Komentarze rynkowe
W tej sekcji przeanalizujemy Marketbull (zwany również nazwą: marketbull.co.uk), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Marketbull naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Marketbullu ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to marketbull? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Marketbull wspomina o byciu część: Market Bull LTD (nieistniejąca)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Marketbull wspomina o przepisach FCA y CSSF, ale to jest kompletnie fałszywe, ten broker nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Marketbull jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz zobaczymy rodzaje kont, które oferuje Marketbull, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, spready od 1,8 pipsa, dźwignia do 1:1000, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, spready od 1,6 pipsa, dźwignia do 1:1000, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, spready od 1,2 pipsa, dźwignia do 1:1000, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, spready od 0.8 pipsa, dźwignia do 1:500, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, spready od 0.4 pipsa, dźwignia do 1:200, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, spready od 0.2 pipsa, dźwignia do 1:200, bonus do 50%, obsługa klienta 5/7, osobisty opiekun konta.

Rodzaje kont Marketbull
Rodzaje kont Marketbull

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania którą oferuje Marketbull to: platforma MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Marketbull udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Marketbull
Witryna Marketbull

Marketbull zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, samouczki, analizy, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Marketbull 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: marketbull.co.uk

📞Numer telefonu: +442030979683 | +74950496546

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Marketbull. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Marketbull

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Marketbull jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje prawdziwych danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA (Austria) Marketbull do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CSSF (Luksemburg) Marketbull do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CSSF z września 2021 r. ⚠️

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Marketbull? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Marketbull: Ocena i komentarze»

 1. Gerald K. odpowiedź

  Marketbull ma już przeciwko nim kilka skarg, takich jak FMA i CSSF, wykorzystali fałszywe informacje, aby nas oszukać i wziąć jak najwięcej pieniędzy, mam nadzieję, że trafią do więzienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gerald K, dziękuję za komentowanie Marketbull. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *