Komentarze do MarketsFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MarketsFX (zwanego również marketfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy MarketsFX jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu MarketsFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: GAM group ltd. .

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MarketsFX, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, młodszy opiekun konta.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 2.500 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, starszy opiekun konta, codzienny przegląd rynku.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, menedżer konta VIP, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, codzienna analiza wideo, niestandardowa strategia handlowa.

Rodzaje kont MarketsFX
Rodzaje kont MarketsFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że MarketsFX oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma MarketsFX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które MarketsFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna MarketsFX
Witryna MarketsFX

MarketsFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RynkiFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketfx.com i marketfx.org

Número de teléfono: + 353-76-680-5967

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona RynkiFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma MarketsFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Bułgaria), szukając innych opinii o MarketsFX, nie mogliśmy znaleźć więcej niż negatywnych opinii, również, GAM group Ltd została już ostrzeżona przez włoski regulator finansowy CONSOB. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Uwaga - Powiadomienie z grudnia 2019 r.: CONSOB (włoski regulator) ostrzegł przed MarketsFX.

Uwaga - Ogłoszenie luty 2020: CONSOB (włoski regulator) ostrzegł znowu o MarketsFX.

Uwaga - Kwiecień 2020 Uwaga: CNMV (hiszpański regulator) ostrzegł przed MarketsFX.

Uwaga - maj 2020 r. Uwaga: CONSOB (włoski regulator) ponownie ostrzegł przed MarketsFX.

Uwaga - sierpień 2020 Uwaga: CNMV (hiszpański regulator) ponownie ostrzega przed MarketsFX.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB RynkiFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o MarketsFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

15 komentarze do «MarketsFX: Ocena i komentarze»

 1. WITTORIA odpowiedź

  SPRAWIA, ŻE FX E TUTTI I FANTOMATICI CONSULENTI DOTTORI, DIRETTORI UFFICIO FINANZA SONO SOLO DEI LADRI… VERI TRUFFATORI!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć VITTORIA, dziękuję za komentarz na MarketsFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Maria odpowiedź

  Witam [email chroniony], przeczytałem twoje komentarze, przydzielili mnie też do Sabine Leblanc, w tej chwili nie mam już z nią umowy i przenieśli mnie do pani, która nazywa się Ana. Zostałem przez nich oszukany i mówią mi, że ja jestem im winien pożyczkę, nie podpisałem umowy na 10000 XNUMX euro, nie ma możliwości przekazania mi żadnej dokumentacji, więc postanowiłem zgłosić je za pośrednictwem międzynarodowego prawnika, ponieważ moje konto zostało zablokowane kilka miesięcy temu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MarketsFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jessica odpowiedź

  Mówimy o pasku finansowym, pełnym SCAMie, który musisz zgłosić i z reklamacją udaj się do banku z prośbą o wstrzymanie przelewów, im szybciej to zrobisz, tym łatwiej coś odzyskasz.
  Nazywam się Jéssica i tworzę stowarzyszenie dla ofiar barów finansowych.

 4. DOTYCZĄCE PRZEZ MARKETSCFD.NET odpowiedź

  Sabine Leblanc używa niegrzecznego i groźnego tonu.
  Wykonał do mnie 23 telefony o 17:08 i 17:19, na podstawie mojego rejestru telefonów komórkowych.
  Nie będę tolerował takiej osoby, która lekceważy mnie w tak nierozważny sposób. Jeśli masz mieć zaburzenia psychiczne. Twoja firma ma problem. Nie pozwól, żeby mnie niepokoił, proszę. Jesteś odpowiedzialny za tego pracownika i sposób, w jaki wykorzystuje podane dane do kontaktu z nowymi klientami.

  Moje doświadczenie z twoją platformą jest obrzydliwe. Pierwszy kontakt, który otrzymałem z reklamy, był tak natarczywy, że przyjął depozyt w wysokości 200 € na rzekomym koncie. Ponieważ nie znalazłem interesującego ani aroganckiego i aroganckiego traktowania Sabine Leblanc, postanowiłem odzyskać 200 euro i nie mogłem tego zrobić, ponieważ ta osoba zlikwidowała konto bez mojego upoważnienia.
  Nie chcę kontynuować kontaktu z tą platformą, zwróć 200 €, które należą do mnie.
  Na koniec spotkaj się z tą postacią i narzuć mu bardziej etyczny system pracy. Konkurencja w świecie platform handlowych jest zacięta i skończysz w kolejce z takimi ludźmi.
  23 telefony w 9 minut, obelgi i złe maniery, które sprawiły, że brzmię jak osoba, która wydaje się mieć jakieś zaburzenia. Oddaj mi 200 euro i usuń wszelkie kontakty na mój temat ze swojej bazy danych. Musi to być przestrzegane i egzekwowane zgodnie z przepisami o ochronie danych. Molestowanie, jakiemu mnie poddaje taka osoba, może mieć też wpływ na przestępstwo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Affected, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MarketsFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 5. DOTYCZĄCE PRZEZ MARKETSCFD.NET odpowiedź

  KAŻDY NALEŻY DO GAM Group
  Mają kilka firm, które są im bardziej zarzucane i z tą samą procedurą.

  1. Jest to nieuregulowany broker, według nich należą oni do firmy GAM Group Ltd, która jest rzekomo zarejestrowana w 1574 r. Miasto Sofia, Region Sofia; Metropolitan Municipality, Slatina District, RA Hristo Smirnenski, Building 9, Floor 3, Apt. 6 Bułgaria, ale szukając Twojego biura, okazało się, że nie istnieje.

