Komentarze na temat rynków UE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki UE (zwany także marketeu.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Markets EU naprawdę poleca dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję dotyczącą rynków UE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: Markets EU.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Markets EU, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto dla początkujących, Konto średniozaawansowane, Konto profesjonalne i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100, dźwignia do 1:200, 50% premii.

Konto pośrednie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, dźwignia do 1:300, 100% premii.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, dźwignia do 1:400, 150% premii.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, dźwignia do 1:500, 200% premii.

Rynki Rodzaje rachunków UE
Rynki Rodzaje rachunków UE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Markets EU oferuje to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Markets EU udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa rynków UE
Strona internetowa rynków UE

Markets EU zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko kilka wyjaśnień podstaw, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynki UE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketeu.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Rynki UE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki UE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny); szukając opinii na temat Rynki UE Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy i nieznany broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB Rynki UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do Rynki UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Rynkach UE? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Rynki UE: ocena i komentarze»

 1. Giselle odpowiedź

  Cette société a fait l'objet de nombreuses plaintes, nie une plainte FSMA très ważne. Est-il donc impossible de récupérer l'argent ?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Giselle, dziękuję za komentarz na temat rynków UE. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Margaret Gonzalez odpowiedź

  Zostałem oszukany prawie milion chilijskich pesos
  I z dnia na dzień nie mogłem już wejść i nigdy nie odpowiadali na moje e-maile

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Margarita, dziękuję za komentowanie MarketsEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.