Komentarze MyCapital

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera MyCapital (nazywanego również mycapital.io i clientmycapital.cc), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się MyCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MyCapital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to mój kapitał? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona MyCapital.io nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: White Rock Partners Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MyCapital, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Cent, Konto Mini, Konto Standardowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto centów- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 USD.

Rodzaje kont MyCapital
Rodzaje kont MyCapital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje MyCapital to: platforma MT4 oraz Status.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MyCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna MyCapital
Witryna MyCapital

MyCapital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości o wydarzeniach finansowych, wyjaśnienie produktów finansowych, które MyCapital oferuje naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Mój kapitał |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: moja_stolica.io y klientmykapitał.cc

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy MyCapital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Mój kapitał <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MyCapital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), nie wspominają, do jakiej firmy należą, szukając innych opinii o MyCapital nie mogliśmy znaleźć żadnego, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Uwaga: w lipcu 2020 dodano CNMV Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Uwaga: w październiku 2020 CONSOB dodany do Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MyCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

165 komentarze do «MyCapital: Ocena i komentarze»

 1. PETER GONZALEZ odpowiedź

  Witam, zainwestowałem 300 euro, ponieważ reklama, w której arguiñano powiedział, że zarobił dużo pieniędzy i że konwencjonalne banki nie są zainteresowane tym, więc upadłem.
  Jak tylko dokonałem płatności kartą 300 euro, przyszło mi do głowy, że je zgubiłem, jak tylko zadzwonili do mnie do roboty papierkowej, powiedzieli mi, że nie ma problemu, aby spróbować i jeśli nie jestem zadowolony zwróciliby mi je, minął rok, a po setkach telefonów i e-maili nadal nie widzę moich trzystu euro. 🙂 🙂 to OSZUST W KAŻDEJ REGUŁY. Dzwoni do ciebie pewna MIA, potem pewna LUNA, co ciekawe, wszyscy mają ten sam głos i ten sam akcent.
  PROSZĘ NIE DAĆ SIĘ ZWIEDZIĆ.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć PEDRO, dziękuję za komentowanie MyCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Gisse odpowiedź

  Wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego i poszło dobrze, nie bój się, że mogłem odzyskać 5000 €. Bardzo dziękuję za recenzję.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Gisse, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Toño odpowiedź

  Ponieważ mój komentarz, który zostawiam, nie pojawia się. JESTEM TOÑO. Ja też wpadłem w ręce tych OSZUSTW. Nieskrupulatny. Jedną z nich jest LAURA JANSSEN. musimy powstrzymać tę epidemię gorszą niż koronawirus. Zgłosiłem je już Divincri za systematyczne oszustwa międzynarodowe i dzięki temu mogę odzyskać moje pieniądze. Ci przestępcy muszą upaść pod pełną wagę prawa. ŁAŃCUCH WIECZYSTY LUB KTÓRY UMIERA W FOTELU ELEKTRYCZNYM.

 4. Mauritius odpowiedź

  Mycapital.io: To oszustwo, nie ma wątpliwości. Jak wszyscy, zainwestowałem 250 euro 31 i zacząłem zyski, a potem 7 euro 19, a potem 400 euro 26 grudnia i w styczniu zobaczyłem, że moje konto zostało zamknięte i w lutym poprosiłem o wypłatę sprawdź, czy prawdziwa strona działała, a potem pandemia i nie odpowiedzieli do 9, poprosili mnie o odmrożenie 19 i przysłali mi wszystkie dokumenty, które wydawały się prawdziwe, nawet paszport szefa finansów, więc zapłaciłem 1000 euro podatku i dnia Dzisiaj nadal mówią, że płatność nie dotarła pomimo moich rachunków.
  Próbuję odzyskać pieniądze, ale myślę, że to niemożliwe, ale myślę, że trzeba coś zrobić, bo to rośnie z każdym dniem i nie są karani, a takich jak my będzie więcej w kolejce.
  Mam numery wszystkich telefonów, które dzwoniły i wysyłały mi wiadomości

 5. Powiedział odpowiedź

  Witam wszystkich
  Zainwestowałem 7850 € i po prawie roku nadal nie mogę nic wypłacić, wielokrotnie dzwonili do mnie, aby kontynuować inwestowanie różnych brokerów (Mia, Laura Angela), a w ostatnim po koronawirusie powiedzieli mi, że mam zgromadził kapitał ponad 20.000 21 € i chcieli, abym zainwestował więcej, ale powiedziałem im, że jeśli nie zwrócą inwestycji, nie zainwestowałbym nic więcej i rozpoczęliśmy proces windykacyjny, w którym wysłali mi formularz do wpisuję dane mojego konta, ale ja mówią, że muszę płacić 3 procent podatków rządowi Anglii (które według nich tam są) i wysyłają mnie, abym otworzył konto na 4400ww.coinbase, aby tam wpisać około XNUMX €. Nie wiem, co zrobić, bo gdyby to była prawda, musieliby wysłać mi formularz i oficjalne konto z Anglii, żeby tam zapłacić.
  Stało się to komus? Czy wpłacili pieniądze na to konto coinbase, aby zapłacić podatki? Czy udało im się zebrać to, co zarobili?

