Broker Bux

Komentarze na temat rynków EU

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki UE (zwany także Marketseufx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy MarketsEU naprawdę poleca dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o MarketsEU ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest MarketsEU ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MarketsEU, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont / planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1:10, opiekun konta, premia 50%, przejazd platformą.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:20, starszy opiekun klienta, premia 75%, a, wykształcenie techniczne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, dźwignia do 1:30, Executive account manager, 100% bonus, wykształcenie techniczne, codzienny handel.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, dźwignia do 1:30, Executive account manager, 100% bonus, wykształcenie techniczne, codzienny handel.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:40, opiekun konta BDG, premia 150%, wykształcenie techniczne, codzienny handel.

Rynki Rodzaje rachunków UEEU
Rynki Rodzaje rachunków UE (1)
Rynki Rodzaje rachunków UEEU
Rynki Rodzaje rachunków UE (2)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które MarketsEU oferuje to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które MarketsEU udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa MarketsEU
Strona internetowa MarketsEU

Rynki UE zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Rynki UE 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: marketeufx.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu MarketsEU. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Rynki UE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki UE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nawet nie wspomina, gdzie jest zarejestrowany, nie jest regulowany przez żaden organ, w dodatku szukając opinii o MarketsEU znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzec o tym brokera. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Rynki UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV Rynki UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️
 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do Rynki UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MarketsEU? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «MarketsEU: Ocena i komentarze»

 1. Margot Mar odpowiedź

  C'EST UNE ÉNORME ARNAQUE, QUAND J'AI APPRIS QUE LA FSMA AVAIT LES DÉNONCÉS COMME DES VOLEURS, J'AI VOULU RETIRER MON ARGENT ET CE Qu'ILS ONT FAIT C'EST BLOQUER MON COMPTE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Margot MAR, dziękuję za komentarz na MarketsEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   Bonjour Margot MAR, dziękuję za uwagi dotyczące MarketsEU. Ce courtier est une arnaque. Ne leur envoyez pas d'argent, ils veulent get le plus d'argent possible avec des mensonges, les opérations ne sont pas réelles, ils ne mettent pas l'argent sur le marché, ils le font juste paraître et à la fin ils vous Nie zgadzam się, że masz perdu et ils le gardent.

   Si pour retirer votre argent ils vous en demandent plus pour payer les impôts, les frais, les légalisations itp. C'est un signe clair qu'ils veulent voler votre argent et ils ne vous rendront rien même si vous payez.

   Jeśli masz więcej informacji na temat firmy, nous żądasz od nich współpracy z nami, jeśli chodzi o agitację informacji, selon vous, pourraient aider d'autres personnes en investissant dans cette entreprise.

   Czy podałeś nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się kontaktujesz? Vous souvenez-vous komentarz vous êtes tombé sur ce courtier en premier lieu?

   Pour récupérer votre argent, essayez notre chat ou ce lien: RECLAMATION VOTRE ARGENT, NOUS VOUS AIDONS

   Les pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tomas, dziękuję za komentarz na MarketsEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.