Komentarze użytkowników Luxor AMT

W tej sekcji przeanalizujemy broker Luxor AMT (zwany również acquantum.eu), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Luxor AMT naprawdę jest polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Luxor AMT. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Luxor Asset Management Trust.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Liechtensteinie. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: twierdzą, że są regulowani przez CONSOB, ale jest to fałszywe (UWAGA), w rzeczywistości jest to oznaczone przez CONSOB jako pośrednik z oszukańczymi manewrami.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Luxor AMT, zauważamy, że oferują 8 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Czarne, Konto Diamentowe, Konto Prestige i Konto Ekskluzywne. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: Minimalny depozyt początkowy 250 €, dedykowany analityk (na 1 tydzień), e-book.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy 1.000 €, dedykowany analityk (2 tygodnie), akademia / e-learning (1 miesiąc + e-book), operacje uprzywilejowane / długoterminowe (na 1 miesiąc), gwarantowany kapitał.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.500 €, dedykowany analityk (2 tygodnie), akademia / e-learning (1 miesiąc + e-book + filmy), uprzywilejowane / długoterminowe operacje, gwarantowany kapitał.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 3 €, dedykowany analityk (2 tygodnie), akademia / e-learning (XNUMX miesiące + e-book + filmy), uprzywilejowane / długoterminowe operacje, gwarantowany kapitał, odsetki i oszczędności.

Czarne konto: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 4 €, dedykowany analityk (3 tygodnie + zarządzanie), akademia / e-learning (XNUMX miesiące + e-book + filmy), uprzywilejowane / długoterminowe operacje, gwarantowany kapitał, odsetki i oszczędności.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 4 €, dedykowany analityk (4 tygodnie + zarządzanie), akademia / e-learning (XNUMX miesiące + e-book + filmy), uprzywilejowane / długoterminowe operacje, gwarantowany kapitał, odsetki i oszczędności.

Konto prestiżowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 5 €, dedykowany analityk (5 tygodnie + zarządzanie), akademia / e-learning (XNUMX miesiące + e-book + filmy), uprzywilejowane / długoterminowe operacje, gwarantowany kapitał, odsetki i oszczędności.

Ekskluzywne konto: Minimalna wpłata początkowa 100.000 5 €, dedykowany analityk (5 tygodni + zarządzanie), akademia / e-learning (XNUMX miesięcy + e-book + filmy), operacje uprzywilejowane / długoterminowe, gwarantowany kapitał, odsetki i oszczędności, karta debetowa powiązana z konto, bezpłatna wypłata.

Rodzaje kont Luxor AMT
Rodzaje kont Luxor AMT
Rodzaje kont Luxor AMT
Rodzaje kont Luxor AMT

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Luxor AMT to: nie wspominają o tym, ale prawdopodobnie używana jest własna platforma Luxor AMT.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Luxor AMT udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Luxor AMT
Witryna Luxor AMT

Luxor AMT zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Luksor AMT |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: acquantum.eu

Número de teléfono: 0039 02899524 28 / 0039333 11 42933 / 0044770858 8303

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony]

>>> Ocena włączona Luksor AMT <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Luxor AMT jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieregulowany broker udający regulowanego, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Liechtenstein jest uważany za „raj podatkowy”), szukając opinii o Luxor AMT zrobiliśmy nie znajdź żadnej innej recenzji Uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔Uwaga: we wrześniu 2020 dodano CONSOB Luksor AMT do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2020 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Luxor AMT? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Luxor AMT: Ocena i komentarze»

 1. Anioły odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ángeles, dziękuję za napisanie o Luxor AMT. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.