  • Javier Sanchez odpowiedź

   Powiedzieli, że przydarzyło mi się to w ten sam sposób, w jaki proszą mnie o zapłacenie tych pieniędzy za pośrednictwem coinbase. W przybliżeniu budżet to zawsze te same 20% zarobków brutto i typowy dokument, który wysyłają bez numeru, bez żadnego CIF i tylko z pieczęcią rejestracyjną Saint Vincent i Grenadyn.
   Rozglądałem się też tutaj, aby zobaczyć, czy ktoś to zrobił. Ja też tego nie zrobiłem, jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zostawiam e-mail [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć powiedziałem, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Żaden poważny broker nie prosi o pieniądze na wypłatę kapitału, to oszustwo.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 6. Pilarin odpowiedź

  Handluję z BGOLD CAPITAL. Również jak wspomniałeś proszą mnie o odzyskanie, wpisanie większej ilości pieniędzy i przybycie na konto, które płaci, w tym momencie zlikwidują jakieś kwoty, o których już mi powiedzieli, nie wiem, czy to się stanie, mamy nie osiągnął jeszcze tego punktu. Ale jeśli coś mi się stało, co mam ci powiedzieć…. Przy tej krzątaninie telefonów zadzwonił do mnie facet z tym samym numerem telefonu co BGOLDEN CAPITAL i powiedział mi, że dzwoni z MyCapital, innej firmy, również próbował się ze mną skontaktować jako nowy, powiedziałem brokerowi, który zwykle mnie odwiedza i powiedział mi, że to pomyłka.
  Podejrzewam, że obie strony są takie same, ale nie mogę tego udowodnić. Jeśli mi to działa, kontaktują się ze mną z numeru telefonu: 911987737 (poprosiłem też o informacje płacące firmie i nie byli w stanie nic mi powiedzieć, nigdzie się nie pojawia. Nie rozumiem, co policja robić ????

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Pilarin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Żaden poważny broker nie prosi o pieniądze na wypłatę kapitału, to oszustwo.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 7. Juan Francisco odpowiedź

  Jestem jeszcze jedną z osób dotkniętych chorobą, zaczynając od 250 euro, kolejne 250 więcej, potem 2000, więc nadal nie mam pieniędzy ani zarobków. Moim kontaktem w mojej stolicy była Luna Hernan, adres e-mail [email chroniony] zwraca wiadomość do ciebie. Moje konto nadal pojawia się na stronie mycapital.io. Czy to normalne, że jeśli mówią, że zbankrutował, nadal mają moje nazwisko na liście? dzięki za danie mi miejsca do pisania.
  Powodzenia z tym gangiem oszustów

 8. Javier Sanchez Lopez odpowiedź

  Kolejna jeszcze bardziej dotknięta moim kapitałem, a moja jest gruba, bo próbowałem 250 euro i w lutym powiedziała mi, że jest bardzo dobra okazja do zarobienia pieniędzy, a ja powiedziałem jej, że nie mam więcej pieniędzy, powiedziała mi, że radzi mi, abym poprosić o pożyczkę mój doradca Dzwoniąc do Emmy Walker, poprosiłem o pożyczkę, zrobił mi dokument o dochodach na 30 dni, powiedział, że dokument gwarantował kapitał.
  Wszystko bardzo dobrze, bardzo uważna, bardzo profesjonalna, robi bardzo dobre operacje i opowiada o rosnących zyskach, potem przyszedł kryzys koronawirusa, minął miesiąc i próbowałem ją zlokalizować, a ona powiedziała mi, że nie mogą pracować, bo biura są Zamknięte.
  Każdego dnia wysyłam mu WhatsApp, jego numer telefonu pochodzi z Cypru, prawie nigdy nie odpowiada na moje e-maile, nie odpowiada, a strona nie istnieje bezpośrednio, jeśli wyślesz e-maile na stronę, te e-maile są zwracane, więc jestem spłacam pożyczkę w wysokości 5000 euro i nie mam na to pieniędzy.
  Ktokolwiek chce się ze mną skontaktować, poprosić o pomoc lub udzielić mi więcej informacji lub przekazać mu swoje dane, zamieszczam swój adres e-mail. [email chroniony]
  Widziałem wielu użytkowników, którzy twierdzą, że mają informacje, ale ich nie umieszczają Zostawiłem mój e-mail, abyś mógł przesłać mi wszystkie posiadane informacje, pomagasz mi odzyskać przynajmniej zainwestowane pieniądze, ponieważ na moim koncie jest napisane że mam 11300 5000 euro, co chcę XNUMX, które jestem winien bankowi.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o MyCapital, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 9. Mao odpowiedź

  Przydarzyło mi się to samo, dwukrotnie wpisałem 2 euro i gdy miałem 250 poprosiłem ich o wyjęcie 3000 euro, żeby zobaczyć, czy można to zrobić, wysłał mi wiadomość z papierem, który musiałem wypełnić i wysłałem do niego, ale nigdy mi nic nie wysłali. Kiedyś napisała do mnie (Luna) powiedziała mi, że nie mogą tego wysłać z powodu problemu z koronawirusem, że nie mają nikogo do przeprowadzenia procedury, bardzo zły nonsens.
  Należałoby sprawdzić, czy można to nagłośnić w mediach, aby ludzie, którzy mogą wpaść w pułapkę, nie wpadli.
  Musielibyśmy też zobaczyć, jak opublikować ich zdjęcia. Mam jeden z rzekomych księżyców (który wyobrażałem sobie, że tak naprawdę się tak nie nazywa), ale przynajmniej ludzie widzą tę twarz, o której już wiedzą, o co chodzi

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mao, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o MYCapital, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 10. LIUDMIŁA odpowiedź

