Komentarze na Mcoinmarket

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Mcoinmarket, jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Mcoinmarket do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Mcoinmarket… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: STORM COMPLEX LTD i Masterpay LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii i Azerbejdżanie. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Mcoinmarket, zauważamy, że oferują 6 różnych rodzajów kont: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: dźwignia do 1:20, pożyczka do 10%, comiesięczne przeglądy rynku.

Minikonto- Dźwignia do 1:25, pożyczka do 25%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe.

Konto Srebrne- Dźwignia do 1:30, pożyczka do 35%, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, doradca konta na żywo.

Złote konto Gold- Dźwignia do 1:35, pożyczka do 50%, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, doradca konta na żywo, osobisty agent, cotygodniowe sesje jeden na jednego.

Konto diamentowe- Dźwignia do 1:40, pożyczka do 75%, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, doradca konta na żywo, osobisty agent, codzienne sesje jeden na jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP: dźwignia do 1:50, pożyczka do 100%, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, doradca konta na żywo, osobisty agent, codzienne sesje jeden na jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP, wąskie spready, „wyższe wypłaty” .

Rodzaje kont Mcoinmarket
Rodzaje kont Mcoinmarket

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Mcoinmarket to: wierzymy, że jest to własna platforma Mcoinmarket.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Mcoinmarket udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Mcoinmarket
Witryna Mcoinmarket

Mcoinmarket zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona internetowa nie ma wersji hiszpańskiej): podstawowe wyjaśnienie produktów, które oferuje Mcoinmarket, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Mcoinmarket

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mcoinmarket.com/?lang=en

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena na Mcoinmarket <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Mcoinmarket jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (takich jak Bułgaria i Azerbejdżan), szukając wycen na Mcoinmarket znajdujemy głównie wyceny ujemne. Inną informacją jest to, że wydaje się, że jest to inna strona internetowa (ze względu na podobieństwa w projektach stron internetowych) tych samych osób CarterFS broker o fatalnej reputacjiJakby tego było mało, firmy wymienione na stronach Mcoinmarket Masterpay LTD i Masterpay LTD są najwyraźniej również powiązane z brokerami o bardzo złej reputacji, 2mercados, Trader Platyna, J.B. Capitals. Sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności.

Aktualizacja z października 2019 r.: Hiszpański regulator CNMV ostrzegał przed Mcoinmarket, sugerujemy szczególną ostrożność. CNMV informuje również, że Mcoinmarket jest powiązany z WWW.CAPITAL245.COM, WESTWOODOFE.COM, WWW.BITCOINOIE.COM, WWW.JBCAPITALS.COM i WWW.XCOINBROKER.COM

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Mcoinmarket? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «Mcoinmarket: ocena i komentarze»

 1. Paul Sandoval odpowiedź

  Jeśli prawda jest taka, że ​​to jacyś oszuści, którzy ukradli mi 30000 XNUMX dolarów w podstępie i jeszcze więcej, to obiecali mi, że zarobię dużo pieniędzy na fałszywych obietnicach, a teraz nie mogę otworzyć konta na platformie, nie mogę wejść na stronę, którą mam wszystkie dowody w żartach jestem bardzo zdenerwowany

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentowanie na Mcoinmarket. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Konstanca Zachariasz odpowiedź

  JAG REKOMMENDERAR… STARKT NEJ! OD ĘR SCAM INWESTYCJI !!
  Z BEHÖVER, OD TAGEN MINA PENGAR OCH FÖRSVANN!
  OD SVARAR ALDRIG PŁ TELEFON ELLER E-MAIL!
  NEJ, NEJ, NEJ….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Constanta: „POLECAM… NIE INWESTUJ! TE INWESTYCJE TO OSZUSTWO!
   POTRZEBUJESZ PIENIĄDZE, WEŹ MOJE PIENIĄDZE I DALEJ!
   NIGDY NIE ODPOWIADAJĄ NA TELEFON ANI E-MAIL!
   NIE NIE NIE …"

   • Polecani brokerzy

    Witaj Constanto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Mcoimarket, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Bardzo nam przykro z powodu sytuacji, w której się znajdujesz.

    pozdrowienia

 3. WIKTOR FERNANDEZ odpowiedź

  Jest łajdakiem. Ścigają cię, dopóki nie pokażą, że zarabiają pieniądze, a potem, jeśli nie odważysz się zrobić dużej inwestycji, odkładają cię na bok. Gdy poprosisz o zwrot pieniędzy, nalegają, abyś zainwestował więcej do tego stopnia, że ​​wyślą Cię do gówna, blokują Twój telefon, pocztę ... i nie możesz w żaden sposób wypłacić zainwestowanych pieniędzy z ich platformy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Victor, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Mcoinmarket, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Co masz na myśli mówiąc, że wysyłają cię do gówna?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.