Komentarze na temat Grupy Inwestycyjnej MMT

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MMT Investing Group, jest brokerem CFD, Kryptowalut i Forex. Czy firma MMT Investing Group jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję MMT Investing Group… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą podajemy znać informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Mira Markets Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu.

Jeśli przeanalizujemy Regulacja brokerów: Cóż, MMT Investing Group wspomina o posiadaniu regulacji dostawcy usług finansowych Vanuatu, która naszym zdaniem nie jest rzetelną regulacją.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez MMT Investing Group, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi jakie oferuje broker MMT to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MMT Investing Group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Grupy Inwestycyjnej MMT
Strona internetowa Grupy Inwestycyjnej MMT

MMT Investing Group zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie niektórych pojęć w świecie inwestycji.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Grupie Inwestycyjnej MMT

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mmtig.com

Número de teléfono: 442080028720

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Wycena Grupy Inwestycyjnej MMT <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MMT Investing Group jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, bo: ma regulamin, tak, ale nie „dobry” (naszym zdaniem), ma siedzibę w krajach niebezpiecznych (Vanuatu)… W dodatku , zgodnie z regulaminem brokera, firma wydaje się być ściśle powiązana z broker Mira Capital Markets, broker o bardzo negatywnej reputacji.

Z tych powodów uważamy, że MMT Investing Group nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja marzec 2020: według wiadomości od klientów, broker MMT Investing Group jest powiązany z broker Maximus Trade.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Uwaga : broker MMT Investing Group jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Grupie Inwestycyjnej MMT? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

84 komentarze do «Grupa inwestycyjna MMT: ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dziękuję za pisanie o MMT Investing Group. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Piotr odpowiedź

  Nie ufałem mojemu obciążeniu zwrotnemu, ale to prawda, co mówią, jeśli mógłbym odzyskać pieniądze z inwestycji mmt, po tylu bólach głowy, naprawdę to doceniam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Moises Mora odpowiedź

  Witam dzień dobry srs. Mxm, moi znajomi oszukali mnie 400 euro, dzwonili do mnie dzień i noc, żeby wygrać dużo pieniędzy na giełdzie, mój zadzwonił mr. David Lopez, później Julian Larregui ostatni, Miguel Reyes powiedział, że jestem twoim analitykiem, aby zarobić dużo pieniędzy, jestem skromną osobą, nie mam dużo pieniędzy, dopóki nie pożyczę od pożyczkodawcy i nie zastawię samochodu, aby wejść do firmy, mój telefon otwiera analityk Operacja, którą otworzyłem po godzinie, mówi, że tracimy twoje pieniądze, i odpowiadam na nią, ponieważ mówię, że jeśli zamierza zamknąć konto, wstrzyknij jeszcze 500 euro, aby odzyskać, proszę wesprzyj mnie w odzyskaniu pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Moisés, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o MMT Investing Group, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 4. zachęcaj odpowiedź

  Hegel 221, Polanco, Polanco V Secc, Miguel Hidalgo, 11560 Mexico City, CDMX To adres osób pracujących w grupie inwestycyjnej to 8 piętro, ale ich nazwa to rozwiązanie globalne, ale pracują dla grupy inwestycyjnej numer 84350671
  Wypłaciłem pieniądze długo i dużo schrzaniłem, ale udało mi się je wypłacić mam nadzieję, że informacje ci się przydadzą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Animo, bardzo dziękuję za informacje na temat Grupy Inwestycyjnej MMT, czy możesz sprawdzić, co mówisz?

   pozdrowienia

 5. Francisco odpowiedź

  Pracowałem przez tydzień w niektórych biurach, które świadczyły usługi dla MMT i innych brokerów, mając iluzję, że jestem maklerem giełdowym, a oni naprawdę cię zbesztają, jeśli rozmawiasz o sprawach technicznych z klientami, z którymi cały czas każą ci dzwonić, harmonogram jest od 7:30 do 6:30 w Meksyku urzędy są w Polanco, zmuszają Cię do płacenia od 1000 eur, wywierają na Ciebie dużą presję i jeśli nie założysz konta w ciągu dwóch tygodni uruchamiają Cię bez żadnej opłaty, do nowych Nie płacą im do miesiąca więc jak je uruchamiają to nic im nie dają płacą tylko 7000 MXN i prowizje za konta teraz te biura współpracują z brokerem o nazwie Mxm handel, który nie jest tak wiarygodny, jeśli świadczyli usługi na rzecz inwestowania MMT, sprzedawcy są bardzo obłudni i kłamcy, nie sprzedają inwestycji, sprzedają fałszywe nadzieje i są agresywni, jeśli nie kupują, uważaj, możesz zadzwonić z Łada od Meksyk, Hiszpania, Kolumbia, Peru

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group, zaskakujące jest to, co o nich wspominasz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę w odzyskaniu kapitału.

   O brokerze MXM Trade, czy to firma?

   pozdrowienia

   • Francisco

    Maximus trade ma rację, ci, którzy świadczą swoje usługi tym firmom, nazywają siebie rozwiązaniami globalnymi.
    Są w Polanco, płacą przez outsourcing, płacą tylko 7000 nominalnych mxn i płacą prowizję w krokach w zależności od liczby kont, wymagają 4 miesięcznej sprzedaży po 1000 EUR, aby zarobić 12% z tych 4000 EUR plus 2% więcej, aby osiągnąć cel, jeśli nie dotrzesz, kierują tobą, są profesjonalnymi oszustami, sprawiają, że codziennie czytasz o inwestowaniu, aby brzmieć jak ekspert, sprzedawcy są pełni chciwości i ambicji, ponieważ wiedzą, że broker nie jest godny zaufania i interesują go tylko pieniądze

   • Polecani brokerzy

    Bardzo ważne informacje o MMT Investing Group i Handel Maximusem.

 6. Jan Ceballos odpowiedź

  Dobranoc…
  Mam na imię John. Jestem z Kolumbii. W tej chwili jestem w takiej samej sytuacji jak wielu z was. Wszystko mi się przydarzyło, tak jak przydarzyło się Juanowi K. Jak jest! Mam wszystkie e-maile, które mi wysłali.
  Pewna Jacqueline Belman zaczęła mnie oszukiwać, a później spotkała mnie z rzekomym maklerem giełdowym o imieniu Carla Bustamante i kiedy wściekałem się na nią za wszystko, co ze mną robiła i prowadziła mnie do złych inwestycji, skontaktowała się z rzekomym działem odzyskiwania, w którym bardzo uprzejmie pomagał mi niejaki Gabriel Santacruz, który doprowadził mnie do bankructwa. Niestety, jeśli przegrałem przesadną kwotę, bo pożyczyłem pieniądze i z iluzją pomnożenia wszystkiego, wyszedłem za burtę z ponad 23 tys. euro.

  Mam wszystkie e-maile i numery tych szczurów! Jeśli ktoś może udzielić mi więcej informacji lub jak złożyć formalną skargę, byłbym wdzięczny. Mój numer to 3128857024. Ktoś, kto zna prawnika, który może zająć się tą sprawą.
  Proponuję, abyśmy wszyscy, którzy zostali oszukani przez tę rzekomą firmę, stworzyli sojusz, w którym moglibyśmy zatrudnić prawnika, który o tym wie i może zająć się tą sprawą.

  Będę świadomy tych, którzy chcą, i proszę, abyście powiedzieli mi, jak powołana jest grupa twarzy, aby się tam dostać.

  Dziękuję bardzo!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć John, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jeśli chodzi o skargę, być może powinieneś skontaktować się, biorąc pod uwagę, że pochodzisz z Kolumbii, z SFC Kolumbii.

   pozdrowienia

 7. Hannibal Campos odpowiedź

  Jonathan Santana to ten sam Emilio Santamaria, to prosty pseudonim. Jego prawdziwe nazwisko to Víctor Hugo Rodriguez Ceniceros i pracuje dla Oscara Abrahama Carpio Gonzaleza. Są to ogólnoświatowa sieć oszustów zajmujących się praniem pieniędzy i handlem narkotykami. Mają dość silną strukturę, aby wynajmować budynki i personel do tego rodzaju oszustw ... stworzyli inne firmy, takie jak Pacific Alliance Capital, Oc Financial Corp, Zantar, Herva, Horus, Emporio, IQ, itp. . ... mamy międzynarodowe żądanie z poważnym dochodzeniem. Intelektualny autor i szef nazywa się Manlio Arellanos Gutierrez, mogą zweryfikować te nazwiska w Internecie, a dodatkowo potwierdzamy wszystkie informacje, ponieważ jest to między innymi przez Interpol i organizacje bezpieczeństwa w Kostaryce, Kolumbii, Brazylii, Urugwaju .
  Jeśli chcesz prawdziwych tożsamości, możesz napisać do mnie na poniższy e-mail [email chroniony] i z chęcią zapewnię ci to, aby złożyć formalne roszczenie w twoim kraju, a my możemy oddać sprawiedliwość tym oddzielonym osobom.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Aníbal, bardzo dziękuję za wszystkie te informacje o tych firmach.

   pozdrowienia

 8. Xavier odpowiedź

  Dobry wieczór, po przeczytaniu wszystkich komentarzy mogę tylko zrozumieć, że ten broker to prawdziwe oszustwo. Zacząłem od 1000 euro, po tym, jak wziąłem udział w stole negocjacyjnym, pożyczyli mi 3000, które zapłaciłem w wyznaczonym terminie, moje konto urosło do 9000 euro, potem kazali mi robić złe operacje, które narażały cały kapitał i że ja musiałeś dokonać takiej samej inwestycji, jeśli nie chciałeś, aby pieniądze zostały utracone. Teraz jestem w zawieszeniu i straciłem kapitał w wysokości 4000 euro, ponieważ słynne zyski praktycznie mnie nie interesują. Mam pytanie, czy mogą wszcząć przeciwko mnie kroki prawne? Czy ja do nich? Czy między naszymi krajami są umowy? (Kolumbia - Vanuatu). Mam nadzieję że możesz mi pomóc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Powinieneś skontaktować się z regulatorem w swoim kraju https://www.superfinanciera.gov.co/jsp/index.jsf a może z prawnikiem, który specjalizuje się w tych problemach, niestety będąc firmą nieregulowaną trudno coś zrobić.

   pozdrowienia

 9. BIDI odpowiedź

  są to te same, które Marret inwestuje obie firmy są oszustwem i o ile wiem mają też więcej firm o różnych nazwach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj BIDI, czy mógłbyś wyjaśnić, dlaczego mówisz, że to te same osoby, co Marret Invest?

 10. Bezimienny odpowiedź

  Tydzień temu skontaktował się ze mną pewien człowiek: Pan Jonathan Santana, powiedział mi, że mogę zacząć od 500 euro, bo nie operują w dolarach, podają wszystkie informacje, każe wejść na ich stronę i zobaczyć rzekomy certyfikat że są legalne.
  W tym tygodniu skontaktował się ze mną ponownie, ale powiedziałem im, że nie mam pieniędzy do następnego roku, dzięki Bogu wejdź na tę stronę i zobacz wszystkich ludzi, którzy oszukali.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sinnombre, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MMT Investing Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.