Komentarze na temat Macetrades

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Macetrades (zwanego również macetrades.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, opcji binarnych i CFD. Czy naprawdę poleca się Macetrades do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Macetrades. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona Macetrades nie posiada wersji hiszpańskiej, choć ze względu na wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się również na recenzję Macetrades.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: firmy inwestycyjnej Mace Trades, Mace Trades Limited, Wonderbridge Services Limited i Richfield Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych i Belize, chociaż nie mają regulacji, które powinny dla Stanów Zjednoczonych, więc wątpimy, czy rzeczywiście mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o tym, że są regulowane w Stanach Zjednoczonych, ale nie podają informacji w celu weryfikacji tych regulacji. Uważamy, że Macetrades jest nieregulowanym brokerem, który próbuje podszyć się pod regulowanego. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Macetrades, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Podstawowy- 300 $ minimalnego depozytu początkowego, bez prowizji, pełny dostęp do centrum edukacyjnego, wsparcie 24/7, lekcje, strategia Fibonacciego.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, bez prowizji, pełny dostęp do centrum edukacyjnego, wsparcie 24/7, lekcje, strategia Fibonacciego.

Złote konto Gold- 10.000 $ minimalnego depozytu początkowego, bez prowizji, pełny dostęp do centrum edukacyjnego, wsparcie 24/7, lekcje, strategia Fibonacciego.

Konto Platynowe- 20.000 $ minimalnego depozytu początkowego, bez prowizji, pełny dostęp do centrum edukacyjnego, wsparcie 24/7, lekcje, strategia Fibonacciego.

 

Rodzaje kont Macetrades
Rodzaje kont Macetrades

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Macetrades to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Macetrades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Macetrades
Strona internetowa Macetrades

Macetrades zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienia dotyczące produktów finansowych oferowanych przez Macetrades, niektóre sekcje edukacyjne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Macetrady |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: macetrades.com

Número de teléfono: + 14156493179

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Macetrady <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Macetrades jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym, nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma podstawę, szukając opinii na temat Macetrady tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Macetrades? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *