Komentarze na temat Max Investo
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Max Zainwestuj (zwany również nazwą: maxinvesto.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Max Investo jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Max Investo ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to max inwestować ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Max Investo wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Max Investo jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Max Investo, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Micro, Konto Standardowe, Konto ECN, Konto ECN Pro i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $5, spread od 1 pipsa, poziom Stop Out / Margin Call 30% / 50%, egzekucja rynkowa, dźwignia 1: 1000, minimalny lot 0.01.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, spread od 1 pipsa, Stop Out / Margin Call poziom 30% / 60%, egzekucja rynkowa, dźwignia 1: 400, minimalny lot 0.01, opiekun konta.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, spread od 0 pipsów, Stop Out / Margin Call poziom 30% / 60%, egzekucja rynkowa, dźwignia 1: 400, minimalny lot 0.01, opiekun konta.

Konto ECN Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, spread od 0 pipsów, Stop Out / Margin Call poziom 30% / 60%, egzekucja rynkowa, dźwignia 1: 200, minimalny lot 0.1, opiekun konta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 20.000, spread od 0 pipsów, Stop Out / Margin Call poziom 30% / 60%, egzekucja rynkowa, dźwignia 1: 200, minimalny lot 0.1, opiekun konta.

 

Max typy kont Investo
Max typy kont Investo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Max Investo to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Max Investo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Maxa Investo
Strona internetowa Maxa Investo

Max Zainwestuj zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, przeglądy rynku, trochę informacji o oferowanych produktach, często zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Max Zainwestuj 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: maxinvesto.pl

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Max Investo. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Max Investo

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Max Zainwestuj jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) oraz brak również regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CONSOB Max Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Max Investo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Max Investo: Ocena i komentarze»

 1. Luca Martino odpowiedź

  W tej chwili są zgłaszane przez CONSOB, to tylko kwestia czasu, zanim trafią za kratki, teraz potrzebuję tylko kogoś, kto był w stanie rozwiązać ich problem z pieniędzmi, aby mi pomógł

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentarz na temat Max Investo. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (patrz link CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *