Broker Bux

Opinie Maxi Plus

Analiza dotycząca MaxiPlus

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Maxi Plus (zwany także imieniem: maxiplus.trade), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy MaxiPlus jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o MaxiPlus ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy MaxiPlus jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ MaxiPlus wspomina o byciu częścią Seabreeze Partners Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Dominika.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że MaxiPlus nie posiada żadnej regulacji.

UWAGA: MaxiPlus jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że MaxiPlus oferuje, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

 • Załóż konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1: 300, spread 1.3 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom 60% Stop Out, bonus 5%, czat wsparcia online, sygnały transakcyjne, materiały dydaktyczne.
 • Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, dźwignia do 1: 200, spread 1.3 pipsa, minimalny lot 0.01, poziom 60% Stop Out, 10% bonus, czat wsparcia online, sygnały transakcyjne, materiały edukacyjne ..

La platforma do działania oferowane przez MaxiPlus to: Maxi Trader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego MaxiPlus udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna MaxiPlus
Witryna MaxiPlus

MaxiPlus zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Maxi Plus

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: maxiplus.trade
 • 📞Numer telefonu: Hiszpania: +34932207163 | Włochy: +3901119622420 | Rosja: +74999549683 | Niemcy: +43720143978
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy MaxiPlus. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Maxi Plus

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma MaxiPlus jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA: MaxiPlus wraz z IGFB, winmarket, ProfitAssist, Przepływ inwestycji, Inwestycja Tetra y Prosta droga działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez kilka władz. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o MaxiPlusie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

119 komentarze do «MaxiPlus: ocena i komentarze»

 1. moazir odpowiedź

  Zostałem też oszukany przez handlowca Maxplus na ratowanie mojego wkładu i teraz mam jeszcze prośbę w ramach 2022

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć moacir, odzyskaj pieniądze za pomocą naszego czatu lub formularza. Dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Aby zobaczyć inne komentarze na temat Maxiplus, sprawdź ich recenzję tutaj: maxi plus

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Aleksandra Nunez odpowiedź

  Cześć, jestem Alejandra z Chile. Po zablokowaniu mnie przed wszystkim, kiedy chciałem wypłacić pieniądze z Maxiplus, pojawia się nowy dyrektor Angel Lorez i mówi mi, że mój poprzedni doradca wyjechał na wakacje. Moje konto bardzo wzrosło, dochodzi do około 36.500 2 dolarów. Ten Anioł każe mi wypłacić wszystkie fundusze, ale muszę zapłacić prawie XNUMX miliony chilijskich pesos, bo się nie zgadzam, wpada w złość. Rozmawiają z tobą o wielu rzeczach, próbując cię wprowadzić w błąd. Oczywiście nie zamierzam im płacić.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alejandra, odzyskaj pieniądze za pomocą naszego czatu lub formularza. Dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Aby zobaczyć inne komentarze na temat Maxiplus, sprawdź ich recenzję tutaj: maxi plus

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. [email chroniony] odpowiedź

  Cześć, jestem Jose, Maxi plus również zatrzymała pieniądze, są oszustami, imiona są następujące: MARIA GARCIA telefon komórkowy +44 7883n984051, kontaktuje się z tobą i kontaktuje się z tobą, dopóki nie wpłacisz 250 dolarów, a następnie wysyła Ciebie do kierownika VICTORIA FERRER jej telefon komórkowy +44 7310394200 (złodziej), abyś nadal im pomagał, a jeśli nie, zostawią Cię na boku i po długim czasie ponownie połączą Cię z inną osobą o imieniu SERGIO, ona nie zostaw jej nazwisko na jej telefonie komórkowym +44 7308 728249, a on każe ci wypłacić wszystko, co zarobiłeś, i wysyła cię do innej firmy, która musi być sobą, abyś nadal wpłacał pieniądze i prosi o 6.000 dolarów, aby wysłała ci pieniądze , ewidentnie jest to rabunek, którego nie mogę wpłacić za to, że wpłacają wygenerowane pieniądze, firma oszustwa, która później znika, to również BLOCKCHAIR, że podobno powinni zdeponować pieniądze i ukradli 37.900 XNUMX DOLARÓW.
  DWIE FIRMY MAXIPLUS I BLOCKCHAIR TO ZŁODZIEJE I OSZUSTWO.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć jagaldamesc, odzyskaj pieniądze za pomocą naszego czatu lub formularza. Dziękuję za komentowanie MaxiPlus. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Aby zobaczyć inne komentarze na temat Maxiplus, sprawdź ich recenzję tutaj: maxi plus

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.