Broker Bux

komentarze z marketrip

Analiza na Marketrip

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy marketrip (zwany także imieniem: marketrip.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Marketrip do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Marketrip ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Marketrip jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Marketrip nie podaje nazwy prawnej firmy.
 • ❌ Jeśli chodzi o Twoją lokalizację, witryna nie zawiera informacji na ten temat.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy jego bezpieczeństwo, zauważymy, że Marketrip nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Marketrip jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez MarketripW tym przypadku zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, standardowe spready, dźwignia do 1:100.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, bonus transakcyjny do 25%, konto zarządzane, comiesięczne seminaria i seminaria internetowe, standardowe spready, dźwignia do 1: 200.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, premia handlowa do 50%, konto zarządzane, comiesięczne seminaria i seminaria internetowe, miesięczna sesja prywatnych analityków, plan finansowy, plan zarządzania ryzykiem, podstawowa dywersyfikacja, spready standardowe, lewarowanie do 1:300.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, bonus transakcyjny do 100%, konto zarządzane, wydarzenia handlowe Premium, cotygodniowe seminaria i seminaria internetowe, miesięczna sesja prywatnych analityków, priorytet wypłat, konto bez swapów, plan finansowy, plan zarządzania ryzykiem, priorytet wiadomości, pełna dywersyfikacja, niskie spready, dźwignia do 1:300.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, bonus transakcyjny do 100%, konto zarządzane, wydarzenia handlowe Premium, seminaria i seminaria internetowe, cotygodniowa sesja prywatnych analityków, priorytet wypłat, konto bez swapów, plan finansowy, ryzyko plan zarządzania, priorytet wiadomości, pełna dywersyfikacja, niskie spready, dźwignia do 1:400.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo i e-booki, sygnały transakcyjne, bonus transakcyjny do 200%, konto zarządzane, wydarzenia handlowe Premium, seminaria i seminaria internetowe, sesja prywatnego analityka, priorytet wypłat, konto bez swapów, planowanie finansowe, zarządzanie ryzykiem plan, priorytet newsów, pełna dywersyfikacja, minimalny spread, dźwignia do 1:400.

La platforma do działania Marketrip używa: własnej platformy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Marketrip udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna Marketrip
Witryna Marketrip

Marketrip zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje i samouczki, dział FAQ, słowniczek, e-booki, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na marketrip

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: marketrip.com
 • 📞Numer telefonu: + 442038079032
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Marketrip. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na marketrip

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Marketrip jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w czerwcu 2021 CBI (Irlandia) dodano do Marketrip do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CBI ⚠️ czerwiec 2021 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Marketrip utrzymuje bliskie relacje z Handel, Akcje Unii Union, brokerz.com y finanse, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Marketrip? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

55 komentarze do «Marketrip: Ocena i komentarze»

 1. Pablo Taborda O. odpowiedź

  Marketrip to oszustwo do dnia dzisiejszego 07.07.2022 6.000 USD, które zainwestowałem, przepadło i mają skomplikowany system, w którym próbują zmusić Cię do przelewania coraz większej ilości pieniędzy, to oszuści i złodzieje, strzeż się tych pozbawionych skrupułów ludzi, to jest Najgorsza decyzja finansowa i inwestycyjna, jaką kiedykolwiek podjąłem. NIE DAJ SIĘ ZWIEDZIĆ TE AMPONY.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pablo, mamy adres, z którego komentowane są oszustwa. Prawdziwy adres znajduje się poniżej. Nie zwracają pieniędzy i nie wymyślają podatków, aby uzyskać od ciebie jeszcze więcej pieniędzy, ci oszukani przez tego brokera już wiedzą, gdzie mogą się udać, aby odebrać swoje pieniądze, a policja może udać się, aby aresztować całą tę grupę przestępczą, w tym sprzedawców, ponieważ są wspólników SCAM i doskonale wiedzą, że okradają inwestorów (Zobacz Urzędy).

   Dziękujemy za zgłoszenie na Marketrip. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Liam Ava odpowiedź

  Zainwestowałem łącznie 75,000.00 25 USD w Bitcoin w firmę internetową, która zajmuje się handlem i miałam gwarancję wypłaty 179,000% tygodniowo. W końcu zamknęli witrynę swojej firmy, ale ich witryna nadal działała. W tym czasie nadal widziałem swój pulpit nawigacyjny i zamiast płacić co tydzień, w końcu powiększali moje pieniądze. Skończyło się na sumowaniu do XNUMX XNUMX USD, więc poprosiłem o wypłatę, która została odrzucona przed zamknięciem ich strony internetowej, poskarżyłem się mojemu koledze w pracy, który skierował mnie na temat tego eksperta ds. odzyskiwania, który mu pomógł, natychmiast się z nim skontaktowałem, co mnie najbardziej zaskoczyło że odzyskałem pieniądze po kilku miesiącach. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem tej strony internetowej CZAT, a on pomoże Ci w odzyskaniu zainwestowanych środków. Powodzenia, gdy skontaktujesz się z nim w celu uzyskania pomocy..

 3. dziwna inge odpowiedź

  er dette w ren svindel? hva betyr det at 1000000 euro lot og 113500 dolar. går det ikke an å få wąż me dem der=? eller er det bare å lukke døra og blocke siden?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam dziwnie, w tej chwili mamy tylko adres, z którego komentowane są oszustwa. Prawdziwy adres znajduje się poniżej. Nie zwracają pieniędzy i nie wymyślają podatków, aby uzyskać od ciebie jeszcze więcej pieniędzy, ci oszukani przez tego brokera już wiedzą, gdzie mogą się udać, aby odebrać swoje pieniądze, a policja może udać się, aby aresztować całą tę grupę przestępczą, w tym sprzedawców, ponieważ są wspólników SCAM i doskonale wiedzą, że okradają inwestorów (Zobacz Urzędy).

   Dziękujemy za zgłoszenie na Marketrip. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Jorge Tascon odpowiedź

  Są bandą oszustów i na koniec każdego dnia są wymówkami, a następnie proszą o pieniądze na zapłacenie podatków, aby móc wysłać pieniądze i nigdy nic nie odpowiadają.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jorge, w tej chwili mamy tylko adres, z którego komentowane są oszustwa. Prawdziwy adres znajduje się poniżej. Nie zwracają pieniędzy i wymyślają podatki, aby uzyskać od ciebie jeszcze więcej pieniędzy, ci oszukani przez tego brokera już wiedzą, gdzie mogą się udać, aby odebrać swoje pieniądze, a policja może udać się, aby aresztować całą tę grupę przestępczą, w tym sprzedawców, ponieważ są wspólników SCAM i doskonale wiedzą, że okradają inwestorów (Zobacz Urzędy).

   Dziękujemy za zgłoszenie na Marketrip. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.