Komentarze grupy Merkell

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Grupa Merkell (zwany także merkellgroup.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Grupie Merkell dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Grupy Merkell. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Merkell Tras Group LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Genewie.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Grupę Merkell, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: wsparcie 24/6, 20% bonus powitalny, codzienny przegląd rynku, centrum szkoleniowe, webinaria na żywo, codzienna analiza wideo, alerty cenowe

Konto brązowe: Wsparcie 24/6, 40% bonus powitalny, dzienne podsumowanie rynku, centrum szkoleniowe, seminaria internetowe na żywo, codzienna analiza wideo, alerty cenowe, młodszy menedżer konta.

Konto Srebrne: Wsparcie 24/6, 60% bonus powitalny, srebrne spready, codzienne podsumowanie rynku, centrum szkoleniowe, seminaria internetowe na żywo, codzienna analiza wideo, alerty cenowe, starszy menedżer konta.

Złote konto Gold: Wsparcie 24/6, 80% bonus powitalny, spready złota, dzienne podsumowanie rynku, centrum szkoleniowe, seminaria internetowe na żywo, codzienna analiza wideo, alerty cenowe, menedżer konta VIP, niestandardowa strategia handlowa, Signals Gold.

Konto platynowe: Wsparcie 24/6, 100% bonus powitalny, złote spready, dzienne podsumowanie rynku, centrum szkoleniowe, seminaria internetowe na żywo, codzienna analiza wideo, alerty cenowe, menedżer konta VIP, niestandardowa strategia handlowa, sygnały platynowe .

Rodzaje kont Grupy Merkell
Rodzaje kont Grupy Merkell

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Grupę Merkell to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Grupa Merkell udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Grupy Merkell
Strona internetowa Grupy Merkell

Grupa Merkell zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: niektóre wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Grupa Merkell |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: merkellgroup.com

Número de teléfono: + 44 238 2280515

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Grupa Merkell <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Grupa Merkell jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker nieuregulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym obszarze (Genewa), dodatkowo szukając opinii o Grupie Merkell znaleźliśmy kilka, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Grupa Merkell do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

⛔ Aktualizacja z marca 2022 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Grupa Merkell jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: btcbrokerz, bitcoinie, Cena brytyjska, btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, karetki, Ciscotrade, Wykonawczyprofx, EverestBTC, latająca grupa finansowa, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, MMFINANSIALPERTS, redfordfx, Richmondfg, Grupa Stanfordfinance, StanleyScapital, Cyfrowa moneta T, tradeprofitweb, topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Grupie Merkell? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

17 komentarze do «Grupa Merkell: Ocena i komentarze»

 1. JACINTO FORNS BERENGUER odpowiedź

  . Barcelona, ​​Hiszpania. Dwie postacie, Santiago Ximun Amorabieta i Xavier Arteaga, oszukały 12.000 50 miesięcy. Euro, dwa miesiące po skontaktowaniu się z nimi, ponieważ hiszpańska policja szuka później tych nazwisk. Narodowa Komisja Rynku Papierów Wartościowych wraz z hiszpańskim wymiarem sprawiedliwości doradziła nam utworzenie komitetu prawników ds. karnych, który miałby bronić ponad 8 oszukanych. System operacyjny, z którego korzystali, był następujący, aby wysłać pieniądze w euro do Szwajcarii przed 2021 rano i zrobiono to w lutym 6 r., BINANCE działał jako pośrednik, przez Szwajcarię, później, po XNUMX miesiącach, bez żadnego kontaktu, niektórzy nieznany FINANCEDEP, powiedział, że przyjmie obciążenie, to wszystko było oszustwem ROSZCZENIE ze strony WWW .merkellgroup .com NIE ODPOWIADAJĄ …… Tutaj w Hiszpanii wydaje się, że „CHIRINGUITO” zostało dla nich zamknięte.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JACINTO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych na początku, ani jeśli je wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Drogi odpowiedź

  WITAJCIE WSZYSTKICH, TO ZWOLNIENIE DO GRUPY MERKELL, OBIECUJĄ WAM, ŻE BĘDZIECIE BOGATEM I ŻE SĄ EKSPERTAMI W INWESTYCJACH I FINANSACH, A TO WSZYSTKO KŁAMSTWO

