Broker Bux

Mira Rynki Kapitałowe Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy broker Mira Capital Markets. Czy ten broker jest polecany? Czy warto inwestować w tę firmę? Zwrócimy uwagę na zasoby brokera, jego stronę internetową, komentarze handlowców na różnych stronach z recenzjami, klientów i użytkowników. Rodzaje kont, platforma do obsługi i inne cechy. Aby mieć pewność, że masz właściwą opinię o brokerze. Zapraszamy również wszystkich klientów tego brokera do pozostawienia komentarza ze swoją opinią na jego temat.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Pierwszą rzeczą, jaką zauważamy podczas analizy brokera, jest to, że brakuje mu informacji, które brokerzy zwykle udostępniają na swoich stronach internetowych, co nie jest dobrym znakiem. Według jego strony internetowej mają siedzibę w DubajuChociaż wspominają również o „centrum kontaktowym” w Medellín w Kolumbii, co jest dziwne. A te ostatnie nie dostarczają informacji o dokładnej lokalizacji. Napisaliśmy do firmy e-mail z prośbą o biura, ale nie odpowiedzieli, więc zakładamy, że mają siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chociaż kolejnym dziwnym punktem jest to, że na Twitterze Mira Capital Markets ich tweety przenoszą nas na ich stronę internetową w wersji rosyjskiej, to może firma jest naprawdę rosyjska, ale tego już nie wiemy na pewno.

Jeśli o tym porozmawiamy regulamin brokera, ponieważ jedyną rzeczą, o której wspomina w sieci, jest to, że firma jest zarejestrowany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, 805/02 Opal Tower, Burj Khalifa Street, Business Bay, Dubaj, ZEA. Ale nie wspomina o żadnym konkretnym organie regulacyjnym ani organie, tutaj kolejny negatywny punkt, a to nie daje nam większego zaufania.

Przejdziemy do analizy rodzajów kont brokera. Patrząc na Twoją stronę, zauważamy, że możemy wybierać między trzy różne typy kont, Klasyczne, Standardowe i VIP. W przypadku konta klasycznego minimalny depozyt to 1.000$, maksymalna dźwignia to 1:100, nie posiada usługi spersonalizowanej ani premium, maksymalny wolumen otwartych pozycji to 10 lotów, a maksymalna ilość pozycji to 50. W przypadku konta standard minimalny depozyt to 5.000$, maksymalna dźwignia to aż 1:200, w tym przypadku jeśli ma usługę spersonalizowaną i premium, maksymalny wolumen otwartych pozycji to 50 lotów, a maksymalna liczba pozycji to 100. W przypadku konta VIP minimalna wpłata to 10.000 1 $, maksymalna dźwignia to aż 1000:XNUMX, w tym przypadku jeśli ma usługę spersonalizowaną i premium, wolumen Maksymalna liczba otwartych pozycji pozycje nie mają limitów, a maksymalna liczba pozycji również nie ma limitu.

Rodzaje kont Mira Markets
Rodzaje kont Mira Markets

Teraz, jeśli przejdziemy do obserwacji Strona internetowa brokera, a także narzędzia i zasoby, które broker oferuje traderom. Jednym z narzędzi, które zapewnia, jest wirtualny hosting w MetaTrader, czyli VPS, również usługa sygnalizacyjna, aby móc śledzić strategie różnych traderów, a oni naprawdę nie mają o wiele więcej pomocy ani zasobów niż te.

Witryna Mira Capital Markets
Witryna Mira Capital Markets

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Mira Capital Markets

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: miramarkets.es

Número de teléfono: (+574) 6044855 (telefon), (+57) 323 324 7697 (Whatsapp), oba w „Contact Center” w Medellín, Kolumbia

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc tę ​​sekcję, nasza opinia, zgodnie z komentarzami traderów, małym badaniem brokera i analizą jego strony internetowej i obsługi klienta, jest taka Mira Capital Markets nie jest godna zaufania, niewielka ilość informacji dostarczanych przez brokera oraz negatywne komentarze od różnych handlowców i osób skłaniają nas do myślenia, że ​​nie jest to zalecane ani godne zaufania.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co myślisz o Mira Capital Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki


Broker Bux

Reklamuj się z nami

48 komentarze do «Zobacz Rynki kapitałowe: ocena i komentarze»

 1. RODRO odpowiedź

  Wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego i naprawdę mi się udało. Udało mi się odzyskać prawie wszystkie pieniądze, radzę spróbować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Xavier odpowiedź

  Gdzie mogę się zgłosić, aby je zgłosić lub odzyskać coś, co mnie oszukali?Dziękuję

  • Pedrito Perez odpowiedź

   Zabierz ich do Złotej Mili w Medellín

   Global Marketing Busines, znajdują się w Carrera 43A # 3 Sur-130, Torre 1 piso 11 biuro 1101 Edificio Milla de ORO, Medellín, Antioquia, nie daj się nabrać na to oszustwo

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Pedrito, skąd to wiesz? Czy to znaczy, że mówisz, że znajduje się tam Mira Capital Markets?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, może poszukanie prawnika lub skontaktowanie się z regulatorem finansowym w Twoim kraju to najlepsza opcja, z jakiego kraju pochodzisz? Pamiętasz też, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Spróbuj zadzwonić z innego numeru lub e-maila.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.