W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Martminera. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o firmie Martminer i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmartminer.com
🏠 spółkaMartminer PTY LTD
⚖️. RozporządzenieASIC
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres36 Capper Street Wahoon, Queensland AUSTRALIA

⚠️ Martminer jest własnością firmy Martminer PTY LTD znajduje się w Australii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Martminer, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych typów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 100
Regularna$ 500
Premia$ 2.000
Królewski$ 6.000
VIP$ 10.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Martminera

Martminer zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, indeks aktywów, wiadomości rynkowe, chociaż w języku angielskim, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie platforma nie posiada numerów telefonów.

???? Ocena końcowa Martminera ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Martminer.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Martminerze:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Martminera, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Martminerze? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Martminerem.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Martminera?

Jak zgłosić Martminera

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Martminera?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Martminer to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Martminer to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Martminer jest niezawodny?

Nie. Martminer nie jest wiarygodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Martminera?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Martminera?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy Martminer to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jezu, dzięki za komentowanie AuztronBot. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam ANONYMOUS, dzięki za komentarz na temat Martminera. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.