  2. A wchodząc na oficjalną stronę GAM Group Ltd deklarują, że znajdują się w Irlandii. Więc nie wiemy, czy MarketsFX mówi prawdę, czy nie. Zauważyliśmy, że MarketsFX ma Twój numer kontaktowy w Irlandii. Prawda jest taka, że ​​wszystko to wydaje się nam bardzo zagmatwane.

  3. Podczas przeglądania Twojej witryny nie znajdujemy zbyt wielu informacji o Twoich usługach. Na przykład nie znamy korzyści z ich rachunków, mówią, że mają 6, ale nie mają pojęcia o ich kosztach, dźwigni, instrumentach, z którymi operują itp.

  4. Mają już kilka ostrzeżeń, jedno z włoskiego CONSOB https://www.consob.it/web/consob-and-its-activities/warnings?viewId=ultime_com_tutela Znajdziesz go pod datą 4 listopada 2019 r.

  Inny z CNMV Hiszpanii: https://www.cnmv.es/portal/AdvertenciasListado.aspx?tipoAdv=4&inicial=M.

  Już z dwoma ostrzeżeniami, bez regulacji i z bardzo skomplikowaną rejestracją możemy powiedzieć, że jest to broker oszustów.

  1. Jak widzimy na swojej stronie internetowej, marketcfd .net jest stroną internetową firmy SWISSGEMS Ltd. zarejestrowanej i regulowanej w mieście Sofia w Bułgarii.

  Jednak przez SWISSGEMS Ltd. jedyną rzeczą, którą znaleźliśmy w ich zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii firmie jubilerskiej: beta.companieshouse .gov.uk / company / 09278756

  2. Z drugiej strony broker nie posiada licencji na oferowanie swoich usług handlowych w Europie, Australii i wielu innych krajach. Nie są regulowane przez żaden wiarygodny organ kontrolny i nie dają gwarancji bezpieczeństwa depozytów swoich klientów.

  3. Przeszukując internet odkryliśmy te strony, które są dokładnie takie same: bitcointradeline .com, alphatradeoptions .com, trade5000 .com/ru, bitcointradeline .com/ru/index.html, bitcointradeline .com/pl/index.html , alphatradeoptions .com / i na pewno wiele innych, których nie byliśmy w stanie prześledzić.

  To typowe dla skanerów, które tworzą milion setek tysięcy stron, przy których zmienia się tylko logo, adres URL, niektóre kolory i niewiele więcej.

  4. W ich kontaktach znaleźliśmy inną firmę (nie wiemy jaką rolę pełni): „MarketsCFD powered by Xpro Media Solutions LTD 28A” podobno również zarejestrowana w Bułgarii.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Dotyczy, dziękuję za wszystkie te informacje na MarketsFX.

   pozdrowienia

 6. DOTYCZĄCE PRZEZ MARKETSCFD.NET odpowiedź

  Cześć,
  Przeczytałem poprzednie opinie o tej platformie i postanowiłem skomentować moje doświadczenie, które jest podobne z tą samą złą praxi.
  Doświadczenie, jakie miałem z MarketsCFD, jest tragiczne. Po natarczywych telefonach w celu dokonania wpłaty zgodziłem się na to. Włożyłem 200 €, które teraz nie chcą mi oddać. Zadzwoniła do mnie pewna Sabine Leblanc jako doradca klienta. Kiedy powiedział mi, jak działają i nie podoba mi się ich metoda, postanowiłem nie kontynuować i złożyłem wniosek o zwrot 200 euro. Od tego momentu stał się osobą z agresywnym, wulgarnym językiem i wszelkiego rodzaju brakiem szacunku z wszelkiego rodzaju upokorzeniami.
  Wykonuję natarczywe telefony, żeby zdenerwować. Pewnego dnia w ciągu 9 minut wykonał 23 połączenia na mój telefon komórkowy. Nie dał zapasu, aby zablokować wszystkie numery, z którymi sprawdził. Myślę, że prawdopodobnie ta osoba ma pewne zaburzenia, które wcale nie odnoszą korzyści z zaufania tej platformie. Komentarze pochodzą od oszukańczej, nielegalnej firmy. Oczywiście złożyłem skargę do wewnętrznego działu Marketscfd.net, domagając się moich 200 euro i przepraszając za nieuzasadnione zachowanie Sabine Leblanc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Dotknięty, ale wtedy miałeś doświadczenie z MarketsCFD, a nie z MarketsFX, pracujemy nad recenzją na temat tego brokera.

   pozdrowienia

 7. Ignacio odpowiedź

  Wygląda to na oszustwo, ale zawsze dzwoni do mnie dziewczyna o bardzo słodkim głosie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ignacio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MarketsFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 8. Maykel odpowiedź

  Markets Fx o marketfx.com la peor empresa del mercado financiero son spam… Además hacen llamadas telefónicas basura… ya les puedes decir mil veces que no te interesa y no hacen mas que llamarte de diferentes numeros de telefono. Son empleados captadores de capital, son tan cortos y retorcidos que no entienden que se convierten en basura cuando repiten una y otra vez la misma llamada para el mismo mensaje… creen que insistiendo pueden sacarte el dinero. Buscan dinero desesperadamente.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maykel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MarketsFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.