Komentarze MaxiPlus

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Maxi Plus (zwany także maxiplus.trade), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy MaxiPlus naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MaxiPlus ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to MaxiPlus? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Seabreeze Partners Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MaxiPlus, zauważyliśmy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto startowe i Konto klasyczne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Załóż konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1: 300, spread 1.3 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom 60% Stop Out, bonus 5%, czat wsparcia online, sygnały transakcyjne, materiały dydaktyczne.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, dźwignia do 1: 200, spread 1.3 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom 60% Stop Out, 10% bonus, czat wsparcia online, sygnały transakcyjne, materiały edukacyjne ..

Rodzaje kont MaxiPlus
Rodzaje kont MaxiPlus

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez MaxiPlus to: platforma Maxi Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MaxiPlus udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna MaxiPlus
Witryna MaxiPlus

Maxi Plus zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: kilka wykresów na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Maxi Plus 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: maxiplus.trade

📞Numer telefonu: Hiszpania: +34932207163 | Włochy: +3901119622420 | Rosja: +74999549683 | Niemcy: +43720143978

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy MaxiPlus. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Maxi Plus <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Maxi Plus jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niepewnym dla tego typu działań (Dominika), dodatkowo szukając opinii o MaxiPlus znajdujemy wiele, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : MaxiPlus wraz z winmarket, Przepływ inwestycji, Prosta droga y ProfitAssist Działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez różne władze.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FMA (Austria) Maxi Plus do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z sierpnia 2021 r. ⚠️ 

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FCA Maxi Plus do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV Maxi Plus do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2021 dodano CONSOB Maxi Plus do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MaxiPlusie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

104 komentarze do «MaxiPlus: ocena i komentarze»

 1. JRVP odpowiedź

  Ufff, złodzieje maxiplus podobno inwestują i nigdy nie oddali mi moich pieniędzy, co było problemem z platformą, która waliduje pieniądze, czyli BLOCKCHAIR i że nie uwolnili środków, ponieważ dokonałem więcej niż jednej transakcji na potrzebny kapitał wypłacić ... oprócz prowizji, które Budda pobiera za transakcje, straciłem dużo pieniędzy i nikt nie jest odpowiedzialny za te oszustwa, przyznaję się do winy, że nie dowiedziałem się więcej, ale bądź bardzo ostrożny, nikt nie odpowiada ... to ma trwało kilka miesięcy i nic, potem osoba rzekomo skontaktowała się ze mną prawnikiem ... na jego karcie jest napisane, że prywatny agent odzyskiwania CNMV i że ściga tych oszustów o imieniu EDWARD SPENCER wysyła list z informacją, że jadą w celu kontynuacji odzyskania kapitału przedstawiamy Ci pismo z kwotą wpisanego kapitału i wszystkimi informacjami, które obsługuje maxiplus, doradca maxiplus nazywał się HERNAN MARQUEZ, podobno codziennie przesyłał informacje z giełdy podstawa. Ponieważ ten, aby móc zarządzać inwestycjami, a dla blockchair nazywał się CLAUDIO LLANI STANCO, to ten ostatni wysyła ci e-maile z transakcjami, które musisz wprowadzić do buddy, a następnie przenieść na bitcoina i wysłać na adres Blockchair, ale po tym, jak uda ci się nie. Całkowity kapitał, który wprowadziłeś, wraca do ciebie.
  Nie wysyłaj pieniędzy, ponieważ nie otrzymasz ich z powrotem.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj JRVP, musisz działać teraz, odzyskać pieniądze za pomocą naszego czatu lub formularza. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Aby zobaczyć inne komentarze na temat Maxiplus, sprawdź ich recenzję tutaj: maxi plus

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  To wydaje mi się niewiarygodne, ludzie kradną i każdy usprawiedliwia, nikt tego nie zatrzymuje
  Zarówno Maxiplus, jak i Budda są ze sobą połączeni i między sobą radzą sobie z tą sytuacją,
  Dla wszystkich tych ludzi istnieje sposób na odzyskanie swoich pieniędzy, ponieważ wszystkie te pieniądze wpadły na odpowiedzialne konto.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. T odpowiedź

  Witam,
  Habe ein NURI-Konto, von da schicke ich Geld auf das Maxiplus.trade/signin!
  funktioniert bis jetzt super! Habe bisher nur 1250 € einbezahlt und schon das gleiche innerhalb eines Monats dazuverdient!
  Der Brooker heisst Daniel Franc und arbeitet von London, SEABREEZE PARTNERS, LTD. kalifornijska spółka komandytowa

  Können sie mir dazu etwas sagen?

  Gruß T

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj T, poproś o pieniądze, a zobaczysz, czy działają, czy nie. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ana Maria Campos Freitas odpowiedź

  Sou Ana Maria wpłaciła 5.397 24.000 reali na konto Maxiplus i po prostu poinformowała mnie, że aby wypłacić część pieniędzy, należy autoryzować tę wypłatę, jako wartość XNUMX XNUMX reali.

  A może José Jorge é um bandyta. Agora nem atendem mais o whatsup.Quero meu dinheiro de volta!

  Proszę, dostosuj mnie!!!Poinformował mnie, że bank centralny daje Europie pozycję ubezpieczeniową w wysokości 20.000 XNUMX $, jeśli coś jest nie tak.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ana Maria, porozmawiaj na naszym czacie lub napisz do formularza, który znajduje się w poniższym linku. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jezus odpowiedź

  Ci ludzie udają, że są blockchainami, ponieważ działają najpierw inwestują 250, a następnie przekazują do doradcy, w tym przypadku moje działanie kazało mi zainwestować w Bitcoin i zainwestowałem 20 tys. później w 2 tygodnie moje konto w maxiplus miało 150 tys. Nie wierzyłem później Udają, że wycofują twój kapitał i że zamierzają wysłać do BLOCKCHAIN ​​(to kłamstwo, to tylko po to, żeby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy) Gdy pieniądze są w blockchain, mówią, że zrobisz przelew od małego pierwsze było 100 zł a na ostatnim poprosili mnie jak 50 oczywiście że nie wysyłam ci tylko ludzi uważaj, przegrałem 20 tyś ale nie chcę więcej ludzi wpadać

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Reyner odpowiedź

  Ci ludzie dzwonią, mówiąc z BLOCKCHAIN, że mówią, aby wykonać serię ruchów, kazali mi wykonać 10 ruchów z mojego banku do Buddy, a kiedy zrobiłem ostatnie 10, moje pieniądze zniknęły, a potem zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że muszę włożyć więcej przegrałem jakieś 30 tysiąc dolarów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Reyner, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Rafael odpowiedź

  Oszukany

  Witam, zostałem oszukany przez firmę maxi plus z 200.000 XNUMX Moich ok chilijskich pesos, chcę odzyskać pieniądze i martwię się, że mogą zrobić coś nielegalnego z moimi zdjęciami, o które poprosili o mój dowód osobisty, czy mógłbyś mi pomóc ja dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Rafael, jest to firma na Dominikanie, niewiele możesz zrobić, musisz wykonać kopię zapasową płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Maria odpowiedź

  Mój Broker nie odpowiada

  Brocker Maxiplus doradzał mi, od czerwca do końca września, po wysłaniu do blockchair lokaty w trzeciej lokacie zniknęły, nie odbiera telefonu i nikt nie odpowiada na maile, ostatnio zrobiłem wypłatę bitcoin do Blockchair na kod że przydzielili mi, że mam historię, widzę, że nadal tam jest ta sama kwota, chciałbym wiedzieć, czy mogę ją odzyskać od Buddy.

  dziękuję bardzo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Maria, jest to firma na Dominikanie, niewiele możesz zrobić, musisz wykonać kopię zapasową płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. FREDDY odpowiedź

  PONOWNIE POTWIERDZĘ O MAXIPLUSIE …… .. PO DNIU POJAWIA SIĘ DORADCA EDWRAD SPENCER …… .. MÓWI MI, ŻE PRZEPROSZAM, ŻE POPRZEDNI DORADCA JUAN DEL FRESNO ZARAŻAŁ SIĘ COVID I ŻE BYŁ MOIM NOWYM DORADCĄ MIAŁ WYPŁACIĆ 100 USD PRZEZ BUDA .COM I WYCHODZIŁ Z HISTORII, ŻE TA PLATFORMA PROSI OKOŁO 800 DOLARÓW DOT. COŚ, BY ODDAĆ NAM ZAINWESTOWANY KAPITAŁ

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj FREDDY, jest to firma na Dominikanie, niewiele możesz zrobić, musisz wykonać kopię zapasową płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. freddy odpowiedź

  USUNĄĆ

  CHCĘ WIEDZIEĆ, CZY KTOŚ MOŻE MNIE NAUCZYĆ, JAK WYPŁACIĆ PIENIĄDZE Z MAXIPLUS ZAMIENIONE NA BITCOIN I PRZELEWAĆ DO BUDDY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Freddy, jest to firma na Dominikanie, niewiele możesz zrobić, musisz wykonać kopię zapasową płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • FREDDY odpowiedź

   oszuści maxiplus mają hiszpański akcent nazywają się EDUARDO MANUEL RUIZ MONTERO …… .JUAN DEL FREZNO SANCHO …… ten ostatni ma czelność krzyczeć przez telefon i zmusić cię do wpłacenia większej kwoty ……………… z 250 USD czyli wpłata przez SAFETY PAY …… .. zmuszają Cię do zwiększenia do 2,500 USD, a jeśli ich nie dasz, denerwują się i grożą … ..w moim przypadku wpłacam 250 USD i podobno po 40 dniach mam suma 582 USD … ..Chcieli mnie przekonać i na próbę oddali mi 15 USD przez Buda.com i stamtąd na konto w podeszwach … do tego czasu wszystko było w porządku … .. Jednak skoro nie dałem im 2500 USD, o które poprosili na zakup akcji IP 13, które Chiny zamierzały wprowadzić na rynek… .moje konto jest ZAMROŻONE… ..a prawda jest taka, że ​​nie wiem jak wypłacić i przelać to, co odpowiada ja czyli 250 USD reszta, którą zabierają ……… .TO SĄ PROFESJONALNE RODZINY, TIMADORES, którzy chcą żyć z cudzych pieniędzy... JEŚLI WIESZ JAK ZROBIĆ UCIECZKĘ Z PLATFORMY MAXIPLUS, POWIADOM MNIE

 11. JOSEPH odpowiedź

  Zdecydowanie dzisiaj muszę przyznać, że ta CIA o nazwie MAXIPLUSTADE .COM to naprawdę oszustwo
  Abraham Granada ten człowiek wziął podatek, który zwykle płaci się za nacjonalizację pieniędzy, żądają zapłaty po zapłaceniu jednej i drugiej rzeczy, w końcu zostawiają cię oszustwem.
  Wysyłają ci zdjęcia, aby w to uwierzyć, ale w rzeczywistości są profesjonalistami w oszustwie, wszystko sprawia wrażenie, że to prawda, dopóki w to nie uwierzyłem, ale są szczegóły, których się uczy.
  1. nie wydają się nigdzie z twarzami
  2. podają fałszywe imiona o tym samym znaku
  3 . zmieniają numery, które pochodzą z osy internetowej
  4. nigdy nie akceptują rozmów wideo
  5. Okłamują Cię w sprawie rzekomych depozytów
  6. Działają zgodnie z blockchain.com

  Muszę powiedzieć, że SĄ EKSPERTAMI OSZUSTAMI

  CHCĘ ZGŁOSIĆ TĘ PRZYPADEK, ALE NIE WIEM GDZIE JAKIEKOLWIEK ZALECENIA?
  JEŚLI STRONY INTERNETOWE NIE ZAMKNIĘTE
  ICH REKLAMY, KTÓRE UMIESZCZAJĄ W SIECIACH.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj JOSEPH, jest to firma na Dominikanie, niewiele możesz zrobić, musisz wykonać kopię zapasową płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anait, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Rama odpowiedź

  To oszustwo
  Proszą o pieniądze podobno za jakieś procenty, stąd więcej pieniędzy na pewne uwolnienie zarobionych pieniędzy.
  Proszę o pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć MaRCO, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Hernan odpowiedź

  To oszuści, zainwestowałem 250 dolarów 20 lipca, do piątku 27 sierpnia zdecydowałem się wypłacić pieniądze, właśnie w tych dniach moja inwestycja wzrosła do 8 712.87 dolarów, zrobiłem wszystko, o co mnie poprosili, włożyłem i wypłaciłem pieniądze Budda, podpisz dokumenty, a potem dzisiaj, środa, 1 września, około 07:40 rano otrzymałem telefon z biura maxi finance potwierdzający moje dane bankowe, aby można było dokonać płatności za moją inwestycję. Powiedziano mi, że za 15 minut pieniądze byłyby w przybliżeniu na moim koncie Buddy, minęło ponad 5 godzin, a mój doradca Juan (NIE PAMIĘTAM JEGO NAZWISKA) poprosił mnie o cierpliwość, jak dziwne, że 1 godzinę temu otrzymałem telefon z Osoba, która mówiła, że ​​mówi po angielsku najwyraźniej nie zwróciła na niego uwagi, bo nie ufam zagranicznym telefonom, no i oto jesteśmy, nie wiem, co robić, nie wiem, co się stanie, jeśli ktoś może mi pomóc, doceniłbym to.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hernan, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • FREDDY odpowiedź

   WITAJCIE HERNAN… BYŁO KILKA DNI OD KAŻDEGO OD MAXIPLUSA ZA POMOCĄ BUDDY .COM ……………… .I OTRZYMAŁEŚ TO… ..ALE SKOMENTUJ PRAWDĘ

 14. filar odpowiedź

  hello,
  Zostałem oszukany przez firmę MAXIPLUS, zainwestowałem 200.000 XNUMX $ chilijskiego srebra, ponieważ było to minimum do rozpoczęcia rzekomej inwestycji, poprzednie komentarze przeczytałem późno.
  Kwestia, że ​​chciałem dokonać wypłaty zainwestowanych bo założono, że mam podwojony zysk, a wcześniej mówili mi, że mogę wypłacić pieniądze tak szybko, jak chcę, chciałem to zrobić i okazało się, że zaczęły się problemy, przekazali mnie od doradcy do drugiego, ale w końcu mówi mi, że nie mogę dokonać wypłaty całości, ponieważ straciłbym 40% zysku i NIE mógłbym wycofać mojej inwestycji, ponieważ konto nie Bądź z minimum, o które proszą, zaoferowali mi wycofanie 44.000 XNUMX chilijskich srebra, na co zgodziłem się, nawet wiedząc, że tego nie zrobię i tak było. problem polega na tym, że nie myślą o zwrocie pieniędzy, a ja oddaję je za utracone, ponieważ oczywiście to wszystko było fikcyjne, z wyjątkiem moich pieniędzy.
  Zostawiam tutaj rzekomych doradców:
  GABRIEL ARIAS, który zarządzał depozytem (telefon 447475657674)
  MARIA GARCIAS agent ds. weryfikacji, który jest odpowiedzialny za posiadanie wszystkich dokumentów osobistych (tel. 447883984051)
  PATRICIO PARRA domniemany doradca (t: 447308728249)
  WILL WALKER kolejny rzekomy doradca (t: 447475657674)
  Naprawdę nie wiem, czy nazwy są przydatne, ponieważ nie sądzę, że używają ich prawdziwych imion, są profesjonalnymi oszustami.
  Cóż, brawa za mądrych, głupim byłem ja.
  rozdaj pieniądze, których naprawdę potrzebowałem dzisiaj.
  ale hej zostawiam moje doświadczenie do rozważenia.

  Pozdrawiam!! filar

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj pilar, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. T. odpowiedź

  Maxiplus berug das ist die pure Wahrheit
  Frederick Bamberg ”Trader Accountmanager” Alexander Müller ”Finanzabteilung
  Sie haben nicht Intresse dir Geld zu machen das Gegenteil Sie stehlen lieber Geld.
  Sie klauen nicht nur dein Invests Geld das intressiert Sie weniger, Sie klauen lieber dein Bankkonto i infach nur fassungslos was es für Menschen gibt auf der Welt.

  Fryderyk Bamberg: +49 15227647056
  Benjamin: +44 7309 761419
  Alexander Müller: +4915227646013

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć T., dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Martinez odpowiedź

  maxiplus .trade SCAM
  To są ludzie, którzy nazywają siebie analitykami finansowymi
  - Abraham Grenada
  - Leonardo Armendariz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Martinez, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Alexander odpowiedź

  WITAJCIE LUDZIE, TA FIRMA ZOSTAŁA WYDANA PRZEZ FMA Z POWODU WSZYSTKICH OSZUSTW, MUSIMY ROZPOWSZECHNIĆ TĘ WIADOMOŚĆ.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alexander, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Ojciec odpowiedź

  3 miesiące temu zainwestowałem w MaxiPlus, zacząłem od 250 USD, a potem wpłaciłem więcej, teraz, aby móc wycofać moją inwestycję, proszą mnie o zalegalizowanie moich pieniędzy, aby mogli dokonywać transakcji i ma cenę 2050 USD, że to pomaga 1.500.000 XNUMX XNUMX $! Nie wiem, co zrobić Jestem zdesperowany, co mogę zrobić, aby odzyskać pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Fater, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Xavier odpowiedź

    Maxiplus, to oszukańcze oszustwo brokerów od początku do końca, zacząłem od inwestycji w wysokości 250 USD i zaczęli widzieć nierealne zyski, gdy chciałem się wycofać, dosłownie nie mogłem, ponieważ ciągle prosili mnie o pieniądze, które nigdy nie przyszły.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Javier, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 19. Ojciec odpowiedź

  Zainwestowałem w MaxiPlusa, zacząłem od 250USD, a potem wpłaciłem więcej, teraz aby wycofać moją inwestycję proszą mnie o wykupienie ubezpieczenia, aby dokonać transakcji i ma to koszt 2000 USD, czyli 1.400.000 dolarów.-W przybliżeniu. Wsparcie !! Nie wiem co robić, jestem zdesperowany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Fater, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Mericia odpowiedź

   Witam, jestem Mericia Tabien, zostałam oszukana, poprosili mnie o dokonanie wpłaty na blokchein za wypłatę mojego kapitału i już zrobiłem trzy wpłaty, ale nigdy nie wypuszczają moich pieniędzy, potrzebuję pomocy

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Mericia, musisz wycofać się z płatności kartą lub bankami. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 20. Nancy odpowiedź

  Witam, ja również doświadczyłem tych samych doświadczeń z platformą MaxiPlus! Oszukali mnie z 220 euro i zawsze dzwonią do ciebie, aby zainwestować więcej pieniędzy!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Nancy, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Shira odpowiedź

  Czuję się też oszukany przez MaxiPlus, inwestor nazywa się Ricardo, jest totalnym złodziejem, prosi mnie o zainwestowanie większej ilości pieniędzy, ale odmówiłem, następnego dnia mnie zablokował, nie mogę się skontaktować, ani zadzwonić, proszę kogoś takiego jak ja wesprzyj i zgłoś tych oszustów lub pomóż w telewizji dla osób, które mają taką twardą twarz lub w sieciach społecznościowych

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Shira, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Samuel Velasco odpowiedź

  Złożyłem depozyt w wysokości 3000 $ w TERRAFINANCE. Na początku zacząłem od 500 zł, a potem wrzuciłem 2750 zł więcej. Powiedzieli mi, że im większy mój kapitał, tym większe będą moje zyski. Na początku zajmują się inwestycjami i możesz to zobaczyć na swojej platformie. Kiedy dojdę do 12000 3851 $, proszę o wypłatę, a oni mówią mi, że aby wypłacić, muszę wpłacić XNUMX $ na podatek, jak mogę odzyskać pieniądze, pomóż mi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Samuelu, może powinieneś dodać swój komentarz TUTAJ. Inni, których dotyczy Terra Finance, mogą być zainteresowani.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Emerson, nie są regulowane, nie polecamy ich. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 23. Maca odpowiedź

  Witam wszystkich, jestem z Chile. Wpłaciłem na te maxiplusa ponad 200 dolarów. Teraz czytając wszystkie komentarze, nie wiedziałem, że nie posiadają regulacji. Chcę odzyskać moje pieniądze i potrzebuję twojej pomocy w odzyskaniu moich pieniędzy. Proszę o wsparcie. Wielkie dzięki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maca, nie są regulowane, to pułapka, aby cię przekonać i ukraść więcej pieniędzy. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać jego recenzję TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 24. Emerson odpowiedź

  maxiplus / broker

  Ola bom dia... Chciałabym wiedzieć o brokerze maxiplus, ufają mi linki z Wielkiej Brytanii do fazermos investimento,

  Eu estou no brasil… .ruszt ;;;

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Emerson, nie są regulowane, to pułapka, aby cię przekonać i ukraść więcej pieniędzy. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 25. RGG odpowiedź

  Maxiplus nie odezwał się do mnie i nie ma z nimi kontaktu, dokonałem dużej inwestycji i dopiero później zorientowałem się, gdzie jestem, ale nie mogłem zawrócić, iluzja dobrego biznesu i pewność, że została dostarczona nie doprowadziła na wątpliwości. Z pewnością zrobiłem to, o czym teraz wiem, że nie powinno być robione.

  Chcę zobaczyć możliwość odzyskania pieniędzy, pochodzę z Chile i czuję się zawstydzona, upokorzona i samotna.

  Już niczemu nie ufam.

  Jak możesz mi pomóc lub gdzie zwrócić się o radę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj RGG, nie są regulowane, to pułapka, aby cię przekonać i ukraść więcej pieniędzy. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. JOSE MANUEL odpowiedź

  Jestem bardzo rozczarowany oddziałem ****, nie udzielają mi kredytu hipotecznego, bo jestem na erte i nie chcą mi zwrócić planu emerytalnego, co teraz byłoby dla mnie dobre. Swoją drogą miałem u nich kredyt hipoteczny i spłaciłem go z wyprzedzeniem, udowodniłem, że jestem dobrym płatnikiem, a jeśli zobowiązuję się do złożenia wniosku, zobowiązuję się do spłaty, taka jest moja logika, nauczyli mnie tak, co się dzieje że empatii rzuca się w oczy jej brak w bankach i tych, którzy programu sprawdzają, czy się nadają.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JOSE MANUEL, czy możesz nam wyjaśnić, jaki jest link, który komentujesz z Maxiplus?. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

 27. Morale Jeremy'ego odpowiedź

  Dobrze, rozmawiałem z nimi i mówią mi, że są regulowanymi brokerami, ale z komentarzami, które widziałem, ten podmiot maxiplus budzi we mnie wiele wątpliwości

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jeremy, nie są regulowane, to pułapka, aby cię przekonać i ukraść więcej pieniędzy. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Edu, nie dałbym im tego, jeśli wyślesz dokumentację, wykorzystają ją do uzasadnienia, że ​​zgodziłeś się na wszystko, gdy tracisz lub kradniesz pieniądze.

    Pozdrowienia.

 28. Andreu odpowiedź

  Po zainwestowaniu i uzyskaniu rzekomych zysków, kiedy poprosisz o wypłatę, powiedzą ci, że musisz zapłacić podatek, podatek, który okazuje się znacznie wyższy niż zainwestowany, jeśli nie płacisz rzekomego podatku nie możesz dokonać żadnej wypłaty, to nie. Masz jak odzyskać pieniądze, ponieważ nie dokonują zwrotu. wysłałem jedną z trzech wpłat, które im zrobiłem, w sumie w chilijskich pesos blisko 2.000.000 XNUMX XNUMX $

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Andreu, nic nie płać, to pułapka na ukraść więcej pieniędzy. Dzięki za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 29. John odpowiedź

  Złożyłem depozyt w wysokości 1000 dolarów. Najpierw 250, potem 750. Powiedzieli mi, że to dla lepszej operacji. Zajmują się inwestycjami i możesz zobaczyć wzrost depozytu na ich platformie. Kiedy dochodzę do 9000 dolarów, proszę o wypłatę, a oni mówią mi, że aby wypłacić, muszę wpłacić 1851 dolarów na podatek.
  Wpłata jest dokonywana za pośrednictwem platformy Buda, czyli z twojego konta bankowego poprzez kupno i sprzedaż Bitcoin, pieniądze są wysyłane i mówią mi, że tak samo będzie dla nich, aby dokonać wpłaty.
  Teraz mam wątpliwości, czy to prawda, że ​​za emeryturę trzeba zapłacić, mówią mi, że jest to środek regulacji Skarbu Państwa.
  Czy to będzie poprawne, czy masz wiedzę na temat podobnego przypadku?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 30. Anselmo odpowiedź

  prosisz ich o wycofanie się, a oni ignorują. Nie ma możliwości wycofania się. Jestem z Hiszpanii, jeśli ktoś zna jakiś sposób na wypłatę pieniędzy to proszę o pomoc, to niewiele, to minimalna inwestycja czyli 250 euro ale nie chcę żeby mi to odebrali tak jak że. Czuję się oszukany. przez terra finance

 31. Anibal odpowiedź

  Witam, skontaktowałem się z maxiplus i wziąłem robota do generowania pieniędzy wchodzących z 250 usd, potem poprosiłem o pieniądze i musiałem zapłacić 19%, kiedy je zapłaciłem, skierowali mnie do blockchain z prośbą o zweryfikowanie mojego konta pieniędzmi, potrzebuję więcej informacje, czy ktoś próbował walidować pieniądze na blockchainie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anibal, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 32. Rodrigo odpowiedź

  Zainwestowałem w maxplus.cc i nalegają, aby za każdym razem inwestować więcej, jeszcze tego nie zrobiłem, ale czytając Twoje komentarze nie zamierzam tego zrobić, ale jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rodrigo, prosiłbym Cię o zwrot 85 lub 90% kapitału, ponieważ chcesz zainwestować pieniądze, które kontrolujesz od swojego ojca na kwotę 45.000 90 €, ale najpierw chcesz sprawdzić, jak szybko idą zwroty, ponieważ te pieniądze są będziesz potrzebować zwrotu pod koniec miesiąca (musisz być do tego przekonany). Musisz stworzyć dla nich kuszącą sytuację, że uznają, że warto oddać Ci 45.000% tego, co wysłałeś, by później wygrać te 75.000 XNUMX lub XNUMX XNUMX czy cokolwiek myślisz.
   Powiesz nam, powodzenia!.

 33. Maria odpowiedź

  Zainwestowałem w handel Maxipluss, zacząłem od 250 USD, a potem wpłaciłem więcej, teraz aby móc wycofać moją inwestycję, proszą mnie o wykupienie ubezpieczenia, aby dokonać transakcji i ma to koszt 2000 USD, czyli 1.400.000 XNUMX XNUMX USD.-W przybliżeniu.
  W sumie moja inwestycja wyniosła około 1.200.000 XNUMX XNUMX $.
  Bardzo wątpię, czy mogę go odzyskać, ale mam nadzieję, że nikt inny się na to nie nabierze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 34. Javier González odpowiedź

  Dobry wieczór, chciałem zasięgnąć informacji na temat maxiplus, twoja strona jest webtraderem. maxiplus .cc/login, czy to rzetelna firma, czy po prostu zostałem oszukany?, skoro podobno najlepszy doradca firmy skontaktował się ze mną w sprawie zarządzania i pokazał mi, że moje pieniądze wzrosły, ale zawsze upiera się, że muszę wpłacaj coraz więcej.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 35. S odpowiedź

  zwróć moje pieniądze

  Wyszedłem z maxiplusa. com i nie odpowiedzieli mi o zwrocie moich pieniędzy, które wynoszą ponad 1.500 USD. Mój doradca Albero Garcia. Powiedział mi, że można się wycofać, kiedy tylko chce, ale nie otrzymałem odpowiedzi od tej firmy.

  Błagam, pomóż mi odzyskać pieniądze. Ostrzegłem ich, że nie będę już działał i że włożą moje pieniądze na konto. cte. że sobie poradzą, ale nic nie otrzymałem, proszę, potrzebuję twojej pomocy. Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć S, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 36. nacho noverta odpowiedź

  Byłem prawie oszukany przez tych zhańbionych mężczyzn, zdałem sobie sprawę, że było oczywiste, że nie wiem, co mówi tarcza doradcza, wyglądałem jak osoba niewykształcona, nawet nie umiejąca mówić i pomyślałem o tym, a potem przeczytałem wszystko to, jakie miałem szczęście, dziękuję!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Nacho, bardzo się cieszymy, dziękujemy za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 37. Evelyn mazeiras odpowiedź

  Wasze systemy nie działają i na szczęście nie przepuściłem mojej płatności, uratuj mnie od tego oszustwa !!!, Dziękuję za komentarze..

  Dzięki polecanym brokerom, jestem ci winien jednego !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Evelyn, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 38. Javier Mendez odpowiedź

  Dlaczego mówią, że są w Wielkiej Brytanii lub Anglii, ci kretyni z pewnością nawet nie opuścili swojej pieprzonej dzielnicy i są oddani oszustwom, znam kogoś, kto zna jednego z ich pracowników, którzy są bezużyteczni i nawet nie wiedzą, jak to zrobić napisz, idę i czekam na nich, jak wyjdą z biura z przyjaciółmi, żeby mogli mi oddać pieniądze, zaczyna się odliczanie małe suki… ..Idę po ciebie… !!!!!! !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Javier, nie jesteś w Wielkiej Brytanii, chociaż dzwonią z zakontraktowanych telefonów VoIP z numerami z Londynu lub innych miast, ale tak naprawdę są na Dominice lub w kraju Ameryki Łacińskiej. Dzięki za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, nie jesteś w Wielkiej Brytanii, chociaż dzwonią z zakontraktowanych telefonów VoIP z numerami z Londynu lub innych miast, ale tak naprawdę są na Dominice lub w jakimś kraju Ameryki Łacińskiej. Dzięki za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 39. Hugo odpowiedź

  Mówią, że dzwonią do ciebie z Wielkiej Brytanii, ale to wszystko kłamstwo

  są złodziejami latynoskimi

  Zostałem oszukany z profit assistance, który jest siostrzaną firmą maxiplus, nie oddawajcie panowie pieniędzy !!! lepiej wydać go z rodziną i przyjaciółmi niż oddać tym złodziejom maxiplus !!!

  dzień dobry!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hugo, nie ma ich w Wielkiej Brytanii, nawet jeśli dzwonią z zakontraktowanych telefonów VoIP z numerami z Londynu lub innych miast, ale tak naprawdę są na Dominice lub w kraju Ameryki Łacińskiej. Dzięki za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 40. Podziwiać odpowiedź

  Dzień dobry dołączam do komentarzy, które mówią, że dzwonią z Wielkiej Brytanii, powiedzieli mi też, że są w Wielkiej Brytanii... Dlaczego więc na stronie internetowej piszą, że są na Dominikanie, a potem dzwonią i powiedzieć, że są w Wielkiej Brytanii? wszystko brzmi dla mnie bardzo dziwnie

  teraz już złożyłem depozyt i się boję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marve, nie jesteś w Wielkiej Brytanii, chociaż dzwonią z zakontraktowanych telefonów VoIP z numerami z Londynu lub innych miast, ale tak naprawdę są na Dominice lub w jakimś kraju Ameryki Łacińskiej. Dzięki za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 41. Leandro palomino odpowiedź

  Dzień dobry,

  Jestem z Chile, wszedłem na stronę tylko dlatego, że szukałem informacji o kryptowalutach, potem odsyłam do tej strony Maxiplus, po rozważnym czasie otrzymałem telefon od wasap, aby mnie zarejestrować, a później zadzwonił do mnie Broker, który ma kod kraju 44, który odpowiada Wielkiej Brytanii, wpłać 250 USD, ale teraz mam wątpliwości, że to nie jest oszustwo… Przestraszyłem się teraz tym artykułem, który mówi o Maxiplus.

  Chcę wiedzieć, co o tym myślisz… ?????

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leandro, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Cyntia odpowiedź

   Cześć Leandro!! Jestem z Chile i 30 kwietnia tego roku dzieje się to samo co ty, wpłaciłem też 250 US i chciałem je wypłacić następnego dnia po zobaczeniu złych komentarzy na ten temat. I stawiali mi przeszkodę za przeszkodą w wypłacie pieniędzy, w końcu powiedzieli, że mam czekać do ostatniego tygodnia maja i dalej nic. Niestety wydaje się to oszustwem. Złą rzeczą jest to, że nikt nie przejmuje władzy.
   Godny pożałowania!!

   • Cyntia odpowiedź

    Prowadzę rozmowy przez WhatsApp, dane to strona do założenia konta, numery telefonów kontaktowych.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Cyntia, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
     Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/maxiplus-comentarios
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Elisa, dziękuję za komentowanie Maxiplus. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *