Rozpoczęcie handlu nie jest tak proste, jak rejestracja na platformie, a teraz konieczne jest dokładne poznanie brokera, aby w pełni wykorzystać jego moc. Jeśli jesteś początkującym, tutaj powiemy Ci, od których brokerów najlepiej zacząć. Pamiętaj, aby odwiedzić także naszą sekcję z rankingiem najczęściej polecani brokerzy 2020.

Plus500 💸

✅ Plus500, znany głównie ze sponsorowania Atlético de Madrid, ten broker wyróżnia się również posiadaniem jednej z najłatwiejszych w obsłudze platform. Jego wersja zarówno na komputer PC, jak i aplikacja mobilna jest bardzo łatwa w użyciu, ponieważ ma intuicyjną konstrukcję.

Wśród zalet oferowanych przez tego brokera jest szeroki katalog aktywów oraz możliwość dokonywania różnego rodzaju inwestycji. Oferowane przez nich dane, statystyki i narzędzia są bardzo kompletne, o ile: wielu może uznać Plus500 za brokera tylko dla ekspertów lub osób z doświadczeniem.

Na szczęście istnieje wiele samouczków i kursów, które sprawiają, że jest to jeden z najlepszych brokerów dla początkujących, naprawdę zapewniają wiele różnych zasobów. Dodatkowo broker ten oferuje możliwość założenia konta demo, które pozwoli Ci zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i narzędziami jakie oferuje bez narażania swoich pieniędzy lub inwestycji. Ogólnie jest to bardzo dobry pomysł, skąd na to patrzysz.

Degiro

Jednym z powodów, dla których Degiro stał się jednym z najlepszych i najpopularniejszych brokerów, jest koszt jego instrumentów. Na przykład ich ETFy są znacznie tańsze niż na innych platformach, to prawda, tutaj możesz znaleźć ETFy prawie 80% tańsze niż u jakiegokolwiek innego brokera.

Najlepsi brokerzy
Najlepsi brokerzy

Innym ważnym powodem, dla którego Degiro stało się tak popularne, jest fakt, że pobiera niewiele prowizji, więc nie będziesz musiał wydawać dużo pieniędzy na płacenie prowizji. Jakby tego było mało, oferuje ogromną różnorodność instrumentów i aktywów, które możesz zainwestować.

Ponadto Degiro specjalizuje się w opracowywaniu narzędzi wewnętrznych, co poprawia doświadczenie i precyzję obsługiwanych funkcji. Chociaż nie ma darmowego ani demo trybu działania, możesz otworzyć konto za mniej niż 1 euro, a tym samym poznać jego bardzo prostą i intuicyjną platformę handlową. Degiro to doskonała opcja.

eToro 

✅ Wszyscy widzieliśmy kiedyś reklamę eToro na Facebooku, to jest fakt. I nie jest to przypadek, ponieważ rozwój eToro jest praktycznie wykładniczy, dzięki temu, że jego konstrukcja jest uważana za bardzo prostą, idealną dla początkujących, co pozwala na dostęp do wszystkich rodzajów aktywów inwestycyjnych.

Z ponad 4 milionami operacji w 140 krajach, eToro działa poprzez system o nazwie Copy Trading (lub system kopiowania), który pozwala w prosty sposób operować i pozwala zobaczyć i śledzić działania traderów z sukcesem na rynkach. Oznacza to, że możesz kopiować transakcje do handlowców, którzy odnoszą sukcesy.

Regulacje różnych instytucji finansowych pozwalają zagwarantować bezpieczeństwo tego brokera, który w pełni spełnia każdy z wymogów do działania i zapewnia zaufanie. Bez wątpienia jest to doskonała opcja zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

📌Twoje konto demo pozwoli Ci zacząć zapoznawać się z platformą, co jest ogromną korzyścią szczególnie dla początkujących. Pamiętaj, że początkowy depozyt musi wynosić 200 $, aby móc handlować, co może być nieco wysokie dla niektórych użytkowników. 📌

XTB

✅ Jeśli mówimy o tym brokerze, istnieją trzy cechy, które sprawiają, że XTB jest jednym z najlepszych brokerów dla początkujących. Pierwsza to duża ilość informacji, które daje na wyciągnięcie ręki, ponieważ XTB ma wiele kursów, naprawdę rozbudowanego bloga i wirtualne wydarzenia na swój rynek w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Pod względem zasobów edukacyjnych i pomocy dla traderów jest jednym z najbardziej kompletnych brokerów na rynku.

Prosty i łatwy do zrozumienia projekt platformy to kolejny powód, dla którego XTB znalazło się wśród najczęściej używanych przez początkujących w handlu. Jego interfejs jest nie tylko przyjazny, prawie tak prosty jak Instagram, jego narzędzia są również bardzo łatwe do zrozumienia, a dane i statystyki są idealne dla niedoświadczonych osób.

Wreszcie powinieneś wiedzieć, że XTB posiada regulacje w różnych krajach świata takich jak Francja, Hiszpania czy Niemcy, co zapewni Ci duże bezpieczeństwo. Ponadto jego początkowy depozyt jest bardzo niski i oferuje możliwość utworzenia bezpłatnego konta demo.

Bankinter

✅ Chociaż jest to jeden z najlepszych brokerów, który nie oferuje rachunku demo, Bankinter wyróżnia się swoim portfelem instrumentów inwestycyjnych. Tutaj pogrupowane są najpopularniejsze opcje na rynku, a także najbezpieczniejsze, dzięki czemu możemy znaleźć fundusze ETF, kontrakty terminowe, akcje i inne.

Własna platforma i wsparcie Banku Hiszpanii w jego regulacjach dadzą Ci pewność, której potrzebujesz, aby otworzyć konto w Bankinter. Innym powodem, dla którego powinieneś rozważyć tę platformę, jest to, że jej minimalne depozyty są bardzo niskie, więc możesz mieć prawie dowolny kapitał.

Najlepsi brokerzy 2020
Najlepsi brokerzy 2020

📌Chociaż prowizje mogą być wysokie, Bankinter dobrze uzasadnia to zwrotami z inwestycji. Ponadto zawiera szeroki zakres informacji, kursów i glosariuszy, dzięki którym możesz dowiedzieć się więcej o handlu. Pomoże Ci to usprawnić działalność i zarobić więcej pieniędzy. 📌

Kilka punktów do rozważenia podczas 🔍 poszukiwania brokera:

  • ✅ Regulacje i bezpieczeństwo ✅ : Handel z nieuregulowanym brokerem może być bardzo niebezpieczny, ponieważ narażasz swoje pieniądze i informacje na ryzyko. Najlepiej współpracować z brokerem regulowanym przez instytucje finansowe i posiadającym najlepsze środki ochrony.
  • 📊 Platforma: Musisz wziąć pod uwagę, jak intuicyjny jest broker, czy jego platforma jest prosta czy średnio złożona. Oceń też narzędzia, które oferuje, trudność, z jaką prezentuje dane i czy możesz z nich korzystać w aplikacji mobilnej, czy tylko z jej strony internetowej.
  • Konto demo: Czy można otworzyć konto demo? To bardzo dobry pomysł, aby przetestować brokera, jego platformę, obsługę klienta PRZED wpłatą pieniędzy.
  • cechy techniczne: Kolejnym bardzo ważnym punktem jest charakterystyka techniczna brokera, czyli jego prowizje, minimalne kwoty depozytów, czasy wypłat, portfel instrumentów lub inwestycji itp. Wszystko to będzie miało bezpośredni wpływ zarówno na Twoje doświadczenie, jak i inwestycje oraz ich wyniki.
  • Doświadczenia innych użytkowników - Reputacja brokera: Mówią, że recenzja zawiera ponad tysiąc postów, dlatego zalecamy dowiedzieć się więcej o doświadczeniach innych użytkowników z brokerem. W ten sposób będziesz mógł wiedzieć, czy jest niezawodny, czy oferuje dobre warunki pracy, czy spełnia wszystkie obiecane korzyści itp. Niezwykle ważny i często pomijany punkt.
  • 🔍Twoje własne badania: Polecamy tych brokerów, jak również tych z listy najlepszych brokerów, ale to tylko rekomendacja, przeczytaj różne recenzje, zrób własne badania, wybierz siebie według swoich potrzeb jako tradera.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «Top 5 brokerów dla początkujących»

  1. Manuel odpowiedź

    Bardzo dobre wyjaśnienie, wyjaśniło moje wątpliwości i doskonale je zrozumiałem!!!. Dziękuję Ci!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.