Komentarze Maximus Trade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Maximus Trade (zwanego również mxmtrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Maximus Trade jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Maximus Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: COMMERCIAL MAXIMUM - FZE.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dubaju. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o posiadaniu regulacji, więc uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Maximus Trade, zwracamy uwagę, że nie zawierają one informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Platformy do działania że oferty Maximus Trade to: platforma XQUOTE.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Maximus Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Maximus Trade
Strona internetowa Maximus Trade

Maximus Trade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych Maximus Trade, niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handel Maximusem |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mxmtrade.com

Número de teléfono: + 971 427 834 11

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Handel Maximusem <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Maximus Trade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja z marca 2020 r.: hiszpański regulator finansowy CNMV wydał ostrzeżenie przed Maximus Trade.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Uwaga: Broker Maximus Trade jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Maximus Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

102 komentarze do «Maximus Trade: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dziękuję za pisanie o Maximus Trade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Chris odpowiedź

  Dzień dobry wypróbowałem usługi mychargeback, aby odzyskać pieniądze i mogę powiedzieć, że to działa. Tak, udało mi się odzyskać pieniądze. Przynajmniej w moim przypadku mogłem. Więc dziękuję za Twój post i mam nadzieję, że inni też to zrobią.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Chris, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich z nich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Gda odpowiedź

  Zostałem też oszukany przez maximus trade, nie umieściłem nazwisk i e-maili, bo są już w wiadomościach, jedną z nich jest Samantha Terán.

  Zapytanie dotyczy brokera, który nazywa się Consilium Global, szukałem numeru rejestracyjnego licencji na ich stronie i nie mogłem go znaleźć, więc zakładam, że nie jest to uregulowane, jednak podejrzewam, że są one w jakiś sposób powiązane z handel maximus, ponieważ jest to ten sam sposób działania.

  Zadzwonili do mnie przez telefon, nawet nie kontaktując się z nimi. Mieli mój zły e-mail i zawierał ten sam błąd, co ten, który miał Maximus Trade, kiedy rozmawiałem z nimi po raz pierwszy.

  Ofertę porady i tę samą procedurę stosuje ten rzekomy broker

  Czy będzie sposób na przeprowadzenie analizy Global Consilium? Może to zapobiec wielu oszustwom, postępują zgodnie z tym samym wzorem, co Maximus Trade

 4. Bolaños odpowiedź

  telefony są następujące:

  + 1829-235-3164
  18292353164
  + 97142783411
  56572362149

  E-maile są następujące
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]

  Niestety, jak wszyscy tutaj lub większość, czuję się oszukany, zacząłem od 500 euro, ale teraz proszą mnie o zapłacenie kredytu w wysokości 9200 euro, pieniędzy, których nigdy nie widziałem, tylko na ich platformie lub jak ktoś powiedział w ich grze wideo, prawda jest taka, że ​​się nie uczymy. Dajemy się zwieść propozycjom, które są na pierwszy rzut oka absurdalne, dzienny zysk ponad 30 euro za wpłatę 500 euro, bo totalne kłamstwo „z dobrych rzeczy tak wiele nie dają”,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Victoria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 5. JULIAN odpowiedź

  Niestety po zapoznaniu się z e-mailami od [email chroniony]; [email chroniony] i rzekomego analityka [email chroniony] Właśnie przekonałem się, że zostałem już oszukany w ramach tej samej procedury, którą wyjaśnili skarżący. Kwotę, którą znam wystarczająco, jeśli potrafię pokierować procedurami, aby je zgłosić i czy inwestycja może przynajmniej zostać zwrócona.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Julian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 6. Eduardo odpowiedź

  Witam, jestem w transakcjach inwestowania z Maximus Trade, ale badam więcej na ich temat. To oczywiste, że mówią ci, że to dobra opcja, ale mimo to jestem w tym nowy. Uderzyło mnie to, że biorą cię za rękę, aby przeprowadzić operacje, a jeden jest na dobrej drodze, jeśli chodzi o zwroty, ale widząc ich komentarze tutaj wolę wiedzieć, czy mogą mnie poprowadzić z innymi opcjami bezpiecznego Brokerzy I że masz do dyspozycji usługi specjalisty, który pomoże Ci w wykonywaniu operacji, gdy ktoś zaczyna ????

  Czekamy na Twoje wsparcie. Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Zalecamy współpracę z regulowanymi brokerami, Maximus Trade jest brokerem nieregulowanym. Naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczne.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 7. Garcia odpowiedź

  Jestem z nimi od 4 miesięcy, zainwestowałem nieco ponad 15 tysięcy euro i do tej pory się wycofałem, proces wypłaty jest trochę powolny, ale kapitał przybył.
  Zabiera mnie mężczyzna o imieniu Valentin.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Garcia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Należy pamiętać, że Maximus Trade jest brokerem nieuregulowanym, co naszym zdaniem jest bardzo niebezpieczne. Nie zalecamy inwestowania pieniędzy w tego typu firmy, ponieważ bardzo często zdarza się, że wiele osób jest atakowanych lub oszukiwanych. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności.

   pozdrowienia

 8. Gabriel Garcia odpowiedź

  Otóż ​​ja już z nimi działam od 6 miesięcy i wszystko idzie dobrze, na początek wszedłem z 1000 euro i 2 tygodnie już zarobiłem 400 lub stamtąd zacząłem się wycofywać i nie przestałem, biorę Layerotasiomy tydzień po tygodniu, a kiedy coś nie działa, mnie uderza, nie operuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabriel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Chociaż możesz mieć dobre doświadczenia z Maximus Trade, Nigdy byśmy tego nie polecili: jest to nieuregulowany broker i uważamy, że jest bardzo niebezpieczny. Bądź ostrożny.

   pozdrowienia

 9. José odpowiedź

  To złodzieje i oszuści, maximus trade, mój brat miał u nich konto i ukradli mu 1,000 euro, nie pracują z dolarami tylko euro,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o Maximus Trade, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 10. LuisArmon odpowiedź

  Dobry wieczór, właśnie zostałem oszukany w Maximus późno ... doradcą jest pewna Sheila Narváez, która włożyła mnie w inwestycję z 1000 euro, a następnie kazała kontynuować inwestowanie, aby nie stracić kapitału, teraz mówię sacoa o 5000 euro i nie mogę wrócić do banku i nie wiem co robić…proszę chcę wiedzieć jak wszcząć pozew przeciwko tej firmie……jestem zdesperowany…pochodzę z Limy Peru.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Maximus Trade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o Maximus Trade, brzmi naprawdę źle. Tutaj możesz skontaktuj się z SMV, peruwiańskim regulatorem finansowym.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.