W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w MitCryptos. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o MitCryptos i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmitcryptos.de
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaMitCryptos
📌 AdresDesconocido

⚠️ MitCryptos nie wymienia nazwy prawnej firmy, która go obsługuje i nigdzie indziej nie znaleźliśmy informacji na ten temat. To na to wskazuje jest to witryna oszustwa. ⚠️

Rodzaje kont

MitCryptos nie oferuje różnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Witryna MitCryptos

MitCryptos zapewnia jedynie podstawowe wyjaśnienie oferowanych przez siebie produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena MitCryptos ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W MitCryptos.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o MitCryptos:

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Skarga przeciwko MitCryptos z BaFin.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o MitCryptos? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MitCryptos.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez MitCryptos

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MitCryptos

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić MitCryptos?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MitCryptos to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że MitCryptos to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy MitCryptos jest godny zaufania?

Nie. MitCryptos nie jest godny zaufania, jest to bardzo niepewna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z MitCryptos?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MitCryptos?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy MitCryptos to oszustwo? PRAWDZIWE Opinie»

 1. Hanna odpowiedź

  DIE BAFIN HAT DIESEN MAKLER AUF IHRE SCHWARZE LISTE GESETZT, SIE WERDEN FÜR DEN GESAMTEN SCHADEN, DEN SIE UNS ZUGEFÜGT HABEN, AUFKOMMEN

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Hanna, dziękuję za komentarz na temat MitCryptos. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   -

   Witaj Hanna, danke für deinen Komentarz zu MitCryptos. Dieser Broker ist ein Betrug. Die Bafin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat bereits vor ihnen wegen Betrugs und Unreguliertheit gewarnt (Siehe BAFIN-Link). Senden Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht echt, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, sie lassen es nur so aussehen und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sierloren haben und sie halten jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, verlangen sie mehr, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie es nicht Es ist ein klares Zeichen dafür, dass sie Ihr Geld stehlen wollen und sie werden nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Wenn Sie weitere Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Menschen durch eine Investition in dieses Unternehmen hel.

   Haben Sie Namen von Beratern, Telefonnummern, E-Mail-Adressen, von denen sie Sie kontaktiert haben? Erinnern Sie sich, wie Sie überhaupt auf diesen Broker gestoßen sind?

   Um Ihr Geld zurückzuerhalten, versuchen Sie es in unserem CHAT oder in Form dieses Linki: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.