RynekCFD Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RynekCFD (zwany także marketcfd.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się MarketCFD do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu MarketCFD. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Plus One Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Estonia

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez MarketCFD, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Zielone, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto VIP i Konto Czarne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Zielone konto: minimalny depozyt początkowy $ 250, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alert cenowy, aktualizacje wydarzeń rynkowych, 30% bonus powitalny.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe, aktualizacje wydarzeń rynkowych, do 10 sygnałów transakcyjnych, 10 sesji 1-do-1 z ekspertami, 40 % premii powitalnej.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe, aktualizacje wydarzeń rynkowych, do 15 sygnałów transakcyjnych, 20 sesji 1-do-1 z ekspertami, 60 % premii powitalnej.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe, aktualizacje wydarzeń rynkowych, do 20 sygnałów transakcyjnych, nieograniczona liczba sesji 1-do-1 z ekspertami, 80 % premii powitalnej.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe, aktualizacje wydarzeń rynkowych, do 30 sygnałów transakcyjnych, nieograniczona liczba sesji 1-do-1 z ekspertami, 100 % premii powitalnej.

Czarne konto: skontaktuj się z menedżerem, aby uzyskać więcej informacji, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe, aktualizacje wydarzeń rynkowych, nieograniczona liczba sygnałów transakcyjnych, nieograniczona liczba sesji 1-do-1 z ekspertami.

Rodzaje kont MarketCFD
Rodzaje kont MarketCFD

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania oferowane przez MarketCFD to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które MarketCFD udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna MarketCFD
Witryna MarketCFD

MarketCFD zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RynekCFD |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: marketcfd.com

📞Numer telefonu: Afryka Południowa: + 27871951243 | Szwajcarski: + 41555087259

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona RynekCFD <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? RynekCFD jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o MarketCFD znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych o tym pośredniku. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB RynekCFD do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o MarketCFD? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «MarketCFD: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Grace, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MarketCFD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.