Komentarze MogaFx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MogaFx (zwany także mogafx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy MogaFx naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MogaFx ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to mogafx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Moga International Group LLC.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Saint Vincent i Grenadyny oraz Australia (prawdopodobnie fałszywe).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Grenadine Financial Services Authority (SVGFSA) i Australijska Komisja ds. Usług i Opłat (ASIC).

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MogaFx, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Standard, VIP, ECN i Raw-Spread. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Standard- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, spread 2,5 pipsa, dźwignia do 1:200, 1:300, 1:400 i 1:500.

VIP- Minimalny depozyt początkowy 10.000 $, spread 1,5 pipsa, dźwignia do 1:200, 1:300, 1:400 i 1:500.

ECN - Minimalny depozyt początkowy 50.000 0 $, spread 1 pipsów, dźwignia do 200:1, 300:1, 400:1 i 500:XNUMX.

Surowy spread- Minimalny depozyt początkowy 10.000 0 $, spread 1 pipsów, dźwignia do 200:1, 300:1, 400:1 i 500:XNUMX.

Rodzaje kont MogaFx
Rodzaje kont MogaFx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez MogaFx to: Platforma MT4, MT5 i WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MogaFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa MogaFx
Strona internetowa MogaFx

MogaFx zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych przez niego usługach, kalendarze ekonomiczne, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat MogaFx 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: mogax.com

📞Numer telefonu: +61 291379799 | +18682241752

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję MogaFx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona MogaFx <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? MogaFx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma o podejrzanej lokalizacji i regulacjach, dodatkowo szukając więcej informacji o MogaFx natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MogaFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «MogaFx: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Vicente, dziękuję za komentowanie MogaFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *