Komentarze na temat Metroxtrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera metroxtrade (zwany także metroxtrade.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Metroxtrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Metroxtrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Metroxtrade Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale okazało się to fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Metroxtrade, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Początkujący, Plan Eksperta, Plan Premium i Plan Profesjonalny.

Plan dla początkujących: Minimalny depozyt w wysokości $ 30, 5% zwrot w 24h.

Plan ekspercki: Minimalny depozyt w wysokości $ 100, 7% zwrot w 96h.

Plan premium: Minimalny depozyt w wysokości $ 1.000, 10% zwrot w 168h.

Plan profesjonalny: Minimalny depozyt w wysokości $ 10.000, 15% zwrot w 336h.


La platforma do działania oferowane przez Metroxtrade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Metroxtrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Metroxtrade
Witryna Metroxtrade

Metroxtrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko garść informacji o produktach oferowanych przez Metroxtrade, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat metroxtrade |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: metroxtrade.com

Número de teléfono: + 44 7438 959354

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona metroxtrade <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? metroxtrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest regulowany, nie jest nawet zarejestrowany, używają jedynie fałszywego certyfikatu opublikowanego przez siebie jako dowód legalności. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV metroxtrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Metroxtrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Metroxtrade: Ocena i komentarze»

 1. David odpowiedź

  Dzień dobry informacje, które posiadam są następujące: doradca, z którym się kontaktowałem nazywa się Jan Mikołaj, jest właścicielem numeru kontaktowego, który widnieje na stronie, jego adres e-mail to [email chroniony] , rzekomy dyrektor generalny nazywa się kyle James Walther, a jego e-mail to: [email chroniony], oba maile są poprawne, miałem kontakt z rzekomym CEO, ale już mi nie odpowiadał, wiem, że istnieje inna platforma o nazwie gensminers, która jest dokładnie taka sama jak ta, ma ten sam numer rejestracyjny firmy, co jest nieprawdziwe, metroxtrade powstało w lipcu 2019 r. a domena serwisu została utworzona w Panamie i posiadam zapisy adresu IP serwera z którego korzystają, wierzę, że z tym adresem w momencie składania formalnej skargi mogą śledzić, gdzie się znajdują, mam też zdjęcia doradcy Jana Mikołaja i rzekomego CEO Kyle'a Jamesa Walthera.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, dziękuję, wszystkie informacje są bardzo pomocne w odkryciu tych przestępców Metroxtrade, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. David odpowiedź

  Dzień dobry, ja też zostałem oszukany przez tę firmę, mam nazwisko doradcy, nazwisko rzekomego CEO, e-maile obu, w dodatku inna strona działa dokładnie tak samo jak ta, ale pod inną nazwą i że działa w Stanach zmienia się tylko nazwa, ale strona jest dokładnie taka sama.. Udało mi się zbadać wiele rzeczy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Metroxtrade, lubimy ludzi takich jak Ty, którzy badają i starają się odkryć tych przestępców, piszą strony internetowe, które widziałeś, aby je przeglądać. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Facundo M. odpowiedź

  Skoro wcześniej tego nie czytałem to straciłem 2100 dolarów raczej zostałem okradziony, jestem przygnębiony

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Facundo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Metroxtrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.