Komentarze na temat MasterTrade

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera MasterTrade (zwanego również mastertradeinvestments.com), jest brokerem Forex, Kryptowalut i Opcji Binarnych (między innymi). Czy naprawdę zaleca się MasterTrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu MasterTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NIE WYMIENIONO.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Stanach Zjednoczonych, ale nie mają regulacji tego kraju, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają tam siedziby. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MasterTrade, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont / planów i 4 plany Bitcoin. Konta: Konto Starter, Plan Master Plus, Plan Premium, Plan Ultimate i Plan Corperate. Plany Bitcoin: plan podstawowy, plan standardowy, plan premium i plan Pro Crypto. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan startowy: minimalny depozyt początkowy 1.000 $, zwrot z inwestycji 30 - 40%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan Master Plus: minimalny depozyt początkowy 10.000 $, zwrot z inwestycji 40 - 50%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Abonament premium: minimalny depozyt początkowy 20.000 $, zwrot z inwestycji 50 - 60%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Ostateczny plan: minimalny depozyt początkowy 50.000 $, zwrot z inwestycji 60 - 70%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan korporacyjny: minimalny depozyt początkowy 100.000 $, zwrot z inwestycji 70 - 80%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan podstawowy (Bitcoin): minimalny depozyt początkowy 1 - 1,5 Bitcoins, zwrot z inwestycji 65 - 70%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan standardowy (Bitcoin): minimalny depozyt początkowy 5 - 14,9 Bitcoins, zwrot z inwestycji 70 - 75%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan premium (Bitcoin): minimalny depozyt początkowy 15 - 29,9 Bitcoins, zwrot z inwestycji 80 - 85%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

Plan krypto (Bitcoin): minimalny depozyt początkowy powyżej 30 Bitcoinów, zwrot z inwestycji 90 - 95%, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, 10% prowizji.

 

Rodzaje rachunków MasterTrade
Rodzaje rachunków MasterTrade
Rodzaje rachunków MasterTrade
Rodzaje rachunków MasterTrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze y tutaj, aby zobaczyć drugi obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty MasterTrade to: platforma MasterTrade.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które MasterTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa MasterTrade
Strona internetowa MasterTrade

MasterTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, objaśnienia produktów finansowych oferowanych przez MasterTrade, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat MasterTrade |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: mastertradeinvestments.com

Número de teléfono: NIEWYMIENIONY

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona MasterTrade <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MasterTrade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat MasterTrade Nie znaleźliśmy żadnej innej oceny, która skłania nas do myślenia, że ​​jest to nowa firma, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Wspominają o absurdalnie wysokich zwrotach z inwestycji.

 

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CNMV Mistrzowski handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MasterTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *