W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Metaversesworld. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy najważniejsze informacje o Metaversesworld i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmetaversesworld.org
🏠 spółkaPristine Group LLC
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformaświat metawszechświatów
📌 LokalizacjaSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ Metaversesworld jest własnością firmy Pristine Group LLC znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Metaversesworld, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący$ 250
Amatorki$ 2.000
profesjonalny$ 25.000

Informacje w sieci

strona internetowa metaverse world

Metaversesworld zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

442045714649

???? Ostateczna ocena Metaversesworld ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Metaversesworld.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Metaversesworld:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko Metaversesworld of CNMV.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o metaversesworld? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Metaversesworld

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Metaversesworld

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Metaversesworld?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Metaversesworld to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Metaversesworld to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Metaversesworld jest godny zaufania?

Nie. Metaversesworld nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Metaversesworld?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Metaversesworld?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Czy Metaversesworld to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Erick odpowiedź

  Witam, u mnie zrobili to samo. Pierwsze 250 euro. A teraz 500 z 500 mają podobno zapłacić jakieś zaświadczenia. A potem wpłacą pieniądze na twoje konto. Teraz kazali mi zapłacić 500 za moonpay i z moim kontem binance podobno zamierzali mnie zdeponować szybciej niż bank. Jak odzyskać pieniądze od tych oszustów?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Erick, pieniądze można odzyskać, niech skontaktują się z tobą z naszego czatu, niestety, nigdy ci nic nie zwrócą, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. ANONYMOUS odpowiedź

  Witam, ostatnio zostałem oszukany, nadal jestem z jednym z tych obecnych, jeden nazywa się Javier Castro, a drugi David Leñador Ortiz, są z Metaversesworld. Zabrali ode mnie dużo pieniędzy i nadal zamierzają je zdobyć więcej pieniędzy ode mnie, jestem zdesperowany, ponieważ i bardzo zmartwiony, ponieważ zabrali około 95.000 20.000 euro i XNUMX XNUMX euro więcej, które jestem winien bankowi za pożyczkę i kartę kredytową, modus operandi jest taki sam, jak czytam w komentarzach. .. Złożyłem skargi do straży cywilnej i komentuję, że jest to niedawne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, pieniądze można odzyskać, poproś ich o kontakt z naszym czatem, niestety, nigdy ci nic nie zwrócą, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Luis Jorge Cordoba Munoz odpowiedź