  WITAJCIE NAZYWAM SIĘ LIUDMILA, JESTEM TYM SAMYM P. WIELU OSÓB NA TEJ STRONIE, TO OSZUST W KAŻDEJ ZASADACH, CZYTAŁEM WSZYSTKIE TWOJE KOMENTARZE, JEŚLI WIEDZIAŁBYM WCZEŚNIEJ NIE UBEZPIECZAJĄ MNIE, A WIĘC BYŁBYM NIE CHCĘ SIĘ INWESTOWAĆ, NIE ZAINWESTOWAŁBYM DZWONI, WPISAM DO NIEGO WIADOMOŚCI I WIDZĘ Q CZYTA JE I NIE MA ODPOWIEDZI, CZYLI NAJPIERW BYŁA LAURA A NASTĘPNIE MÓJ, DZIĘKUJĘ Q ODWRÓĆ 250euro, Q BÓL BO JEST OD MOJEJ PRACY I CHCIAŁEM WIĘCEJ… JEDYNYM Q CHCĘ ŻE MOJE PIENIĄDZE , ODWRÓCONE, NA INFORMACJĘ RAZ MIA MIAŁA MI, ŻE MAJĄ SWOJE BIURO NA CYPRZE, NIE WIEM CZY TO PRAWDZIWE, CZY KTOŚ MA WIĘCEJ INFORMACJE BYŁOBY DOBRZE ZGŁOSIĆ ICH MASOWO I DOBRZE BYŁO P. DAJĄ NAM MOŻLIWOŚĆ PORTFOLIO, ABY MOŻLIWOŚĆ USUNIĘCIA LUB PRZELEWANIA PIENIĘDZY, JEŚLI KTOŚ Z CIEBIE PODAŁ TĘ INFORMACJĘ, UDOSTĘPNIJ JE I KIEDY PROSI O WYCOFANIE, POŁĄCZENIA NIE ODBIERAJĄ HP SCAMMERS...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ludmiła, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Isa odpowiedź

   Cześć Ludmiła! Nazywam się Isa. Jestem w tym samym, a nawet gorzej, zainwestowałem 5300 €
   Jestem też z moim brokerem, jest szczurem najgorszym, ponieważ chciałem wycofać się, zaczęły się złe rzuty, nieścisłości. Zauważyłem, że twój komentarz jest aktualny i zamierzam to zgłosić. Chciałbym złożyć pozew zbiorowy, ma większą wagę. W rzeczywistości skontaktowałem się już z jedną z najlepszych kancelarii prawnych w Madrycie rekomendowanych przez brokerów.
   Czekam na Pańską odpowiedź.

   • Hilario odpowiedź

    Mój numer telefonu 665135216 Zainwestowałem kapitał i nie są to dobrzy ludzie do zgłaszania takich skarg complaint

 11. Jezus Maria odpowiedź

  Witam, dobry wieczór, jestem w tych samych okolicznościach, z wyjątkiem tego, że za pomocą triku udało mi się uzyskać przelew 100 euro z jednego z twoich kont. Mam dla nich dane, e-maile i numery telefonów, wszystkie podam e-mailem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Jak udało ci się wycofać? Jasne, wiele osób jest zainteresowanych tą wiedzą.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

   • GIULIANO GIACOMELLI odpowiedź

    Dzień dobry, dobry czas na kontakt z Jezusem Marią Per sapere come e riuscite a prelevare 100 euro

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Giuliano mówi: dzień dobry muszę skontaktować się z Jezusem Marią, aby dowiedzieć się, jak możesz wypłacić 100 euro

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witaj Giuliano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o MyCapital, brzmi naprawdę źle.

      pozdrowienia

  • GIULIANO GIACOMELLI odpowiedź

   ciao Jezus zjada sei riuscito a ritirare i soldi. se mi aiuti io ho adesso nel conto 24.000 XNUMX euro ti posso dare the goal se ci riesci

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Giuliano mówi: cześć Jezu, jak udało Ci się wypłacić pieniądze? jeśli mi teraz pomożesz, mam na koncie 24,000 XNUMX euro, mogę dać Ci cel, jeśli możesz

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Giuliano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o MyCapital, brzmi naprawdę źle.

     pozdrowienia

  • Javier Sanchez odpowiedź

   Witaj Jesús María, zostałem oszukany 5000 € i nie odpowiadają, moim doradcą jest Emmy. Strona również nie odpowiada, byłbym wdzięczny za przesłanie mi informacji, e-maili, telefonów itp. Dziękuję.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Javier, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    pozdrowienia

  • Hilario odpowiedź

   Pozwól nam zgłosić 665135216 guassap, jeśli masz dane, mamy już kilka z danymi konta i Tel.

 12. Anonimowy odpowiedź

  Witaj!
  Nie mam żadnego doświadczenia z mycapital i nie sądzę, żebym miał je po tych komentarzach. Dziwne wydaje mi się to, że przed kilkoma dniami umieściłem komentarz, który nie był zły, bo podobała mi się dziewczyna, z którą rozmawiałem. Ten komentarz nigdy nie został opublikowany. Co to znaczy? Że interesują Cię tylko złe komentarze? Po co?
  Dziękuję i pozdrawiam,

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Anonimowy, nie zrozumieliśmy Twojej wiadomości, w każdym razie zalecamy inwestowanie tylko u regulowanych brokerów w krajach uważanych za bezpieczne, a nie w nieuregulowani brokerzy, tacy jak MyCapital, jest to bardzo ryzykowne.

   pozdrowienia

  • Luis odpowiedź

   Witam, wydawało mi się, że wszystko, co zostało powiedziane, jest prawdą, to oszustwo, mówię ci, że zainwestowałem dużo pieniędzy, zapłaciłem podatki i nie wysyłają mi pieniędzy, nie odpowiadają mi później ponad 20 połączeń i jedna kwota WhatsApp, która i straciła konto, czytają je i nie odbierają. Jak możesz to nazwać, nadaj to swoje imię i mam nadzieję, że to ci pomoże i nie stanie się tobie tak samo jak nam. Wszystkiego najlepszego

 13. Fernando odpowiedź

  Laura Chinga do twojej pieprzonej matki dziwki, pieniądze sprawią, że będziesz gówno, kurwa varata

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fernando, nie zrozumieliśmy twojej wiadomości. Jakie masz doświadczenia z MYCapital?

   pozdrowienia

 14. Laura Janssen odpowiedź

  To oszuści i mają historię, zgłoś to, bo nie zobaczysz pieniędzy, to czyste gówno bez skrupułów, oszukują ludzi bez wyrzutów sumienia, ta nędzna motłoch, zgłoś to teraz, że na pewno otworzą inne konta kontynuować oszustwo,

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Lauro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 15. KWIAT odpowiedź

  Witam, mam konto w mycapital i doradca, którego zabieram ze sobą już mi nie odpowiada. Nie wiem, co zrobić, aby odzyskać pieniądze, nie ma mowy, jeśli ktoś się zgłasza lub ma informacje o odzyskaniu kapitału, to chciałbym się dowiedzieć. To oczywiste, ale mówię: NIE INWESTUJ Z NIM. ONI SĄ. TROCHĘ. WŁAMANIE. SYNOWIE RAKE SONS OF PUT* S CHCĄ WZIĄĆ OD CIEBIE WSZYSTKIE TWOJE PIENIĄDZE.

  • Anioł odpowiedź

   Dzień dobry, Flower, jestem w takiej samej sytuacji i tak jak Ty chciałbym wiedzieć, jak odzyskać inwestycję, w ten sam sposób, jeśli masz wiadomość, jak rozwiązać ten problem, daj mi znać. Dzięki. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Flor, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 16. Claudio odpowiedź

  Jeśli usłyszą od ema laura lub tamary, mogą już oddać swoje pieniądze, KŁAMCY OSZUSTRZY

  UŻYWAJĄ UWODZĄCYCH GŁOSÓW, ABY WYDAWAĆ PIENIĄDZE

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Claudio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 17. Margaret Reyes Alvarado odpowiedź

  Witam, ja też wpadłem w pułapkę i zainwestowałem 5000 € i kazali mi zapłacić opłaty, a dziś mówią, że to jest obok mojej inwestycji i że nie mogą wejść do moich zainwestowanych pieniędzy, są łajdakami i zamierzam ich pozwać bo to moje pieniądze z tym, ile kosztuje nas posiadanie oszczędności

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Margarita, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

  • Jose odpowiedź

   Zgłosiłem to, jeśli możemy sobie nawzajem pomóc lub połączyć się, byłoby dobrze, jestem Jose, dziękuję

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

    pozdrowienia

 18. Anioł odpowiedź

  Dobranoc, bardzo ufam tej firmie i teraz jestem zagubiony, okazuje się, że teraz jak chcę odejść, co oznacza zlikwidowanie konta, bo proszą mnie o 5000 $ do wpłaty jako podatek i to w 48 godzin zwrócą mi 25000 4500 $, naprawdę Jak pewny jesteś, jeśli inwestujesz i inwestujesz, a kiedy chcesz się wypłacić, nie dają prawdziwej odpowiedzi, a e-maile nie działają, nie ma możliwości dokonania wypłaty w tym samym brokerze i że tak jest, że wysyłasz formularz na e-maile i nie działają, widzisz, zainwestowałem już ponad XNUMX dolarów i czuję, że już to straciłem, ale nie chcę się poddawać, Chciałbym, aby wielu z nich dołączyło i znalazło rozwiązanie, aby odzyskać przynajmniej poczynioną inwestycję i że jesteście ludźmi, którzy dostają należność za oszukiwanie ludzi, którzy ufają i chcą poprawić jakość swojego życia. czekam na odpowiedzi

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Angel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Prośba o wypłatę pieniędzy to bardzo zły znak, poza tym pamiętaj, że mówimy o brokerze bez jakichkolwiek regulacji, nic nie gwarantuje, że po dokonaniu płatności otrzymasz zwrot pieniędzy.

   pozdrowienia

  • Laura Janssen odpowiedź

   Zadenuncjowałem ich, a jest nas już kilku, oszukali dużo pieniędzy, musimy się ze sobą kontaktować, żeby iść razem, i nie zwracać uwagi na ludzi, którzy potem dzwonią, żeby odzyskać pieniądze że są przez nich wysyłane

  • José odpowiedź

   Zadenuncjowałem ich, a jest nas już kilku, oszukali dużo pieniędzy, musimy się ze sobą kontaktować, żeby iść razem, i nie zwracać uwagi na ludzi, którzy potem dzwonią, żeby odzyskać pieniądze że są przez nich wysyłane

 19. Dani odpowiedź

  Witam mnie, dzieje się ze mną to samo, postaram się podać mi adres do wzięcia pieniędzy do ręki, zobaczę, czy mi się uda, powiem mu, że dużo stracę na wykonaniu przelewu i zdobędę je, jeśli mogę, powiem ci żebyś mógł odzyskać swoje pieniądze też spróbuję jutro jeszcze nie przeszedłem na emeryturę i próbowałem ale co mi powiesz zatrzymaj mnie że on też mnie oszukał mam 11000e dostałem więc spróbuję najmniej

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Dani, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

  • Jose odpowiedź

   Jak wszyscy możemy się ze sobą skontaktować, aby porozmawiać o środkach, które możemy podjąć, czy ktoś może mi powiedzieć, jak się skontaktować? Dzięki

  • Hilario odpowiedź

   Wypowiedzmy się jako grupa 665135216 XNUMX XNUMX m Chciałbym z tobą porozmawiać Hiszpania Madryt

 20. Jose Maria allo odpowiedź

  CHCĘ ZAINWESTOWAĆ COŚ W KRYPTOWALNE WALUTĘ, A BROKER CIĄGLE MNIE WZYWA, ABY ZAINWESTOWAĆ Z NICH. NAZYWAJĄ JE „RYNKAMI WDC”. CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ, CZY SĄ NIEZAWODNE? POZDROWIENIA.

 21. John odpowiedź

  jeszcze jeden na liście tych bezdusznych, trzeba na to zwrócić uwagę kompetentnej władzy, jest nas wielu oszukanych i wierzę, że zjednoczenie wszystkich może
  że przynajmniej mogą polować na te szczury i że nigdy więcej bielizny nie wpadną w ich kradzież
  mam nadzieję się zgodzić
  wszystko chociaż myślę, że nic nie odzyskamy, ale posłuży za przykład
  POZDROWIENIA

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

   • John odpowiedź

    MAM WSZELKIE RODZAJE INFORMACJI NA TEJ GENTUZA ILOŚĆ TELEFONÓW I E-MAILI RÓŻNYCH DZIEWCZYN, KTÓRE DECYDUJĄ NA OSZUSTWO WSZYSTKICH, KTÓRE MOGĄ, NAJLEPIEJ ZGŁOŚ SIĘ DO WŁAŚCIWEJ POLICJI.

    Pozdrowienia dla wszystkich

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witam ponownie Juan, czy mógłbyś udostępnić nazwiska, numery, e-maile?

     pozdrowienia

    • Javier Sanchez Lopez odpowiedź

     Już zadenuncjowałem Gwardię Cywilną, ale nawet mi nie odpowiedzieli i 2 miesiące temu chyba chciałem strony, w których są specjaliści, np. moją ładowarkę z powrotem. O. Globalny ZWROT.

  • Hilario odpowiedź

   Wypowiedzmy się jako grupa do polowania na te szczury 665135216 Hiszpania Madryt porozmawiajmy

 22. Ramon Bruno odpowiedź

  Jestem Ramon i wpłaciłem 215 euro w MYCAPITAL i podobno osiągnąłem zyski. Obecnie mam saldo 427 euro. Ale odkąd powiedziałem Laurze Janssen, że dzwoni do mnie, że chcę wycofać kapitał, nie dzwoni już ani nie odpowiada na e-maile, które jej wysyłam. Jestem tak od prawie miesiąca i nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. Konto zostało zamknięte i już do mnie nie dzwonią. Złożę skargę o oszustwo w przyszłym tygodniu, jeśli nie zwrócą mi pieniędzy. Radzę nie inwestować w tę platformę, ponieważ jest to pełne oszustwo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Ramón, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 23. mycapital mnie oszukał odpowiedź

  NIGDY NIE POZWALAJĄ NA USUNIĘCIE OSZUSTW !!! EMA R, LAURA L. OSZUSTRZY !!! NIE POZWALAJĄ MI NA WYCOFYWANIE NIE BIERZ MOICH TELEFONÓW, JEŚLI MOJE TELEFONY ZABIERAJĄ TO POPROSIĆ MNIE O WIĘCEJ PIENIĘDZY. OSZUSTRZY MAŁEJ MONTY JUŻ ZOBACZĄ, ŻE BĘDĘ ICH ATAKOWAĆ Z PEŁNĄ CIĘŻARĄ PRAWA !!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj MyCapital mnie oszukał, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile?

   pozdrowienia

 24. Jose anioł gonzalez odpowiedź

  Witam:
  Podobnie jak wszyscy poprzedni towarzysze, zostałem oszukany 250 €, sposób działania jest taki sam jak wszyscy inni i mam również adresy e-mail: [email chroniony] ; [email chroniony] i jakiś numer telefonu.
  Złożę skargę do Gwardii Cywilnej i zawiadomię CNMV o sprawie, a jeśli zostanie złożona skarga zbiorowa, błagam, abyście na mnie liczyli.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, nazwiska kontaktów?

   pozdrowienia

  • Isa odpowiedź

   Wnoszę pozew i próbuję skontaktować się z poszkodowanymi w celu złożenia pozwu zbiorowego. Oszukali mnie 5300 €
   A na koncie mam 12.000 XNUMX€
   Kiedy zdecydowałem się wypłacić pieniądze, nie odpowiadają mi. Rozmawiałem już z prawnikami

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Isa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    pozdrowienia

 25. ISMAEL odpowiedź

  To oszustwo na dużą skalę, jestem od września, kiedy zainwestowałem 250 i nie ma możliwości odzyskania pieniędzy, dają ci dużo, a kiedy dzwonią, próbują cię przekonać do większego oszustwa pod wymówką, że to jest na automatyczne. Głosuję za złożeniem wspólnej skargi i zobaczę, czy skończymy z tymi oszustami.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Ismael, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Emiliano, komentarze są weryfikowane i zatwierdzane ręcznie, dlatego nie są publikowane od razu. Doceniamy wszystkie informacje, które nam przekazałeś na temat MyCapital. Dzięki temu wielu inwestorów będzie mogło przeczytać i dowiedzieć się o tym brokerze.

   pozdrowienia

 26. Emiliano Gomez odpowiedź

  MyCapital to gang mafijnych kobiet, Luna, Maya, Diana, Aira i Beatriz Valle Manchado z kontem w Caixa de Cabra Cordoba, które sprawia, że ​​moje pieniądze znikają, zainwestowali 500eu i 11000 skradziono podstępem i Mam na to dowód Zadenuncjowałem ich do Gwardii Cywilnej, ale mają to dobrze przygotowane, a ponieważ nie składamy skargi zbiorowej, nic nie dostaniemy, pozdrawiam

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Emiliano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital, odpowiedzieliśmy na Twoje inne komentarze.

   pozdrowienia

 27. Emiliano Gomez odpowiedź

  BAND OF WHITS THIEVES Mycapital.io a teraz, jeśli mają raco, zgłoś mi, opróżnili moje konto lasPERRAS

 28. Emiliano Gomez-Chacon Beldad odpowiedź

  Mają konto w Caixa in Cabra Cordoba na nazwisko Beatriz Valle Manchado i szybko je przenoszą, żeby ich nie złapali, a my tracimy wszystko, co zainwestowaliśmy, więcej tego, co okradają bezwstydnie z oszustwem, tak jak zrobili ze mną , jedynym wyjściem jest udanie się po nich wszystkich oszukanych razem i żeby nikt nie myślał o wymyśleniu tego CAGA, POZDROWIENIA

 29. Emiliano Gomez-Chacon Beldad odpowiedź

  To mafijny spisek od pierwszego dnia, największy motek kręci się z oszustwami Luny Hernández, Mayi Foster, Diany González, Airy Ashon i Beatriz Valle Manchado, mieszkającej w Cabra Cordoba z relacją z jesieni, która jest tą, która otrzymuje pieniądze I przenosi je, oszukali mnie 500 zainwestowanych euro i podstępem ukradli 11000 euro podstępem uzurpując sobie moją tożsamość i dokonując natychmiastowego przelewu do Beatriz w moim imieniu, aby nie było czasu na nic, ja byłem od soboty 31 - 01 z policji do Gwardii Cywilnej i jeszcze tego nie przetworzyli i zrobili mi to w poniedziałek, jutro znów będę miał, jeśli przetworzą to od razu, nawet jeśli stracę wszystko, ale jeśli coś zrobić, jedynym rozwiązaniem jest zebranie nas wszystkich razem i złożenie wspólnej skargi, pozdrowień

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Emiliano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile?

   pozdrowienia

  • Isa odpowiedź

   Chciałbym się z wami skontaktować, złożę raport. A jeśli jest kolektywna, mamy większą wagę.

 30. Juan Francisco odpowiedź

  Zgadzam się z powyższymi komentarzami, inwestuję od września 2019 i co prawda zainwestowane pieniądze bardzo rosną, ale bardzo trudno je odzyskać. Zarządzają moim kontem, mam kontakt z Luną Hernan, dawniej Tamarą i Maite. Zawsze przekonują Cię, abyś go nie wycofywał i dalej inwestował. Chciałbym odzyskać wszystko, co zainwestowałem i zarobiłem, ale widzę to długo i żmudnie.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co dokładnie się dzieje, gdy poprosisz o pieniądze?

   pozdrowienia

 31. John odpowiedź

  Witam, mam też swoje konto w mycapital.io i właśnie przelałem to, co zainwestowałem, aby zobaczyć, jak mówi, zajmuje to 24 godziny, jeśli zobaczę, że mi płacą, zainwestuję więcej niż na pewno, miejmy nadzieję, że mi zapłacą

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Zalecamy, aby nie wysyłać pieniędzy do MyCapital, jest to nieuregulowany broker.

   pozdrowienia

  • żółty odpowiedź

   Witam, już ze mną nie rozmawiają, zablokowali moje konto i nie mogę już wejść na stronę i nikt już do mnie nie odzywa a pieniądze nigdzie się nie pojawiają, to oszustwo jak mówią inni, zainwestowałem 2250 dolarów i zarobiłem avia Już dopóki nie miałem na koncie jako 5300 i postanowiłem wnieść moje zainwestowane pieniądze i nikt inny się do mnie nie odezwał i nie wiem co robić

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila?

    pozdrowienia

 32. JEDEN WIĘCEJ NA LIŚCIE odpowiedź

  Mówią ci, że możesz wypłacić, kiedy chcesz, ale jeśli poprosisz o wypłatę pieniędzy, po prostu ci nie pozwolą. Mam już ponad 20 dni i nie widziałem ani grosza. Procedura polega na tym, że codziennie straszą Cię telefonami w celu zwiększenia inwestycji, a jeśli nie chcesz, sprawiają, że czujesz się jak głupek, jeśli prosisz o wypłatę pieniędzy, próbują Cię przekonać inaczej, aby wpłacić więcej pieniądze. Jeśli będziesz kontynuował ideę przejścia na emeryturę, po prostu odetną wszelką komunikację, przynajmniej tak mi się przydarzyło.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Hello One More, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 33. jose kalet odpowiedź

  Cześć, nic do dodania do komentarzy, niektórzy gangsterzy i oszuści od klientów detalicznych.
  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Corina, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Co się stanie, jeśli spróbujesz skontaktować się z doradcą lub osobą kontaktową, co się stanie? Zresztą to wszystko brzmi bardzo źle.

   pozdrowienia

  • Javier Sanchez odpowiedź

   Wiadomość e-mail jest poprawna i od dzisiaj będzie do Ciebie zwracana.
   Wygląda na stronę ducha.Tak, zawsze możesz uzyskać dostęp do swojego konta, nigdy mnie nie zablokowali i telefony nie mają znaczenia, w co je włożysz lub nie wszystkie są z Cypru i są to telefony wirtualne, nie są prawdziwe linie albo.

 34. Samuel odpowiedź

  Chciałem zacząć inwestować z BitCoinCode i dokonałem minimalnej inwestycji w wysokości 250 €, następnego dnia pewna „Mia” zadzwoniła do mnie przez telefon i pomogła mi zainstalować platformę MyCapital i program MT4 do handlu na rynku Forex… Potem o drugiej Zegar Trzy dni inna dziewczyna zadzwoniła do mnie „Luna” i wyjaśniła, że ​​jest brokerem z siedzibą w Londynie i zaczyna obsługiwać moje konto w „Real”… nie ma praktyki z demo ani nic w tym rodzaju… ciągle do mnie dzwoni co tydzień i wykonuj operacje (zawsze wygrywając) i podwajaj moją inwestycję ... tak bardzo, że przekonuje mnie do zainwestowania 350 € więcej na zakup 0,0397Bitcoinów i kontynuujemy działalność, dopóki nie będziemy mieli dodatniej sumy 1.130 € na koncie MyCapital . Teraz oferuje mi zainwestowanie 10.000 1 euro, aby zarobić 100.000 XNUMX euro w ciągu XNUMX roku ... Bardzo brzydko pachnie ... Co radzisz mi zrobić, aby wycofać moją inwestycję? Mam jego WhatsApp, jego zdjęcie i jutro do mnie zadzwoni… !!! Dziękuję!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Samuel, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Przy wypłacie, ponieważ jest to bardzo trudne, ponieważ jest to nieuregulowany broker, spróbuj im powiedzieć, że zainwestujesz dużą sumę pieniędzy, jeśli pozwolą ci wypłacić, aby sprawdzić jego wiarygodność, to dobry pomysł. Dużym problemem jest to, że twoje pieniądze są już w ich posiadaniu.

   pozdrowienia

  • Corina odpowiedź

   To samo dzieje się ze mną, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. W moim banku też nie mogą mi go oddać. Poinformuj mnie trochę, a będziesz musiał złożyć skargę na policję i z tym udaj się do swojego banku i zobacz, czy masz szczęście ...

  • GIULIANO GIACOMELLI odpowiedź

   Samuel io adesso ho a capitale di 30.000 euro i za ritirare 1000 euro mój diakon che devo chiudere il conto i zapłacić le spese ne avevo 8000 euro miesięcznie fa e mi chiedeva 1750 euro di spesa.. non ti ridanno i soldi.
   Zaproponowałem zapłacenie 1000 euro, a moja mandera 6000 euro,
   anche a me semper mój hanno detto di aprire z 10000 euro eccetera eccetera. .

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Giuliano: Samuelu teraz mam kapitał w wysokości 30,000 1000 euro i żeby wypłacić 8000 euro mówią mi, że muszę zamknąć konto i zapłacić wydatki, które miałem 1750 euro miesiąc temu, a on poprosił mnie o XNUMX euro wydatków… nie zwracać pieniędzy.
    Zaproponował, że zapłaci mi 1000 euro i wyśle ​​mi 6000 euro,
    Zawsze też kazali mi otwierać za 10000 XNUMX euro, itd. itd. .

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Giuliano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     pozdrowienia

 35. chuni110 odpowiedź

  witaj mnie też po dokonaniu wpłaty, ponieważ po prostu nie pozwalają na wypłatę, ignorują nie ma sposobu, aby dostać moje pieniądze, a ja czekam ponad 3 tygodnie i NIE MOGŁEM OTRZYMAĆ POJEDYNCZEGO DŁUGOPISU; TO MA JEDNO NAZWISKO: OSZUST

  TAMARA, LAURA WSZYSCY OSZUSTRZY

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć chuni110, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 36. Evencio Reyes odpowiedź

  ZACZĄŁEM INWESTOWAĆ Z TYM BROKEREM MYCAPITAL A TERAZ PROSZĄ MNIE O ZWIĘKSZENIE KWOTY INWESTYCJI O 0 WIĘCEJ DOLARÓW, DYSK, BY MIEĆ WIĘKSZE ZYSKI, PRAWDĘ PODEJRZEWAM, ŻE ZOSTAŁEM OSZUKANY I NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ POWRÓT CZY MOŻESZ MI POMÓC?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Evencio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy próbowałeś już poprosić o wypłatę pieniędzy?

   pozdrowienia

  • Corina odpowiedź

   To samo przydarzyło mi się, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy ani zamknięcia konta. Jedyne, co można złożyć na policję?

 37. jot. larrañaga odpowiedź

  dokonać małej inwestycji około 500 euro. na początku wszystko zaczęło się dobrze z tą Laurą Janssen ..., dwa lub trzy popołudnia ... potem kazałem jej zostawić to na automatycznym ... a ona nalegała, abym zainwestował 6000 euro, aby wejść w bitcoin (dzięki Bogu, że nie ) ... potem zaginął ... zniknął z mapy, mam na imię inna pani. i powiedziałem mu, że nie chcę nic robić, że chcę tylko wycofać 465, które zostawiłem. Wrzuciłem to do systemu i gotowe,… bądźcie spokojni, kazałem im wysłać czek bankowy na mój adres pocztowy, też nic… Wysłałem co najmniej tuzin e-maili do Laury i jej zastępcy. Widać, że jest to przekręt na wielką skalę… w moim przypadku początkowa inwestycja była niewielka, 500 euro, ale cudem, bo Laura, w pewnym stopniu ostrożnej życzliwości, próbowała zwiększyć kolejne 6000…. Jestem tam mniej więcej dwa miesiące, odkąd wydałem rozkaz, żeby przysłali mi to, co mi zostało... nawet jeśli było to 200 euro... ale nic, nawet suflerka nie odpowiada. jest mnóstwo komentarzy

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Larrañaga, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Corina odpowiedź

   To samo dzieje się ze mną, nie ma możliwości odzyskania pieniędzy ani zamknięcia konta. Jedyna rzecz, złóż skargę na policję i zobacz, czy masz szczęście ...

 38. Corina Mihaela Diaconu odpowiedź

  Każdy doradca obwinia drugiego. Będę miał 3 co najmniej za 4 miesiące. Każdy mówi mi coś innego. Nie odbierają moich telefonów ani e-maili. W tej chwili działa tylko jeden numer i jeden e-mail, pozostałe przestały istnieć.
  TO OSZUSTW W KAŻDEJ ZASADACH!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Corina, odpowiedzieliśmy na Twój inny komentarz dotyczący MyCapital, czy próbowałeś skontaktować się z nimi z innego numeru lub e-maila? Poza tym, o czym wspomniałeś, bardzo źle mówi o MyCapital.

   pozdrowienia

   • Corina odpowiedź

    Cześć! Skontaktowali się ze mną ponownie, ale powiedzieli mi, że nie mogę wypłacić pieniędzy, ponieważ jest to w trybie automatycznym i nie można tego zrobić. Pół godziny temu rozmawiałem z nowym doradcą, który mnie wpuścił (kilka razy się zmieniałem), spojrzałem na konto, z czego niewiele rozumiem i pokazuję, że nie mam już nic otwartego. Ostatnią rzeczą, jaką mi powiedział, jest to, że skontaktuje się z odpowiednim działem, aby dokonać wypłaty i że zadzwonią do mnie jutro.
    Oczywiście nie wierzę, innym razem nawet wysłali mi formularz wypłaty, wysłałem go wypełniony i nic. Nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. Pozostaje mi iść na policję i złożyć skargę.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Co nie dlatego, że masz pieniądze w trybie automatycznym? To naprawdę źle brzmi, Corina.

 39. Corina Mihaela Diaconu odpowiedź

  Cześć! Mam nazwisko, ale zawsze zmieniają mojego doradcę. Piszę na stronę, na której mam konto i nigdy mi nie odpowiadają. Laura powiedziała mi, że zamierza mi spłacić, a ja wciąż na to czekam. Nie odpowiada na maile ani telefony. [email chroniony] Jest to poczta, ponieważ inne, do których wysłałem dokumenty, nie są już dostępne. [email chroniony] poczta pocztowa dostarcza. [email chroniony] Zapewnia mi również dostarczanie poczty. +35796515747 + 442037807583. + 34961059331 0043720778859 +35796303235
  Mam nagranie rozmowy, ale nie wiem, jak załączyć plik.
  Próbowali mnie przekonać, żebym kontynuował. Moje konto mycapital pozostaje takie samo za 2 miesiące, nie ma nikogo, kto by się tym zajął, ponieważ podobno zrobił to mój doradca.
  Chcę tylko odzyskać inwestycję. Chociaż byłoby ich sprawa, gdyby dali mi wszystko, co mam na koncie, bo jestem z tym stresem od sierpnia. Nie robią nic, tylko dają mi długo, chcę moje pieniądze i zamykam konto !!!!
  JEST GOTCHA!!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Corina, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Powinieneś skontaktować się z regulatorem finansowym swojego kraju, to naprawdę bardzo mało poważne ze strony MyCapital, o czym wspominasz, chociaż jest to powszechna praktyka wśród brokerów bez regulacji, z takich powodów zawsze zalecamy współpracę tylko z brokerami z dobrą regulacją .

   pozdrowienia

 40. Corina odpowiedź

  Kiedy wpłaciłem 250e, powiedzieli mi, że co miesiąc będę otrzymywać świadczenia na moje konto. Kilkakrotnie zmieniali mojego doradcę i żaden z nich nie chce rozwiązać problemu wycofania mojego kapitału. Chcę tylko odzyskać inwestycję i nie ma mowy. Adres e-mail pomocy jest nieprawidłowy. E-maile, które dali mi do wysłania mojej dokumentacji, już nie istnieją, we wszystkich daje mi to MAIL DELIVERI. Nie odbierają mi żadnego numeru telefonu, który nadal jest ważny, do WhatsApp. To jedyny sposób na skontaktowanie się z nimi i nie rozwiązują tego za mnie. Czy oszustwo w każdej regule! Powiedzieli mi, że w każdej chwili mogę wycofać swój kapitał i nie ma mowy. Jestem tam od 3 miesięcy, 3-4 razy zmieniali mojego doradcę i nie stosują się do tego, co zostało powiedziane.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Corina, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MyCapital i za informacje. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co dokładnie się dzieje, gdy poprosisz o wypłatę?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *