Komentarze na temat MaxiMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MaxiMarkets, jest brokerem Forex i CFD.

Broker wspomina, że ​​jest częścią Maxi Services (Belize) Ltd. .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Anguilli.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, pośrednik wspomina o Komisji Finansowej, ale nie uważamy jej za podmiot regulacyjny, ponieważ w przypadku problemów między klientem a firmą lub jakiegoś rodzaju roszczenia klient nie jest chroniony, wierzymy, że jest to NIEREGULOWANY broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MaxiMarkets, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 $, posiada również czat online.

Po nim następuje Konto standardowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, posiada również czat online, dostęp do aplikacji platformy MaxiMarkets oraz informacje o Autochartist.

Trzeci rodzaj konta to Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 XNUMX $, posiada również czat online, dostęp do aplikacji platformy MaxiMarkets, informacje o Autochartist, sygnały SMS, bezpośrednią linię telefoniczną oraz specjalne promocje.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy 35.000 XNUMX $, posiada również czat online, dostęp do aplikacji platformy MaxiMarkets, informacje w Autochartist, sygnały SMS, bezpośrednią linię telefoniczną, specjalne promocje, handel jeden do jednego i osobiste raporty giełdowe .

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera MaxiMarkets na poniższym obrazku (kliknij kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze):

Rodzaje kont MaxiMarkets
Rodzaje kont MaxiMarkets

Te platformy do obsługi jakie oferuje MaxiMarkets to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MaxiMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna MaxiMarkets
Witryna MaxiMarkets

MaxiMarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z MaxiMarkets, czasy zamknięcia rynku dla każdego instrumentu, mają również „centrum edukacyjne” z różnymi filmami edukacyjnymi związanymi ze światem handel, kalendarz ekonomiczny i wykresy analizy technicznej.

Umarkets i MaxiMarkets, ta sama firma?

Zauważyliśmy (dzięki RP za wiadomość), że strony internetowe brokerów Umarkets i MaxiMarkets są ciekawie podobne, zbyt podobne. Kilka przykładów poniżej:

1. Strony główne zawierają wiele podobieństw, po lewej stronie Umarkets, a po prawej stronie MaxiMarkets. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Podobne między Umarkets i MaxiMarkets
Podobne między Umarkets i MaxiMarkets

2. Kontynuujemy na stronie głównej, ponownie zauważamy wiele podobieństw pod względem projektu i tekstu sieci, po lewej stronie Umarkets, a po prawej stronie MaxiMarkets. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Podobne między Umarkets i MaxiMarkets
Podobne między Umarkets i MaxiMarkets

3. Już w części informacyjnej o firmie ponownie zauważamy, że projekt jest praktycznie taki sam, a zawartość stron internetowych JEST TAKA, po lewej stronie Umarkets, a po prawej stronie MaxiMarkets. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Podobne między Umarkets i MaxiMarkets
Podobne między Umarkets i MaxiMarkets

Z tego powodu uważamy, że są to te same osoby i mając negatywną reputację w Umarketach, nie polecamy również MaxiMarkets. Możesz przeczytać tutaj Recenzja Umarkets.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o MaxiMarkets

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.maximarkets.org

Número de teléfono: +44 (208) 1500-777, +44 (203) 2399-499

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MaxiMarkets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​nie jest jasne, nie udało nam się znaleźć prawie informacji o firmie w Internecie, nie znaleźliśmy pozytywnych ani negatywnych komentarzy, ale należy doprecyzować, że jest to broker NIEREGULOWANY, więc my sugerować ostrożność.

Aktualizacja ze stycznia 2018: ponieważ zauważyliśmy, że Maximarkets i Umarkets należą do tych samych osób i mamy bardzo negatywna ocena na UmarketsNie zalecamy współpracy z MaxiMarkets, uważamy, że nie jest to bezpieczne.

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CONSOB Maximarkety do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o MaxiMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «MaxiMarkets: Ocena i komentarze»

 1. Luis odpowiedź

  Niektórzy brokerzy, których polecasz, gdzie mogą zarobić dla Ciebie pieniądze, płacąc procent i nie muszę wykonywać tej pracy bez nich.Słyszałem, że tam są, ale nie byłem w stanie ich zlokalizować.

 2. Jose david rivera odpowiedź

  Całkowicie się zgadzam, są to ci sami oszuści Umarket, Maxi Service, Market Solutions, a teraz Maxi Market, to to samo gniazdo RATS

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, czy miałeś doświadczenie z którymś z tych brokerów? Dziękuję Ci.

 3. maxistafadoresmarkety odpowiedź

  Uważaj na to, to te same oszustki, co Umarkets, a oni nawet nie zadają sobie trudu, aby zmienić wygląd strony, tak głupi, że nam wierzą, NIE WPADUJ Z NIM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, bardzo dziękuję za komentarz, zaktualizujemy recenzję, ponieważ uważamy, że masz rację, wysłaliśmy Ci e-mail.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.