W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Matrice-Invest. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Matrice-Invest i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmatrice-invest.org
🏠 spółkaMATRICE INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresGable House, 239 Regents Park Road, Londyn, Wielka Brytania

⚠️ Matrice-Invest jest własnością firmy MATRICE-INVEST LIMITED znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Matrice-Invest, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Dip-kupujący bot$ 30
Zrównoważyć bota$ 500
Bot Martingale$ 2.000
Bot arbitrażowy$ 5.000
Nieskończoność Grids Bot$ 10.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Matrice-Invest

Matrice-Invest zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, indeks aktywów, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, osobiste doświadczenia, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Matrice-Invest ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Matrice-Invest.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Matrice-Invest:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Matrice-Invest, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Matrice-Invest? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Matrice-Invest.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Matrice-Invest?

Jak zgłosić macierz-Invest

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Matrice-Invest?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Matrice-Invest to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Matrice-Invest to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy firma Matrice-Invest jest godna zaufania?

Nie. Matrice-Invest nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Matrice-Invest?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Matrice-Invest?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Matrice-Invest to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Manuel odpowiedź

  Zostawiam Ci dwie platformy, które zostały skradzione mi i moim współpracownikom, szukałem ich tutaj przed inwestycją, ale nie mogłem ich znaleźć, mam nadzieję, że służą większej liczbie osób, aby nie dać się nabrać: 1) https://www .matrice-invest .org/ 2) https ://elixirglobal .ltd/ – mam nadzieję, że przejrzysz oba z nich, aby pomóc innym użytkownikom NIE stracić pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za pisanie o Matrice-Invest. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.