✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w MilleniumOne. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o MilleniumOne oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmilleniumone.com – milleniumone.io
🏠 spółka*Party spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresSuite 305, Griffith Corporate Centre, Beachmont, Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny

⚠️ MilleniumOne jest własnością firmy Fiesta LLC znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez MilleniumOne, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Basic$250
złoto$25000
Platyna$100000
VIP$250.000

Informacje w sieci

Witryna Millennium One

MilleniumOne zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 442045252519

???? Końcowa ocena MilleniumOne ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W MilleniumOne.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o MilleniumOne:

data Aktualizacja wiadomości
luty 2023Zgodnie z wiadomościami klientów, MilleniumOne jest powiązany zyberFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.
luty 2023Firma jest wypowiedziana przez Organ regulacyjny CNMV.
luty 2023Firma jest wypowiedziana przez organ regulacyjny BAFIN.
październik 2023O firmie wspominały różne hiszpańskie media, zdarzają się osoby, które twierdzą, że zostały oszukane na dużą kwotę. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6076″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MilleniumOne.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez MilleniumOne

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MilleniumOne

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić MilleniumOne?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MilleniumOne to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że MilleniumOne to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy MilleniumOne jest godne zaufania?

Nie. MilleniumOne nie jest godne zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z MilleniumOne?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MilleniumOne?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

54 komentarze do «Czy MilleniumOne to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Agustin Martinez odpowiedź

  To oszustwo, nie ma możliwości odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Proszą o więcej pieniędzy na opłacenie podatków i mają zatrzymać wszystkie pieniądze. Na koniec powiedzą ci, że wszystkie pieniądze przepadły.
  To złodzieje.
  Zostajesz przyłapany przez kobietę, która nazywa siebie Alba i symuluje fałszywe operacje, które symulują Twoje zarabianie pieniędzy. To wszystko konfiguracja

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Agustín, od miesięcy ostrzegamy przed tymi oszustami, zgłaszanie ich jest w porządku, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze szybciej niż w przypadku zgłoszenia, powinieneś skontaktować się z naszym CZAT, aby mogli ocenić Twoją sprawę i zobaczyć rozwiązanie. Dziękujemy za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) ostrzegał już przed nimi za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Rafael odpowiedź

  Zainwestowałem 250 €, konto było warte 810 €, udało mi się wypłacić 50 € za pośrednictwem bazy monet, gdy chciałem wypłacić więcej pieniędzy, zablokowali sieć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rafael, od miesięcy ostrzegamy przed tymi oszustami, zgłaszanie ich jest w porządku, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze szybciej niż w przypadku reklamacji, powinieneś skontaktować się z naszym CZAT, aby mogli ocenić Twoją sprawę i zobaczyć rozwiązanie . Dziękujemy za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) ostrzegał już przed nimi, że są oszustwami i nie podlegają regulacjom (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Rafael

    Poinformowali mnie, że działają poprzez milleniumone.io, mam dostęp i moje saldo jest prawidłowe. Wątpię, czy uda mi się to wycofać

   • Polecanibrokerzy.com

    milleniumone to oszustwo, musisz o tym pamiętać.

    Pozdrowienia.

 3. Francuski odpowiedź

  Zamknęli stronę internetową. Straciłem początkowe 250 euro, pieniądze, których nie potrzebowałem przed wpłatą i które zainwestowałem, wiedząc, że prawdopodobnie je stracę, ta hołota ciągle nawoływała mnie do podwyższenia kapitału, nigdy nie dałem im ani jednego euro więcej, poprosiłem ich jeśli chcieli, żebym zainwestował więcej, niż zwrócili 250 euro, aby zobaczyć, że to poważna firma i że wypłaty zadziałały, a wymyślali coraz bardziej nieprawdopodobne kłamstwa, aby dostosować się do pytań, które im zadałem i uzasadnić brak zwrotu pieniędzy, posiłek ze słoika The ostii, który stał się surrealistyczny i najbardziej przypadkową i naciąganą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem, już w tym momencie wiedziałem, że to 100% oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fransua, od miesięcy ostrzegamy przed tymi oszustami, zgłaszanie ich jest w porządku, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze szybciej niż w przypadku reklamacji, powinieneś skontaktować się z naszym CZAT, aby mogli ocenić Twoją sprawę i zobaczyć rozwiązanie . Dziękujemy za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) ostrzegał już przed nimi, że są oszustwami i nie podlegają regulacjom (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Polecanibrokerzy.com

    milleniumone to oszustwo, musisz o tym pamiętać.

    Pozdrowienia.

 4. Andres Reyes odpowiedź

  Coś podobnego do większości naprawdę mi się przydarzyło, zacząłem z nimi inwestować w lutym i do dziś strona jest zablokowana, a broker nie odpowiada na moje telefony, z tego co zobaczysz, jest to świetne oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Andrés, od miesięcy ostrzegamy przed tymi oszustami, zgłaszanie ich jest w porządku, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze szybciej niż w przypadku reklamacji, powinieneś skontaktować się z naszym CZAT, aby mogli ocenić Twoją sprawę i zobaczyć rozwiązanie . Dziękujemy za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) ostrzegał już przed nimi, że są oszustwami i nie podlegają regulacjom (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Polecanibrokerzy.com

    milleniumone to oszustwo, musisz o tym pamiętać.

    Pozdrowienia.

 5. Antonio Gonzaleza Ibaneza odpowiedź

  Wszedłem na stronę Milleniumone WEB, gdzie oferowane były monety bitowe zwane e-Yuan

  twierdząc, że była to dobra inwestycja na przyszłość.

  Dokonałem wspomnianej inwestycji w styczniu tego roku, mieli mnie przez cały ten czas

  mówiąc mi, że odzyskam pieniądze. Dałem się nabrać na to wszystko

  miesięcy, a teraz nie mogę nawet wejść na stronę, której hasło mają

  Ułatwili mi to. Podejrzewam, że zamknęli to na stałe i tak się stało

  zniknęło wraz z pieniędzmi inwestorów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Antonio, od miesięcy ostrzegamy przed tymi oszustami, zgłaszanie ich jest w porządku, ale jeśli chcesz odzyskać pieniądze szybciej niż w przypadku reklamacji, powinieneś skontaktować się z naszym CZAT, aby mogli ocenić Twoją sprawę i zobaczyć rozwiązanie . Dziękujemy za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) ostrzegał już przed nimi, że są oszustwami i nie podlegają regulacjom (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Rafael odpowiedź

   Antonio, sieć nie jest zamknięta, teraz można uzyskać do niej dostęp poprzez milleniumone.io

   • Polecanibrokerzy.com

    milleniumone to oszustwo, musisz o tym pamiętać.

    Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JOSE, tak, wystarczy przeczytać recenzję, którą mamy na temat tego brokera, aby zdać sobie sprawę, że jest to oszust.

   Pozdrowienia.

   • Polecanibrokerzy.com

    milleniumone to oszustwo, musisz o tym pamiętać.

    Pozdrowienia.

 6. Daniel odpowiedź

  Oszuści, spotkało mnie to samo, co w jednym z komentarzy. Podobno zdeponowali go w Portfelu (Portfel Atomowy). Kiedy skontaktowałem się z pomocą techniczną Atomic, powiedzieli mi, że nie mam z nimi równowagi, że tokeny są fałszywe. Mam kilka e-maili i kilka numerów telefonów dwóch menedżerów, niejakiego Sergio i niejakiego Móniki Bialik.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Daniel, dzięki za komentarz na temat MilleniumOne Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *