✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma MOHAMMAD Y ASOCIADOS to firma bezpieczna lub nierzetelna. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat MOHAMMAD Y ASOCIADOS i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmohammadcyasociados.ar
🏠 spółka*Mohammad Południe
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresArgentyna
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 8 lipca 2021 r
Typ spółkiInternetowa akademia inwestowania

O nas: ⚠️ MOHAMMAD Y ASOCIADOS jest własnością Mohammada Sura pod numerem CUIT 30717170772.

Lokalizacja: MOHAMMAD Y ASOCIADOS wspominają, że znajduje się w Argentynie, a to miejsce całkowicie NIE POLECANE. Jeśli zdecydujesz się zaufać firmie z siedzibą tutaj, musisz wiedzieć, że Twoje pieniądze nie są objęte żadną ochroną, jest to bardzo ryzykowne. Zastanów się dwa razy, zanim zaufasz tej firmie. Możemy już powiedzieć, że niepokoi nas kilka cech tej firmy.

Co to jest MOHAMMAD I WSPÓŁPRACOWNICY?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić MOHAMMAD Y ASOCIADOS to internetowa akademia inwestycyjna.

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Rodzaj kontaMinimalny depozyt początkowy
Złoto$3.999
Platyna$4.999
Diament$9.999

Informacje w sieci

Witryna Mohammad and Associates

Tutaj prezentujemy zrzut ekranu strony internetowej MOHAMMAD Y ASOCIADOS, która znajduje się pod adresem mohammadcyasociados.ar. Do schwytania doszło w WRZESIEŃ 2022..

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Firma ta nie podaje żadnych danych kontaktowych; Brak adresu e-mail i numeru telefonu. Co to znaczy? To, że firma nie podaje danych kontaktowych, jest bardzo złym znakiem. Wyobraź sobie, że masz problem lub skargę i nie masz jak się z nimi skontaktować. Brzmi naprawdę źle, prawda?

* Rozporządzenie MAHAMMADA I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

Firma Mohammad i Wspólnicy, nie będąc brokerem, nie potrzebuje regulacji jakich potrzebują podmioty oferujące produkty finansowe.

???? Końcowa ocena MOHAMMAD Y ASOCIADOS ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech Mohammada y Asociados i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Wspominają, że znajdują się w BARDZO NIEBEZPIECZNYM miejscu

Rozporządzenie: W tego typu firmach regulacje nie są konieczne.

Oceniając jej wiarygodność, istotne jest uwzględnienie przejrzystości i dostępności firmy. W przypadku internetowej akademii inwestorów Mohammad and Associates brak informacji na temat sposobów kontaktu rodzi poważne pytania dotyczące sposobu postępowania w sytuacjach awaryjnych lub rozwiązywania ważnych kwestii. Brak tego środka komunikacji jest niepokojący, ponieważ ogranicza możliwość szukania pomocy lub rozwiązywania problemów przez użytkowników w sposób skuteczny i terminowy.

Ponadto fakt, że przedsiębiorstwo wspomina o swojej lokalizacji na obszarze uznawanym za obszar o niskim poziomie bezpieczeństwa, takim jak Argentyna, oraz brak informacji na temat jego regulacji, budzi obawy co do jego przejrzystości i legalności jako podmiotu finansowego. Brak szczegółów regulacyjnych może wskazywać, że działają one bez nadzoru, co może stwarzać dodatkowe ryzyko dla inwestorów.

W tym sensie istotne jest, aby potencjalni klienci lub inwestorzy przy ocenie wiarygodności Mohammada i Asociados wzięli pod uwagę brak informacji na temat lokalizacji, przepisów i sposobów kontaktu. Zdecydowanie zaleca się dokładne zbadanie sytuacji i poszukiwanie alternatyw zapewniających większą przejrzystość i gwarancje bezpieczeństwa w celu ochrony interesów finansowych.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

MOHAMMAD I WSPÓŁPRACOWNICY Film

aktualizacje

Wiadomości na temat MOHAMMADA I WSPÓŁCZESNYCH:

data Aktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Mohammad and Associates, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8921″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MOHAMMAD Y ASOCIADOS.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez MOHAMMAD Y ASOCIADOS

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MOHAMMADA I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MOHAMMAD Y ASOCIADOS?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić MOHAMMAD Y ASOCIADOS?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MOHAMMAD I WSPÓŁPRACOWNICY są godni zaufania?

Nie. MOHAMMAD Y ASOCIADOS nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: jej lokalizacja w Argentynie i brak przepisów powodują niepewność i brak bezpieczeństwa finansowego. Ich strona internetowa jest stosunkowo nowa, co wyznacza krótką historię firmy. Czy to budzi w Tobie zaufanie? BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY

Jak odzyskać pieniądze od MOHAMMAD Y ASOCIADOS?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «Mohammad and Associates: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. NATIVIDAD RODRIGUEZ odpowiedź

  WITAM, CHCIAŁEM WIEDZIEĆ, CZY AKADEMIA MINED/ AND EVOGLOBAL JEST NIEZAWODNA? PROWADZĄ E-HANDEL I TRAIDING. DZIĘKUJEMY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj NATIVITY, nie są wiarygodne, oba są oszustwami.

   Pozdrowienia.

 2. Mary Angels odpowiedź

  Chcę wyrazić wdzięczność za analizę i odzyskanie mojej inwestycji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mario, FANTASTYCZNIE!!!, jaką radość nam dajesz, jeszcze jednej, która to osiągnęła, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

   • Yamila Andrada

    Cześć dobrze. O akademii dowiedziałam się z Instagrama, na start zapłaciłam 12000 XNUMX tys., dają ci kursy, ale sama musisz sobie z tym poradzić, jestem tam już dwa tygodnie. Chcę umrzeć, to oszustwo, co za rozczarowanie.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Yamila, jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub skorzystaj z formularza znajdującego się pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 3. Melanie Flores odpowiedź

  Publikacja Mohameda Asociados ukazała mi się za pośrednictwem Instagrama, stamtąd skontaktowałam się z mężczyzną, którego nazwiska nie chcę podawać. Mają konta na Telegramie i tym podobne rzeczy, za pomocą których wydają rzekome zyski. A także inni mentorzy i współpracownicy Mahometa. Myślę, że znasz już ten e-mail. Nie ma numeru telefonu komórkowego ani nic, nie ma ich na liście. Wyślij wiadomość do wsparcia Mohameda. Oczywiste jest, że jeśli wyślę tę wiadomość mężczyźnie, który mi to sprzedał, nie zwróci pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Melanie, wpadłaś w oszustwo, powinnaś spróbować odzyskać pieniądze i dla świętego spokoju zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sabrina odpowiedź

   Witam, jestem na złotym członkostwie i biorę się do pracy i zobaczę jak będzie.
   Wszystko zależy od mentora i szkolenia

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Sabrino, wpadłaś w oszustwo, powinnaś spróbować odzyskać pieniądze i dla pewności zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Debora Mino odpowiedź

  Witam, zarejestrowałem się również w Mohammad and Associates i naprawdę powinienem był najpierw wyszukać w Google, jak mogę odzyskać pieniądze, dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Débora, padłeś ofiarą oszustwa, musisz spróbować odzyskać swoje pieniądze i dla spokoju zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. David odpowiedź

  Zarejestrowałem się dzisiaj zrobiłem przelew 5000 i wydawało mi się że to oszustwo bo wszystko wyglądało różowo mają wszystkie moje dane.Mogą wyciągnąć ode mnie kasę lub coś zrobić.Właśnie zacząłem śledztwo i to wyszło

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć David, wpadłeś w oszustwo, musisz spróbować odzyskać swoje pieniądze i dla spokoju zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Melanie Flores

    Cześć dzień dobry. Zainwestowałem w oferowane przez nich członkostwo, wydałem 12.000 3 peso argentyńskich, chcę się zabić. Poza tym nie rozumiem rzekomych kursów. I nie mam odwagi zapytać osoby, która jest moim „mentorem”, czy może mi to zwrócić. Bardzo mi przykro i nie wiem co robić. Każą Ci wybierać pomiędzy 12 członkostwami: diamentowym, platynowym i złotym. Zakontraktowałem złoto warte XNUMX tys.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Melanie, wpadłaś w oszustwo, powinnaś spróbować odzyskać pieniądze i dla świętego spokoju zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 6. Johanna odpowiedź

  Cześć!!!! Zapisałem się do Mohammada i współpracowników, a teraz widzę, że to wszystko oszustwo????? Uiściłem tylko opłatę, o którą mnie poprosili, ale wprowadziłem swoje dane... Jak mogę się wypisać???? nie chce miec problemu!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Johanna, zablokuj wszystkie drogi kontaktu i nie słuchaj niczego, co ci mówią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sabrina odpowiedź

   Witaj, możesz przeszkolić się w pierwszym członkostwie, które nauczy Cię, jak rozwijać swój biznes lub generować pieniądze, polecany jeden z ich pakietów

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Sabrino, wpadłaś w oszustwo, powinnaś spróbować odzyskać pieniądze i dla pewności zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 7. Angie odpowiedź

  Witam, chciałem zapytać, czy wiesz, czy biznes UOCA jest prawdziwy, czy też jest to oszustwo?
  Dzięki za udostępnienie informacji o Mohammadzie i współpracownikach, którzy uratowali mnie przed oszustwem, ponieważ zamierzałem w to zainwestować!
  Ale prawdzie nigdy nie ufa się zbytnio.
  Naprawdę dziękuję.
  Mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytanie 😀

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angie, w tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoje będą traktowane priorytetowo, aby ocenić tego brokera. Czy możesz podać nam stronę internetową? Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maravillas Alcaraz, dziękuję za komentowanie Mohammada y Asociados. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sabrina odpowiedź

   Cześć, jak się masz? Jestem w akademii.
   Czy wiesz, kto jest Twoim mentorem?

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Sabrino, wpadłaś w oszustwo, powinnaś spróbować odzyskać pieniądze i dla pewności zmienić numer konta bankowego i karty. Nie słuchaj niczego, co ci mówią, wszyscy kłamią. Dziękujemy za komentarz na temat Mohammad and Associates. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Yoha

    Witam, jak się masz? Czy naprawdę jest tak, jak tam mówią, czy nie?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *