Komentarze MarketRobo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera MarketRobo (zwanego też marketrobo.net), jest brokerem kryptowalut. Czy MarketRobo jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na MarketRobo. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Marketrobo Sp.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, jeśli prawdziwy MarketRobo powinien być regulowany przez brytyjskiego regulatora, a tak nie jest. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MarketRobo, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania że MarketRobo oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma MarketRobo.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MarketRobo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna MarketRobo
Witryna MarketRobo

MarketRobo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wyjaśnienia produktów finansowych oferowanych przez MarketRobo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RynekRobo |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: marketrobo.net

Número de teléfono: + 442038563153

E-mail: nie wspomina o tym

 

>>> Ocena włączona RynekRobo <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma MarketRobo jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając innych wycen na MarketRobo nie mogliśmy ich znaleźć, co każe nam sądzić, że to firma "nowa". Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Uwaga: w marcu 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przed MarketRobo

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o MarketRobo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *