W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NO deberías invertir en Mohammad y Asociados. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. A continuación te mostraremos información esencial sobre Mohammad y Asociados y te diremos porqué llegamos a tal conclusión:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmohammadyasociados.ar
🏠 spółka*Mohammad & Asociados
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformakontakt ze strony internetowej
📌 Adresnieznany

⚠️ Mohammad y Asociados es propiedad de Mohammad & Asociados, la empresa nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Ahora pasamos a analizar los tipos de cuenta que ofrece Mohammad y Asociados, en este caso, observamos que ofrece 3 diferentes tipos de cuenta:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Złoto$ 3.999
Platyna$ 4.999
Diament$ 9.999

Informacje w sieci

Sitio web de Mohammad y Asociados

Mohammad y Asociados proporciona una breve explicación sobre los servicios que ofrece, videos informativos y análisis del mercado, no mucho más.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Valoración final de Mohammad y Asociados ????

Wreszcie, w kilku słowach, nuestra recomendación es: NO INVIERTAS CON Mohammad y Asociados.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Novedades sobre Mohammad y Asociados:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Recibimos una gran cantidad de mensajes de clientes de Mohammad y Asociados que aseguran no poder retirar su capital.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Mohammadzie i współpracownikach? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Te invitamos a colaborar con nosotros y votar. También puedes dejar un comentario sobre tu experiencia con Mohammad y Asociados.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Cómo Reclamar Dinero estafado por Mohammad y Asociados

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Cómo Denunciar a Mohammad y Asociados

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

¿Cómo puedo denunciar a Mohammad y Asociados?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

¿Es Mohammad y Asociados una estafa – es scam?

Sí. Creemos que Mohammad y Asociados es Scam. Hemos recibido mensajes de clientes que mencionan no poder retirar su capital, esto sumado a otras características muy negativas de la empresa.

¿Es Mohammad y Asociados confiable?

No. Mohammad y Asociados no es confiable, es una empresa muy poco segura: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

¿Cómo recuperar dinero de Mohammad y Asociados?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

¿Hay alternativas (recomendadas) a Mohammad y Asociados?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Mohammad and Associates to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maravillas Alcaraz, dziękuję za komentowanie Mohammada y Asociados. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.