Komentarze od brokera MD Securities

W tej sekcji przeanalizujemy broker MD Securities. Czy ten broker jest polecany? Czy warto inwestować w tę firmę? Przeanalizujemy różne aspekty tego brokera, które pozwolą nam ustalić, czy jest to broker.

MD Securities to broker z biurami w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze. Broker twierdzi, że powstał 10 lat temu, ale nie podaje roku, co jest co najmniej ciekawe. Innym argumentem przeciwko brokerowi jest to, że (przynajmniej nie mogliśmy go znaleźć na jego stronie internetowej) nie wspomina nic o regulacji, więc uważamy, że jest to broker nieregulowany, ponieważ zwykle brokerzy pokazują się na jego stronie internetowej (i to w sposób efektowny ) swojego rozporządzenia.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inną bardzo ciekawą cechą tego brokera jest to, że ma on sekcję, w której zakłada się, że wyjaśni on rodzaje kont, ale nie wspomina o nich. Sekcja jest pusta, bez informacji, zarówno w hiszpańskiej/kastylijskiej wersji sieci, jak iw wersji angielskiej.

Zazwyczaj analizujemy różne rodzaje kont i ich cechy, ale w tym przypadku nie było to możliwe, ponieważ broker nie udostępnia tych informacji. Następnie przeanalizujemy stronę brokera w poszukiwaniu pomocy i zasobów dla tradera.

Witryna MD Securities
Witryna MD Securities

 

Niektóre z zasobów, które możemy znaleźć na stronie brokera to: klasyczny kalendarz ekonomiczny, a także mówią o webcastach i seminariach edukacyjnych, ale tak naprawdę nie mogliśmy ich znaleźć.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o MD Securities

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mdsecurities.com

Número de teléfono: +1 215 717 7407 (Stany Zjednoczone), +44 20 3287 7205 (Wielka Brytania), +44 20 7193 0889 (Wielka Brytania)

E-mail: [email chroniony]

 

Na koniec tej sekcji o brokerze, po przeanalizowaniu jego strony internetowej i przeszukaniu internetu pod kątem jego reputacji oraz komentarzy od klientów i traderów, wydaje nam się, że MD Securities jest niezawodny, ale naprawdę nie mogliśmy wiele kopać, ponieważ broker nie dostarcza zbyt wielu informacji i nie ma zbyt wielu informacji na ten temat w Internecie..

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co sądzisz o MD Securities? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Papiery wartościowe MD»

 1. Carlos Alberto odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Carlos Alberto, dziękuję za napisanie o MD Securities. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.