  W MOMENTU, KTÓRY CHCESZ WYCOFAĆ, BLOKUJĄ TWÓJ TELEFON, CZYLI MNIE ZROBILI. NIE ODPOWIEDZILI NA MÓJ TELEFON ANI NA WIADOMOŚCI, KASKAŁEM DO NIECE ZADZWONIĆ DO NIEJ, ZAREJESTROWAĆ SIĘ I POWIEDZIEĆ, ŻE CHCE INWESTOWAĆ, I NATYCHMIAST DO NI ZADZWONILI, POTEM POWIEDZIAŁEM, ŻE TO JA I ZABLOKOWALI JEJ TELEFONY

  ZAUWAŻAJĄ, ŻE SĄ OSZUSTWAMI, ALE NIE BĘDĘ CICHA, JESTEM W DRODZE NA POLICJĘ, ABY ZGŁOSIĆ WSZYSTKO, CO SIĘ STAŁO. POWINNIŚMY WSZYSTKICH, KTÓRYCH DOTYCZY GRUPA MERKELL DOŁĄCZYĆ I ZGŁOSIĆ ICH, ABY SPRAWDZIĆ, CZY SĄ ZŁAPANI DO TEJ GRUPY OSZUSTW

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Caro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Beto odpowiedź

  Witam, dzień dobry, ci panowie z grupy Merkell to złodzieje, proszą o pieniądze i proszą i proszą i proszą, jedyne co robią to proszą o pieniądze, podejrzewałem, że tyle razy do mnie dzwonią prosząc o pieniądze dlatego zacząłem szukać opinii na ich temat i cóż, dzięki bogu dotarłem do tych wszystkich komentarzy i analiz dotyczących firmy

  dzięki przyjaciołom, uratowaliście mnie przed utratą 250 dolarów, które miałem wam wysłać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Andy odpowiedź

  Jeśli jesteś zainteresowany, nadal działają, dzwonią do mnie w celu rejestracji na gównianej stronie oszustw

  Zarejestrowałem się, bo interesowałem się kryptowalutami i teraz nie przestają dzwonić do mnie z grupy merkell, że 250 do generowania zysków

  Podejrzewałem już, że to oszustwo, dzwonią do ciebie non stop i też natarczywe baaardzo natarczywe z wpłatą wszystkie telefony z prośbą o pieniądze

  możesz zobaczyć oszustwo milę?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Podziękował odpowiedź

  Skontaktowałem się z nimi, aby móc handlować cyfrowym juanem i wolałem szukać informacji przed inwestycją.
  Jak miło, że są takie strony.
  Musimy zlokalizować i wyeliminować oszustów !!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wdzięczny, jesteśmy podekscytowani otrzymywaniem e-maili takich jak Twoje, które dają nam siłę do dalszej walki z oszustwami.

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. oszukany odpowiedź

  są złodziejskimi skurwysynami

  Po prostu dzwonią, by poprosić o pieniądze i obiecać wygórowane zyski

  gdy chcesz wypłacić wielkie, wspaniałe zyski, które ci finansowi „geniusze” zarobili, bo okazuje się, że zyski są tylko po to, by je zobaczyć

  bo nigdy nie pozwalają wypłacić ani grosza

  oszuści

  Nie znudzę się powtarzaniem tego merkell group to złodzieje oszustw

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj oszukany, możesz go odzyskać, zapewniam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Mariela odpowiedź

  Zadzwonili do mnie z tego miejsca i byli bardzo lekceważący i zero profesjonaliści. Nigdy nie zaufałbym takiemu miejscu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mariela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • oszukany odpowiedź

   Cześć, mariela, ja też zostałem przez nich oszukany, dlaczego by ich nie zgłosić?

   pozdrowienia

 8. Nancy odpowiedź

  PROSZĘ POMÓŻ MI MUSISZ ODZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE, TO DUŻO A TE NIE CHCĄ MI DAĆ, NIE ODPOWIADAJĄ NA MOJE TELEFONY NIE WIEM CO TUTAJ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nancy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Merkell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.