Komentarze na temat MidosTrade
W tej sekcji przeanalizujemy MidosTrade (zwany także nazwą: midostrade.com), jest pośrednikiem Criptomonedas. Czy MidosTrade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MidosTrade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to MidosTrade ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ MidosTrade wspomina o byciu część: Midostrade Ltd (nie istnieje)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że MidosTrade nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: MidosTrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje MidosTrade, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów:

Plan podstawowy: minimalny depozyt początkowy $ 100, wydajność 10% w ciągu 24 godzin.

Plan standardowy: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, wydajność 20% w ciągu 48 godzin.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, wydajność 30% w ciągu 96 godzin.

Plan srebrny: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, wydajność 40% w ciągu 120 godzin.

Plan srebrny: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, wydajność 50% w ciągu 168 godzin.

 

La platforma do działania oferowane przez MidosTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego MidosTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna MidosTrade
Witryna MidosTrade

MidosTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat MidosTrade 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: midostrade.com

📞Numer telefonu: + 1 22 645 523 55

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu MidosTrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona MidosTrade

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? MidosTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie podaje prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji (certyfikat, który wystawiają, jest tylko kopią przez nich zredagowanej), a także nie ma uregulowań (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o MidosTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «MidosTrade: ocena i komentarze»

 1. Carlos odpowiedź

  Jestem Carlos, skomentowałem powyżej. Skontaktowała się ze mną pewna Stacy, która ciągle zmienia Instagram o podobnej nazwie. Stacy WYDARZENIA. Zdjęcie blondynki o twarzy dobrej osoby (nie wiemy, czy to jej instagram). Kilka razy zapewniała mnie, że gdybym zainwestowała i przekazała pieniądze, o które poprosiła mnie firma, będę mogła dokonać wypłat, ale jest bardzo jasne, że ona jest tego częścią. To bardzo przekonujące, pomógł mi nawet założyć jeszcze jedno konto i zainwestował w nie 300 $, abym mógł mieć moje 4 polecenia i tym samym móc się wypłacić. Uwierzyłem jej, założyłem 2 konta, a ona pomogła mi z tym, o którym wspomniałem i jeszcze jednym z innego polecenia. Jak sobie wyobrażasz, próbowałem się wycofać i nie mogłem ponownie. Tym razem powiedzieli mi, że zajęło mi trochę czasu, aby uzyskać skierowania i musiałem zapłacić grzywnę w wysokości 1500 $ za opóźnienie i za to, że wcześniej ich obraziłem, nazywając ich oszustami (Jhahahaha są bardzo zabawni). Tym razem nie wpłaciłem nic więcej. Tym razem skontaktowała się ze mną ponownie telegramem z wymówką, że wie, jak odzyskać moje pieniądze, a także swoje (to, które zainwestowała w konto, które pomogła mi utworzyć), która płaci firmie (nie powiedziała mi, kto ), które pomagasz odzyskać, ponieważ konto Midostrade jest blockchainem. Nie ufam jej, poprosiła mnie o 200 $, aby jej zapłacić, a ja 450 $, które pobierają od nas, aby odzyskać konto, ale jak wspomniałem, już jej nie ufam. Mówię ci to wszystko, abyś był świadomy. Na szczęście teraz, jeśli umieścisz Midostrade w google, wygląda na to, że to oszustwo, kiedy po raz pierwszy mi to zasugerowali, nie było żadnych informacji. Pomoże to innym ludziom nie zakochać się w tej firmie.

