nim jakaś pozew zbiorowy?

 5. Paco odpowiedź

  Moje doświadczenia z Minedollars.com.
  Proszę przeczytaj. !

  Obecnie rozpoczynam korzystanie z usługi mychargeback . Twoje komentarze bardzo by mi pomogły. Dziękuję Ci

  Minedolary to oszustwo. Niedawno zamknęli stronę (w każdym razie dla mnie). Krótko mówiąc, zacząłem jak wielu z 100 $, a następnie powoli zwiększałem depozyty w ciągu ostatnich 4 miesięcy użytkowania - kupiłem małe plany kontraktowe na 3-7 dni z "zarobkami" około 200-300 $ dziennie. postanowiłem dodać kolejne 6K 2 czerwca i pozwoliłem się wciągnąć jeszcze więcej, kupując plan 8500 $ 30-dniowy kontrakt 8160 $ ​​zwrotu + 8500 $ kapitału (oburzające, prawda?) Myślę, że to plan BTC2

  Wszystko szło zgodnie z planem, stopniowo zwracając moje pierwsze zakupy. To było zachowanie równowagi: nie chciałem mieć w kieszeni za dużo pieniędzy na raz. Jednak 3 tygodnie później zaczął się rozpadać. Otrzymuję wiadomość e-mail od obsługi klienta z informacją, że mój plan za 8550 USD był „ulepszoną” umową na wydobycie i wymagał ode mnie zakupu czterech kolejnych kontraktów po 8500 USD każda, w przeciwnym razie moje konto zostanie zamrożone. To dodatkowe 34k, inaczej by się zamroziły. Rozmawiałem z „Bensonem”, jeśli ktoś z was wie, kim jest za udział w tym oszustwie, i wyjaśniłem swoją sprawę, że nigdzie w opisie kontraktu nie było napisane, że muszę kupić łącznie 5 kontraktów. Następnie pokazuje mi, gdzie się znajdował. Oczywiście przysięgam, że nigdy tego nie widziałem i nie sądzę, żeby kiedykolwiek tam było. Najważniejsze jest to, że zmieniam warunki.

  Przykro mi to mówić, że byłem na tyle głupi, aby wysłać Ci kolejne 34k myśląc, że odmroziłbym to i moje środki byłyby dostępne do wypłaty około 85K siedząc na moim koncie w sumie wszystkie plany, które w końcu będę mógł wypłacić, oczywiście to może nie oddalaj się od prawdy. Co gorsza, benson na czacie nie poinformował mnie, że 15% podatku od wszystkich zakupów, zarówno udanych, jak i zaległych! terminy zakupów przypadały na 30 czerwca. Było to spowodowane odblokowaniem konta. W tym momencie moje serce zamarło i wiedziałem, że to oszustwo, mimo że po raz kolejny pokazano mi migawkę warunków witryny pokazującą, że podatek jest należny co sześć miesięcy. Nowy makijaż lub zmieniony w dogodnym dla Ciebie terminie. Podatek ten wynosił ponad 18 tys. I zażądali go natychmiast. Ponownie, w tym momencie nie ma mowy, żeby dał im taką sumę pieniędzy. Ale w miarę upływu dni obniżyli podatek, aby uzyskać ode mnie więcej pieniędzy i ostatecznie został on zmniejszony do 2K, na którym wysłałem następnego dnia, 3 lipca 2020 r., Na stronę, która mnie zamknęła. Jak wspomniałem powyżej, straciłem około 40 do 50 tys.

  ++** Ostatnia rzecz, jeśli ktoś może mi pomóc odzyskać te środki, chętnie podzielę się środkami w ich odzyskaniu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że większość, jeśli nie wszystkie, z tych usług odzyskiwania to oszustwa. Więc jeśli jesteś hakerem i chcesz to dla mnie zrobić bez żadnej płatności z góry, z przyjemnością z Tobą porozmawiam, skontaktuj się ze mną.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Paco, z Mychargeback będziesz w najlepszych rękach. Dzięki za pisanie o Minedolarach. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Salwador F. odpowiedź

   Paco, mając nadzieję, że masz się dobrze, powiem Ci, że 20 lub 21 czerwca zakontraktowałem usługi MCB. W związku z tym, jeśli chodzi o wyniki, nie mogę doradzić, czy udało mi się odzyskać wyłudzone pieniądze, ponieważ jestem na etapie przygotowywania raportu śledzenia kryptograficznego. Mogę Ci powiedzieć, że masz dobre wsparcie techniczne i doradcze, chciałbym móc Ci powiedzieć, że odzyskam pieniądze, ale jak dotąd nie mogę Cię tego zapewnić. Zapewniam jednak, że jak tylko dowiem się, czy udało mi się odzyskać oszukane pieniądze, powiem ci o tym w ten sposób.

   Jedną rzeczą, którą mogę ci doradzić, jest udanie się do psychologa i zaopatrzenie się w leki… to bardzo trudny proces i bardzo skomplikowany do przeprowadzenia…. Z biegiem czasu wszystko staje się bardziej znośne, ale długi zaczynają cię tonąć… a do tego trzeba być sprawnym psychicznie.

   Powodzenia przyjacielu i mam nadzieję, że w ten sposób pozostaniemy w kontakcie, będę liczyć moje postępy i wreszcie co się stanie z moją sprawą.

   Pozdrowienia i dużo sił Paco.

 6. Iwan Diaz odpowiedź

  Witam, dziękuję wszystkim, udało mi się odzyskać dzięki mychargeback broker mnie oszukał, dzięki, udało mi się odzyskać przynajmniej wszystkie wysłane pieniądze, bardzo dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ivana, świetnie!!! możesz przeczytać ich recenzję i komentarze.

   W przypadku innych osób, których to dotyczy, porozmawiaj z CHAT, aby odzyskać pieniądze lub kliknij ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Możesz rzucić okiem na nasz ranking rekomendowanych brokerów 2022 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Salvador odpowiedź

   Dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem Ivana, daj trochę więcej nadziei. Ile czasu zajęło Ci wyzdrowienie, odkąd zakontraktowałeś usługi MCB? Co to za oszustwo?…

   Pozdrowienia i podziękowania za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

 7. Jak odpowiedź

  Proszę, czekam na Twoją odpowiedź, czy Metaversesworld jest regulowanym brokerem? Proszą mnie o zapłacenie podatków, aby dokonać pierwszej wypłaty

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Dori, NIE PŁAĆ NIC, WSZYSTKO JEST KŁAMEM, SĄ OSZUSTWAMI I CHCĄ CIĘ Ukraść, JEŚLI ZAPŁACISZ TE PIENIĄDZE, TO WSZYSTKO RÓWNIEŻ STRACISZ.

   Pozdrowienia.

  • Gema Lizeth Ramirez Mora odpowiedź

   Jak długo zajęło Ci odzyskanie pieniędzy?

 8. heriberto odpowiedź

  Dzień dobry, zostałem oszukany przez dwie firmy absystem i najwyraźniej dcmgroup, ta ostatnia powiedziała mi, że może mi pomóc odzyskać to, co zostało oszukane przez pierwszą firmę, a teraz nie odpowiadają mi miesiąc temu. Niektóre recenzje tych firm.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj heriberto, możesz przeczytać o oszustwie ABSystem TUTAJ i o DCMGroup TUTAJ.

   Oba są oszustwami.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.