Komentarze na temat Mercados G

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Mercados G (zwanego również mercadog.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Markets G naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Mercados G. To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Chile, ale wspomina również, że ma siedzibę w Anglii, nie jest to jasne. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają, że są regulowane w Chile, następnie w regulaminie wspominają, że są regulowane w Wielkiej Brytanii, ale nie mogliśmy zweryfikować żadnego z dwóch regulacji (regulacja brytyjska należy do innego brokera), co sugeruje, że jest nieregulowanym brokerem. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Mercados G oferuje, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów.

Platformy do działania jakie oferuje Mercados G to: MT5 i Next Generation.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Mercados G udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Mercados G
Strona internetowa Mercados G

G Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, objaśnienie zasad świata inwestowania, wiadomości finansowe, sekcja FAQ, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynki G |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketg.com

Número de teléfono: +562 3242 46 23 i +566 3243 86 71 (Whatsapp)

E-mail: niewymienione

 

>>> Ocena włączona Rynki G <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że Mercados G jest niezawodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat Rynki G nie mogliśmy znaleźć żadnego, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowy” broker. Sugerujemy zachowanie ostrożności.  

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Mercados G? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *