Broker Bux

Komentarze od brokera MD Securities

W tej sekcji przeanalizujemy broker MD Securities. Czy ten broker jest polecany? Czy warto inwestować w tę firmę? Przeanalizujemy różne aspekty tego brokera, które pozwolą nam ustalić, czy jest to broker.

MD Securities to broker z biurami w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze. Broker twierdzi, że powstał 10 lat temu, ale nie podaje roku, co jest co najmniej ciekawe. Innym argumentem przeciwko brokerowi jest to, że (przynajmniej nie mogliśmy go znaleźć na jego stronie internetowej) nie wspomina nic o regulacji, więc uważamy, że jest to broker nieregulowany, ponieważ zwykle brokerzy pokazują się na jego stronie internetowej (i to w sposób efektowny ) swojego rozporządzenia.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inną bardzo ciekawą cechą tego brokera jest to, że ma on sekcję, w której zakłada się, że wyjaśni on rodzaje kont, ale nie wspomina o nich. Sekcja jest pusta, bez informacji, zarówno w hiszpańskiej/kastylijskiej wersji sieci, jak iw wersji angielskiej.

Zazwyczaj analizujemy różne rodzaje kont i ich cechy, ale w tym przypadku nie było to możliwe, ponieważ broker nie udostępnia tych informacji. Następnie przeanalizujemy stronę brokera w poszukiwaniu pomocy i zasobów dla tradera.

Witryna MD Securities
Witryna MD Securities

 

Niektóre z zasobów, które możemy znaleźć na stronie brokera to: klasyczny kalendarz ekonomiczny, a także mówią o webcastach i seminariach edukacyjnych, ale tak naprawdę nie mogliśmy ich znaleźć.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o MD Securities

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mdsecurities.com

Número de teléfono: +1 215 717 7407 (Stany Zjednoczone), +44 20 3287 7205 (Wielka Brytania), +44 20 7193 0889 (Wielka Brytania)

E-mail: [email chroniony]

 

Na koniec tej sekcji o brokerze, po przeanalizowaniu jego strony internetowej i przeszukaniu internetu pod kątem jego reputacji oraz komentarzy od klientów i traderów, wydaje nam się, że MD Securities jest niezawodny, ale naprawdę nie mogliśmy wiele kopać, ponieważ broker nie dostarcza zbyt wielu informacji i nie ma zbyt wielu informacji na ten temat w Internecie..

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co sądzisz o MD Securities? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.