Komentarze MyCapital

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera MyCapital (nazywanego również mycapital.io i clientmycapital.cc), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się MyCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MyCapital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to mój kapitał? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona MyCapital.io nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: White Rock Partners Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MyCapital, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Cent, Konto Mini, Konto Standardowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto centów- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 USD.

Rodzaje kont MyCapital
Rodzaje kont MyCapital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje MyCapital to: platforma MT4 oraz Status.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MyCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna MyCapital
Witryna MyCapital

MyCapital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości o wydarzeniach finansowych, wyjaśnienie produktów finansowych, które MyCapital oferuje naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Mój kapitał |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.mycapital.io i clientmycapital.cc

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy MyCapital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Mój kapitał <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MyCapital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), nie wspominają, do jakiej firmy należą, szukając innych opinii o MyCapital nie mogliśmy znaleźć żadnego, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Uwaga: w lipcu 2020 dodano CNMV Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Uwaga: w październiku 2020 CONSOB dodany do Mój kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o MyCapital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

167 komentarze do «MyCapital: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Hilda, to OSZUSTWO, OSZUSTWO, NAPAD, krótko mówiąc, jest to broker, który ukradnie ci wszystko.

   Pozdrowienia.

 1. PETER GONZALEZ odpowiedź

  Witam, zainwestowałem 300 euro, ponieważ reklama, w której arguiñano powiedział, że zarobił dużo pieniędzy i że konwencjonalne banki nie są zainteresowane tym, więc upadłem.
  Jak tylko dokonałem płatności kartą 300 euro, przyszło mi do głowy, że je zgubiłem, jak tylko zadzwonili do mnie do roboty papierkowej, powiedzieli mi, że nie ma problemu, aby spróbować i jeśli nie jestem zadowolony zwróciliby mi je, minął rok, a po setkach telefonów i e-maili nadal nie widzę moich trzystu euro. 🙂 🙂 to OSZUST W KAŻDEJ REGUŁY. Dzwoni do ciebie pewna MIA, potem pewna LUNA, co ciekawe, wszyscy mają ten sam głos i ten sam akcent.
  PROSZĘ NIE DAĆ SIĘ ZWIEDZIĆ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć PEDRO, dziękuję za komentowanie MyCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Gisse odpowiedź

  Wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego i poszło dobrze, nie bój się, że mogłem odzyskać 5000 €. Bardzo dziękuję za recenzję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gisse, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.