W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w MaxVol. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o MaxVol i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmaxvol.co
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaMaks.obj
📌 AdresDesconocido

⚠️ MaxVol nie wymienia nazwy prawnej firmy, która go obsługuje i nigdzie indziej nie znaleźliśmy informacji na ten temat. To na to wskazuje jest to witryna oszustwa. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez MaxVol, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
einstiegskonto$ 10000
Konto standardowe$ 25000
konto premium$ 50000
Konto VIP$ 100000

Informacje w sieci

Witryna firmy MAXVOL

MaxVol zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, sekcję FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 49 30726114137

???? Końcowa ocena MaxVol ????

Wreszcie, w kilku słowach, nuestra recomendación es: NO INVIERTAS CON MaxVol.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o MaxVol:

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Skarga przeciwko MaxVol de BaFin.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o MaxVolu? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z MaxVol.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez MaxVol

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić MaxVol

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić MaxVol?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy MaxVol to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że MaxVol to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy MaxVol jest niezawodny?

Nie. MaxVol nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z MaxVol?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla MaxVol?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy MaxVol to oszustwo? PRAWDZIWE Opinie»

 1. Elke odpowiedź

  es ist ein Betrug, sie weigern sich, mein Geld zurückzuerstatten, die Bafin hat bereits davor gewarnt

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Elke, dzięki za napisanie o MaxVol. Ten broker jest uważany za oszustwo. BAFIN (niemiecki organ nadzoru finansowego) umieścił na nich ostrzeżenie za brak regulacji i wprowadzanie w błąd swoich klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   -

   Hallo Elke, danke, dass du über MaxVol geschrieben hast. Dieser Broker wird als Betrug betrachtet. Die BAFIN (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat ihnen wegen fehlender Regulierung und Irreführung ihrer Kunden einen Hinweis auferlegt (Siehe BAFIN-Link).

   Wir schlagen vor, KEIN Geld zu senden, sie lügen, um von Ihnen zu stehlen, die Operationen sind fiktiv, das Geld wird nie mit dem Markt gekreuzt, sie simulieren es und am Ende markieren sie und sagen, dass Sie allesrloren haben, sie halten jest tak.

   Wenn Sie eine Auszahlung beantragen, werden Sie um mehr gebeten, um Provisionen, Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie jest niemalże! Es ist eine klare Warnung, dass Sie Kunde eines Betrugsmaklers sind und selbst wenn Sie bezahlen, wird er Ihr Geld niemals zurückerstatten.

   Alle Informationen, die Sie über das Unternehmen bereitstellen, helfen den Betroffenen dieses Brokers, erklären detailliert, wie alles passiert ist, welche Werbung Sie gesehen haben, die Namen Ihres Beraters, Nummern, E-Mails, von wdenen

   Um Ihr Geld zurückzubekommen, sprechen Sie mit unserem CHAT oder fullen Sie das Formular unter diesem Link aus: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.