Komentarze na temat MIBTrades

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MIBTrades (zwanego również mibtrades.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy MIBTrades jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu MIBTrades. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona MIBTrades nie posiada hiszpańskiej wersji, chociaż w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów, zdecydowaliśmy się również przejrzeć MIBTrades.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NIE WYMIENIONO.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: NIEWYMIENIONY

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że MIBTrades oferuje, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania jakie oferty MIBTrades to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MIBTrades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna MIBTrades
Witryna MIBTrades

MIBTrades zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, objaśnienia produktów finansowych oferowanych przez MIBTrades, sekcja FAQ, słowniczek, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat MIBTrades |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mibtrades.com

Número de teléfono: + 442031908719

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona MIBTrades <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MIBTrades jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając opinii na temat MIBTrades Nie znaleźliśmy innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to nowa firma, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CONSOB MIBTrades do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2020 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o MIBTrades? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «MIBTrades: Ocena i komentarze»

  1. Filip odpowiedź

    To oszustwo, nie mają autoryzacji od DFSA, mówią, że są w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.