  Następujące kroki to:
  1 - Rekrutują Cię za pośrednictwem Instagrama lub innej sieci społecznościowej.
  2 - Jeśli upadniesz, możesz wpłacić swoją pierwszą inwestycję
  3 - Jak wielu, będziemy chcieli wypłacić niewielką kwotę, aby sprawdzić, czy jest to naprawdę możliwe. Pozwolą na to, najprawdopodobniej kwota mniejsza niż 100 USD. To sprawi, że im zaufasz.
  4 - Gdy będziesz chciał wypłacić więcej, powiedzą ci, że musisz wziąć udział w promocji, która jest obowiązkowa dla wszystkich członków. Ta Stacy pogratuluje ci, jeśli jej powiesz, ponieważ powie ci, że firma wybrała cię na swojego członka VIP.
  5 - Aby wziąć udział w promocji, musisz zapłacić 500 $, a oni wpłacają je ponownie plus dodatkowy procent, który jest częścią promocji, ale wszystko to znajduje odzwierciedlenie na platformie Midostrade, nigdy na koncie binance lub innym podobnym.
  6 - Ponieważ już zapisałeś się na promocję z tymi 500 $, będziesz chciał wypłacić. Nie pozwolą ci i powiedzą ci, że musisz zapłacić 700 dolarów jako koszty administracyjne i ubezpieczenie (jedno z tych kłamstw).
  7 - Jeśli je zapłacisz, a chcesz się wypłacić, powiedzą Ci, że nie masz skierowań (jeśli ich nie masz, najprawdopodobniej).
  8 - JEŚLI otrzymasz 4 polecenia i nie możesz się wycofać, powiedzą Ci, że się spóźniłeś i poproszą Cię o grzywnę.
  9 - Stacy powie Ci, że wie, jak odzyskać pieniądze za niewielką opłatą.

  Gotowy. Mam nadzieję, że te informacje bardzo ci pomogą.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, BARDZO DOBRE WYJAŚNIENIE, dziękuję za komentowanie MidosTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Opowiem Ci o moim doświadczeniu z tym brokerem:

  Skontaktowała się ze mną dziewczyna przez IG (już usunęła swoje konta), pomysł na inwestycję tutaj wydał mi się atrakcyjny, więc wszedłem z 500 $. Wszystko szło dobrze, wypłaciłem 70 dolarów na test i wszystko było idealne. Potem próbowałem wypłacić więcej pieniędzy, miałem już około 1000 $ więc chciałem odzyskać to, co zainwestowałem i zaczęły się problemy. Najpierw powiedzieli mi, że wziąłem udział w promocji, według nich wysłali mi e-mail (nigdy nie dotarł) i że muszę wziąć udział w celu wypłaty pieniędzy i za to musiałem wpłacić 500 $.

  Zrobiłem, wpłaciłem 500 $, dali mi prezent i zwrócili 750 $ na moje konto Midostrade, jak mówi promocja. Próbowałem wypłacić ponownie, jak sobie wyobrażasz, NIE MOGŁEM i poprosili mnie o 700 USD o zapłatę podatków, jak wspomniano powyżej.

  Skontaktowałem się z nimi ponownie przez czat i powiedzieli mi, że mogę wypłacić tylko 100 $, a żeby wypłacić wszystkie pieniądze, muszę mieć 4 poleconych, a każdy z co najmniej 300 $ i że są aktywni.

  Dziewczyna, która się ze mną skontaktowała, obiecała mi w tym pomóc, otworzyła jeszcze jedno konto jako moje polecenie i zamierzała mi pomóc z innym kontem, ale zniknęła. Zostawiłem to już tam i odpisuję te 1700 $, które było ryzykiem, które pozwoliłem sobie stracić.

  Nie mam zamiaru nikomu polecać tego, ponieważ jest to oczywiście niewiarygodne.Bądź bardzo ostrożny, ponieważ może się zdarzyć, że nawet osoby, które się z tobą kontaktują, są współwinne tego oszustwa.

  Na tej stronie nie znajdziesz żadnej reguły, o której mówię powyżej, czyli 0 przezroczystości.

  TO CAŁKOWITE OSZUSTWA, TWOJE PIENIĄDZE ZOSTAŁY WYKRADZIONE W NAJBARDZIEJ PODSTAWOWY SPOSÓB.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie MidosTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabriel Cornejo, dziękuję za komentowanie MidosTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *