W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w MFCapitalFX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o MFCapitalFX i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmfcapitalfx.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaDesconocido
📌 AdresLena-Christ-Straße 2, 82031 Grünwald, Niemcy

⚠️ Witryna MFCapitalFX nie zawiera żadnych informacji o firmie, która ją obsługuje, a także opublikowany adres nie odpowiada żadnej instytucji finansowej. Nie podawaj danych osobowych. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez MFCapitalFX, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 250
Srebrny$ 10000
Złoto$ 50000
Platyna$ 100000
Diament$ 500000

Informacje w sieci

Witryna MFCapitalFX

MFCapitalFX zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, osobiste doświadczenia, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

1800 123 4535

???? Ostateczna wycena MFCapitalFX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W MFCapitalFX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o MFCapitalFX:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga przeciwko MFCapitalFX z dn BaFin.
listopada 2022Skarga przeciwko MFCapitalFX z dn CONSOB.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o MFCapitalFX? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MFCapitalFX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez MFCapitalFX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MFCapitalFX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić MFCapitalFX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MFCapitalFX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że MFCapitalFX to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy MFCapitalFX jest godny zaufania?

Nie. MFCapitalFX nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z MFCapitalFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MFCapitalFX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy MFCapitalFX to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. BERTRAM odpowiedź

  Die Bafin hat mehrere Beschwerden gegen diese Diebesbande eingereicht; auf ihrer Strona internetowa können Sie alles darüber nachlesen

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć BERTRAM, dzięki za komentarz na temat MFCapitalFX. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.