Komentarze na temat handlu na rynkach

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Markets Trading, jest brokerem CFD. Czy Markets Trading jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią Rynki Trading LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Markets Trading, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Platynowe i Konto Premium.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 $, dźwignia do 1:200, 2x tygodniowo dedykowany opiekun konta, częściowy dostęp do akademii, stałe spready.

Po nim następuje Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, dźwignia do 1:200, dedykowany opiekun konta, częściowy dostęp do akademii, stałe spready.

Trzeci rodzaj konta to Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy 25.000 1 $, dźwignia do 500:XNUMX, dedykowany opiekun konta, pełny dostęp do akademii, stałe/zmienne spready.

Ostatni rodzaj konta to Konto Premium: minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, dźwignia do 1000:XNUMX, dedykowany opiekun konta, pełny dostęp do akademii, stałe/zmienne spready.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Markets Trading (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rynki Rodzaje kont handlowych
Rynki Rodzaje kont handlowych

Te platformy do obsługi że oferty Markets Trading to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Markets Trading udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna handlowa z rynkami
Witryna handlowa z rynkami

Markets Trading zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: akademia z filmami poruszającymi tematy ze świata inwestycji i handlu, podstawowe objaśnienia instrumentów, którymi można handlować w Markets Trading, słowniczek, godziny handlu dla każdego instrumentu , niewiele więcej. Należy zauważyć, że strona internetowa jest w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje na temat handlu na rynkach

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: market-trading.com

Número de teléfono: +44.203.917.4723, +44.203.917.4995, +49.303.1199.233 i +49.303.1199.234

E-mail: [email chroniony], [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Markets Trading jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​nie znaleźliśmy wielu komentarzy czy opinii na temat tego brokera w internecie (co każe nam sądzić, że jest to stosunkowo nowy broker), jest to broker NIEREGULOWANY, więc nasza opinia nie jest jeszcze zbyt jasna, sugerujemy ostrożność .

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o handlu na rynkach? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Rynki handlowe»

    • Polecani brokerzy odpowiedź

      Witaj "anonimowy solidarnościowy" bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Markets Trading, czy mógłbyś podzielić się czymś więcej o swoim doświadczeniu z tą firmą?

      Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.