  Witam, walczę z Metaverversesworld od sierpnia 2022.
  Znalazłem ich ogłoszenie na Facebooku, wszedłem na ich stronę z ciekawości, żeby zobaczyć, jak się mają sprawy (bo jestem laikiem w tych sprawach...) A następnego dnia skontaktowali się już ze mną telefonicznie, dali mi bardzo przekonujące wyjaśnienie i zakochałem się w ich sieciach.
  Dokonałem początkowej inwestycji w wysokości 250 €, kilka dni później skontaktowała się ze mną moja rzekoma doradca Tetiana, dokonała ze mną trzech rzekomych inwestycji w kryptowaluty, surowce i waluty, i tak, zobaczyłem, jak zarabiam 20 €, 40 €, 100 € codziennie, tak przez około tydzień.
  Aż któregoś dnia Tetiana dzwoni do mnie i podaje do telefonu niejakiego Dawida, który podobno przyjechał z Walestrit (nie wiem jak to się pisze) z bardzo ważną informacją... za kilka dni miał być bardzo ważny ruch w finansach i była to sprzyjająca sytuacja, aby dokonać większej inwestycji i wykorzystać ten moment, aby zarobić pokaźne pieniądze; tysięcy euro... Powiedziałem im, że nie mam pieniędzy na większe inwestycje i przekonali mnie, żebym poprosił o pożyczkę w wysokości 10.000 3 euro (w końcu miałem ją odzyskać w ciągu 4 lub XNUMX dni , według nich...)
  Do dziś widziałem nie tylko jedno euro na moim rachunku bieżącym (na koncie w aplikacji Metaverversesworld, jeśli widzisz, że zarobki rosną codziennie). Kiedy mówię, aby dokonać wypłaty, przynajmniej na spłatę pożyczki w wysokości 10.000 3000 €, mówią mi, że muszę zapłacić 1000 1000 €, aby opłacić legalne pozwolenia na inwestycje na finanse i takie… 1000 3000 € na inwestycje w kryptowaluty, XNUMX XNUMX € na surowców i XNUMX euro na waluty. W końcu czyszczę XNUMX € z karty kredytowej z nadzieją na pozbycie się wszystkich długów, ponieważ są one spłacane raz w roku, a potem możesz dokonywać wypłat, jakie chcesz.
  Do dziś nie widziałem ani jednego euro, bo powiedzieli, że 3000 euro zostało zablokowane w systemie, bo karta nie pozwoliła mi zainwestować całej kwoty naraz i zrobiłem trzy po 1000 euro, (wszystko to, krok po kroku prowadzone i doradzane przez Tetianę i Dawida, którzy podobno są specjalistami w tej dziedzinie...)
  Byłem z dala od nich przez jakiś czas i teraz kontaktuje się ze mną pewna Mónica (która jest dla mnie głosem Tetiany...), aby przekonać mnie do włożenia kolejnych 3000 €, aby odblokować pieniądze i móc je wypłacić . Czego nie zamierzam robić.
  Swoją drogą… zdjęcie, które Tetiana umieściła na swoim profilu Wasaap (młoda dziewczyna, ciemnowłosa i bardzo ładna…), należy do znanej ukraińskiej blogerki Tani Panfialervy i możecie je zobaczyć na Instagramie .
  Są super uprzejmymi i miłymi ludźmi, kiedy z tobą rozmawiają i mają odpowiedzi na wszystko, ale niestety jest to oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis Jorge, doskonałe wyjaśnienie, niestety nigdy nie dadzą ci nic w zamian, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • owczarek yolanda escolano odpowiedź

   To oszustwo, zabrali ode mnie 24.000 667 euro i w ogóle nie dbam o paczkę, to Titiana, a oszustem był Jonathan. Jeśli zrobię to większej liczbie osób, zatopię tyle, ile mogę, ty to łajdaki idę do złego płomienia możesz do mnie dzwonić pilnie 6xxxxxxxXNUMX ten numer szukam ruiny tak wyraźnie bardzo przepraszam

  • JJ V odpowiedź

   Cześć Luis,
   Byłem także kolejnym dotkniętym spiskiem pozbawionych skrupułów łajdaków.
   Ale czy możesz mi wyjaśnić, jak to możliwe, że dali mi twój numer rachunku bieżącego BBVA, abym mógł dokonywać wpłat jako pośrednik Metaversesworld?

 4. Begoń odpowiedź

  Witam, ostatnio zostałem oszukany, nadal jestem z jednym z tych obecnych, jeden nazywa się Javier Castro, a drugi David Leñador Ortiz, są z Metaversesworld. Zabrali ode mnie dużo pieniędzy i nadal zamierzają je zdobyć więcej pieniędzy ode mnie, jestem zdesperowany, ponieważ i bardzo zmartwiony, ponieważ zabrali około 95.000 20.000 euro i XNUMX XNUMX euro więcej, które jestem winien bankowi za pożyczkę i kartę kredytową, modus operandi jest taki sam, jak czytam w komentarzach. .. Złożyłem skargi do straży cywilnej i komentuję, że jest to niedawne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Begoña, MUSISZ DZIAŁAĆ SZYBKO, MUSISZ ODZYSKAĆ ​​TE PIENIĄDZE JAK NAJSZYBCIEJ, JAK TO MOŻLIWE, NIE DAJ SIĘ IM PRZEKONAĆ, TO OSZUSTWA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM CZATEM, nigdy ci nic nie zwrócą, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniądze. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (organ nadzoru finansowego HISZPANII) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. ADF odpowiedź

  Są z metaversesworld.org prawdziwymi bezwstydnikami i oszustami, 6 osób zostało oszukanych 25.000 XNUMX € zostało zgłoszonych do policji krajowej i straży cywilnej. Ostrożny!! Nie wierz w nic i rozłącz się. To profesjonalni oszuści z Ukrainy, z hiszpańskimi telefonami, Londynem, Australią…. I oszukują cię w taki sposób, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy... Bądź bardzo ostrożny z Tatianą, Davidem Ortizem, Alexisem Garcíą Kalaya, Javierem Castro... I innymi oszustami... Zostałeś ostrzeżony! Nie inwestuj ani jednego euro w tych super profesjonalnych oszustów.

  Jeśli zadzwonisz na ten numer z fałszywej witryny metaversesworld.org, która sprawi, że zniknie, gdy cię oszukają, powie ci, że nie ma takiego numeru +442045714649 z Londynu.
  A jeśli skopiujesz i wkleisz ten adres do Google: [email chroniony]
  Otrzymasz ich historię skarg od osób OSZUSTWANYCH i bardziej istotne informacje.
  Ostrożny!!! 🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ADF, te nigdy nie dadzą ci nic w zamian, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • GLC odpowiedź

   Dzień dobry. Zostałem również oszukany przez tę firmę (David, Tatiana, Javier itp.
   Chciałbym z panem porozmawiać i powiedzieć, co mam zrobić, żeby to wszystko zgłosić, bo teraz, kiedy widzę, że to oszustwo, boję się też, że Skarb Państwa będzie mnie żądał rozliczenia się ze wszystkich przelewów, które wykonałem. Straciłem ponad 200000 XNUMX euro. Wszystkie oszczędności mojego życia. Zrobiłam to z myślą, że mogłabym zarobić na spłatę długów, które pozostawił mi też mój były mąż (kolejny oszust) i teraz nie mam nic.
   Jak mogę się z Tobą skontaktować osobiście?
   Czekam na Waszą odpowiedź, bo myślę, że im więcej ludzi zjednoczymy się w tej sprawie, tym lepiej będą mogli nam pomóc.
   pozdrowienia

 6. JR odpowiedź

  Wczoraj napisałem komentarz o metaversesworld, zostawiam dane o tym Brokerze.
  Kierownik: Maya Martinez
  Telefony: 930305813
  930305742
  +44 7823731791 (komórkowy)
  +35 724267208 (Cypr komórkowy)

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JR, te nigdy nie dadzą ci nic w zamian, a skończysz na tym, że zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (organ nadzoru finansowego HISZPANII) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Joaquin odpowiedź

  dobra,

  Oszukali mnie na 1000 euro, kiedy chciałem je odzyskać, poprosili mnie o więcej pieniędzy i zobaczyłem miotełkę z piór,

  Jak mogę uzyskać pomoc?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joaquin, dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (The Financial Regulator of HISZPANIA) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • JR

    Najpierw poprosili mnie o 250 €, a potem 640 €, ponieważ z zarobków, które miałem, skompletowałem 1000 €, po mniej więcej dwóch tygodniach chcę je wypłacić i mówią mi, że moje zarobki wynoszą prawie 7.000 €, ale aby zebrać im muszę wpisać 1.500 euro za certyfikaty, ponieważ każdy kosztuje od 3 do 500 euro, aby to uregulować ze Skarbem Państwa. Powiedziała mi to moja menadżerka, Maya Martínez. Naciska na mnie, abym dokonał wpłaty….

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj JR, nie dokonuj tej wpłaty, nic nie odzyskasz i zostaniesz oszukany na więcej pieniędzy. Dzięki za komentarz na temat metaversesworld. Obecnie jest to uważane za SCAM. CNMV (organ nadzoru finansowego HISZPANII) umieścił na nich ostrzeżenie, że nie mają regulacji do prowadzenia swojej działalności (Zobacz link CNMV).

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.