Komentarze na temat Marquet Capital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Marquet Capital, jest brokerem CFD i Forex. Czy naprawdę poleca się Marquet Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Golden Axe Capital Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nic nie wspomina o żadnej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Marquet Capital, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe i Konto VIP.

Minikonto- do 30% bonusu, ebook, lekcje wideo, alerty handlowe, kreator konta, zaawansowane wykresy, webinaria.

Konto standardowe- do 50% bonusu, ebook, pełne lekcje wideo, alerty handlowe, ogólna usługa wsparcia, zaawansowane wykresy, webinaria.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Do 75% bonusu, ebook, pełne lekcje wideo, alerty handlowe, Expert Market Manager, zaawansowane wykresy, seminaria internetowe.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Marquet Capital (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Market Capital
Rodzaje kont Market Capital

Te platformy do obsługi że oferty Marquet Capital to: nie wspominają o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Marquet Capital udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Market Capital
Strona internetowa Market Capital

Marquet Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z Marquet Capital, seria filmów edukacyjnych, kalendarz ekonomiczny (choć w języku angielskim), wiadomości i analiza rynków (również w języku angielskim), kalkulator tradera, między innymi narzędzia i wykresy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Marquet Capital

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.marquetcapital.com/es/

Número de teléfono: + 441294507517

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Marquet Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to nieuregulowany broker z siedzibą na Wyspach Marshalla, również wszystko wskazuje (nie ma wielu opinii o firmie w internecie), że jest „nowa” firma.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Marquet Capital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

82 komentarze do «Marquet Capital: ocena i komentarze»

 1. Raquel odpowiedź

  Dzień dobry, postanowiłem wypróbować usługi mychargeback, aby odzyskać pieniądze, mimo że nie ufałem nikomu innemu po tym, co stało się z kapitałem rynku. Cóż, okazało się, że odzyskałem pieniądze, to była wielka ulga, podejdź do testu. Dziękuję i błogosławieństwo wszystkim.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Raquel, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.